Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


INA … borba na koti 61,8

Može graf?


INA … borba na koti 61,8

ide to u k…c.
srusiti ce crobex ispod 2900.
ali nije bitno…

imas povucene kote za inu?
ako imas aj pliz postaj.
thx.

funny thing je da pad INE izgleda neće uopće povući crobex dolje, jer je promet na INI neuobičajeno mali.

tresla se brda, rodio se miš.

Pametan, ako to želiš.

evo clanak od majstora, oprezno s fibonaccijima u ewt, i ja i drugi:). fibo omjeri se pojavljuju samo znacajno cesce od drugih omjera – visoko statisticki znacajni, ali sigurno ne 100%, da li uopce vecinom? vidim da se stavljaju tekstovi o ewt-u, sto vise toga, vise cemo nauciti pa sami vidjeti da li je teorija za smece ili drzi vodu: pravila, guidelines, fibo omjeri, volumeni, "psiholoska stanja" u pojedinom valu:) etc.

@schiptar
@ostali EWT-ovci

glede volumena… zanimljiva varijanta ispada van… očigledno smo sada u periodu najvećeg volumena, a prema pravilima to bi trebao biti treći podval trećeg vala… preciznije, mi bi sad mogli biti u 5-om pod-pod-valu 3-ćeg pod-vala, 3-ćeg vala velike mega-korekcije… dotična varijanta se relativno dobro uklapa i konačna slika je estetski zadovoljavajuća… jedan od problema u tom scenariju je kaj se konačno dno pomiče na KRAJ ljeta 2009, a to mi se ne sviđa… iako, smanjenje volumena i apatija na kraju bear-a se vrlo lako mogu poklopiti sa uobičajenim ponašanjem crobexa prek ljeta…

varijanta koja zaslužuje da ju se detaljnije ispita…

Pametan, ako to želiš.

Trik je u tome da se INA trenutno bori na 61,8, dočim se druge dionice lome na 50%.

hm …

I love the Smell of Profits in the Morning

eh da, skinite si teletrader, pa lijepo crtajte fibu …

jednostavno je …

http://www.fxos.hr

I love the Smell of Profits in the Morning

daj prestani reklamirati tu platformu tele-trader ………i uhvati se programa krava-tele [tongue]

……ta tema ionako već postoji

ili crtaj nešto pametno ili gibaj [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Kolega fazan, jel možete reći kada se koristi fibonnacijeva lepeza. To mi još nije jasno?

Hvala na odgovoru
Denčo

Kupujem samo kad Knele kupuje, a prodajem kad svi kupuju.

vlad jel možeš navesti 3 target za Atpl? Pošto je lako moguće da dohvatimo drugi uskoro


ili crtaj nešto pametno ili gibaj [bye]

ne znam jesi li primjetio ali imam graf u privitku poruke …

i nije s to-one … (inače oni skrbe o iNDG)

eeeeeeeeeeeeeeeee

I love the Smell of Profits in the Morning

Američki futures su jako dobri..čini se da izglasavanje gotova stvar!! [smiley]

New Report

Close