Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"fazan"

al će netko popušiti ćevape … uhajjjj već vidim ….
dakle, pošto ne mogu poslati PM redom odgovaram

Na što si točno mislio?



vlad jel možeš navesti 3 target za Atpl? Pošto je lako moguće da dohvatimo drugi uskoro

Mislim da je rekao 1700, a to je već bilo, a izgleda može opet.
[/quote]
1800-1850

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

Evo da i ja malo dam doprinosa ovoj temi.

SAM PROTIV SVIH


da, teletrader je besplatan s odgodom.

Bzzzt. Ja bih uložio kviska jer ne razumijem gornju rečenicu. Što točno znači da je "besplatan s odgodom"?

Padne mi šećer kad pada crobex, pa slabo kontam. [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Evo da i ja malo dam doprinosa ovoj temi.

Jel neko uspio nać Jupiter na karti? Vidim di je Saturn, ali nema Jupitera? [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

današnji pad crobexa je u petom valu ,koi je dosta kratak ,znači da možemo još dole

@zliprorok

1. mozda ce te jos jedna, "sasvim slucajna", koincidencija učiniti manje stretnim…
Ako je uzlazni trend crobexa počeo 18.05.2004. sa razine 1103 i završio 16.10.2007. na 5448, ciklus
je trajao 41 mj. (čitaj 61,8% "životnog ciklusa"). Iz toga izlazi da nam predstoji 38,2% (ili 25 mj.)
korekcije. Prema tome kraj korekcije pada negdje u drgu polovicu…ili kraj 2009. god.
S tim bi se, mislim, složio i g. Prechter.

2. Vlad1111 je dobro zaključio da se ne ne treba zamarati s mega ciklusima. Unutar padajućeg trenda
postoje korektivni periodi. To je ono što na što bi trebalo staviti naglasak.

Po mojem skromnom mišljenju, nalazimo se još uvijek unutar korektivnog vala A. Čini mi se da njegov završetak kuca na vrata. Nema još jasnih signala kada će se točno formirati korektivni val B unutar silaznog trenda, ali to je moment na koji bi trebalo biti fokusiran… ako ćemo baš o "mega ciklusima"… Prema nekim analitičarima veći vremenski kolač odnesu korekcije u odnosu na impulse (impulsne valove). Dakako nisu sve korekcije značajne i iskoristive (ili pogubne – rastući trend), ali u padajućem dijelu "životnog ciklusa" korekcije su te koje treba tražiti.

Naravno… pišanje po gore napisanom je dozvoljeno.

ameri potvrdili bailot,kako to ukomponirati u TA?


ameri potvrdili bailot,kako to ukomponirati u TA?

Haha pa nema potrebe, prema nekim znalcima na ovom forumu crobex u isto vrijeme ide i gore i dolje – jos nisu odlucili iako daju naputke kako trgovati.


današnji pad crobexa je u petom valu ,koi je dosta kratak ,znači da možemo još dole

mislim da je peti val odsvirao svoje, iako je kratak… i prethodni micro-peti je bio kratak, baj d vej… u ponedjeljak bi mogli fino gore, ili od početka dana ili od ručka… ne prejako, ne euforično, nego onak, fino pomalo… par dana fino pomalo, bez prevelikih valova…

Pametan, ako to želiš.



da, teletrader je besplatan s odgodom.

Bzzzt. Ja bih uložio kviska jer ne razumijem gornju rečenicu. Što točno znači da je "besplatan s odgodom"?

Padne mi šećer kad pada crobex, pa slabo kontam. [lol]
[/quote]

besplatno koristiš program, ali su ti cijene s 15 min odgode …

I love the Smell of Profits in the Morning


Ako moze zadnjih 15 dana, 15 min svijece ce bit dobre

savjetujem da se logiraš kako god znaš i umiješ … teško ćeš iz ovoga nešto napraviti …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close