Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za g vlada i zliprorok i ostale

dali je moguce i koja je vjerojatnost da crobi svoj dodatni pad (ako dodje) odradi a da to u velikoj vecini bude djelo Ine(posto ima veliki udio u crobiu) primjerice danas crobeks je zatvorij na najnizoj razini a vecina dionica stoji bolje nego ovih dana ali je ina jako dole ,
primjer cijene koje jesu ostanu INA cca 2100 crobi cca 2850

pepe7

evo crobexa sa ispeglanim valovima .radi lakšeg utvrđivanja samih

@krpa
evo ruznih slikica iz excela, 5od5, 5odC te 3(tj. sad vec 4 od C, nisam ucrtao, sorry) koji po meni rusi pravilo pa otpada.

@Abu ali
da smo u 2 od 3 od C ili 5 mislim da isti je problem kao kad smo u 4 od C ili 5 jer je pravilo naruseno kod primarnog 1 od C ili 5: intermediate (4) (17.6.:3811) ulazi u (1) (26.5.:3800) u primarnom 1. ovo su eod podaci, ohcl mozda ima i vece preklapanje.
ako sto se tice rasta mislimo na isto, bili u ciklickih 1-5 ili abc, kad impuls dostigne dno svakako slijedi nekakav opipljiv rast, ili veliki b nakon 1-5 ili novi impuls na gore nakon abc.
ja jos uvijek ne znam da li ewt ista vrijedi. ako mi brojanja ne uspiju to moze znaciti da ewt ne valja, ali i da je ewt ok, a da ja lose radim (npr. ili expanded flat vec danas ima novi b vrh, ili ovo uopce nije expanded flat?) . toliko toga ne znam u ewt, i imam pitanja na koja izgleda nema tko odgovoriti, a njihov odgovor bi mi olaksao analizu: kod brojanja vremenski neki nizi val moze biti dosta duzi od obliznjeg viseg, ima li tu kakvih pravila i limita? imam samo vremenske raspone trajanja valova odredjene razine, koji se medju susjednim razinama preklapaju kao granicu. cijenovno isti problem, istina manje izrazen, postoje omjeri.

evo izbrojani valovi



@krpa

evo ruznih slikica iz excela, 5od5, 5odC te 3(tj. sad vec 4 od C, nisam ucrtao, sorry) koji po meni rusi pravilo pa otpada.

@Abu ali
da smo u 2 od 3 od C ili 5 mislim da isti je problem kao kad smo u 4 od C ili 5 jer je pravilo naruseno kod primarnog 1 od C ili 5: intermediate (4) (17.6.:3811) ulazi u (1) (26.5.:3800) u primarnom 1. ovo su eod podaci, ohcl mozda ima i vece preklapanje.
ako sto se tice rasta mislimo na isto, bili u ciklickih 1-5 ili abc, kad impuls dostigne dno svakako slijedi nekakav opipljiv rast, ili veliki b nakon 1-5 ili novi impuls na gore nakon abc.
ja jos uvijek ne znam da li ewt ista vrijedi. ako mi brojanja ne uspiju to moze znaciti da ewt ne valja, ali i da je ewt ok, a da ja lose radim (npr. ili expanded flat vec danas ima novi b vrh, ili ovo uopce nije expanded flat?) . toliko toga ne znam u ewt, i imam pitanja na koja izgleda nema tko odgovoriti, a njihov odgovor bi mi olaksao analizu: kod brojanja vremenski neki nizi val moze biti dosta duzi od obliznjeg viseg, ima li tu kakvih pravila i limita? imam samo vremenske raspone trajanja valova odredjene razine, koji se medju susjednim razinama preklapaju kao granicu. cijenovno isti problem, istina manje izrazen, postoje omjeri.

Iako nisam stručnjak za ewt, čini mi se da odrađujemo 5 (posljednji) val, prije obrata trenda.
Koliko će dubok biti, to bi trebali malo veći stručnjaci izračunati, iako, tko bude hvatao samo dno, može mu i promaknuti, ako nije previše stručan.
Pošto nisam preveliki stručnjak, ali ni hazarder, kupujem na ovim razinama.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Ako ne odrađujemo 5 val, jao si ga nama (i to je vrlo moguće),to bi značilo da odrađujemo 3. val,nakon kojeg slijedi odbijanac, (4.val) pa ko šta uhvati.Nakon toga, slijedi značajniji pad (ispod sadašnjeg dna) i to bi bilo to za narednih puuuno godina.
Molio bih korektne ewt analitičare da me izvrijeđaju i izgade ako sam u krivu, ali pritom da objasne razloge.
Unaprijed zahvalan.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

…privremeno relativno dno…

@drevil
Ovako? Crtao sam na brzinu pa nisam postivao pravila kod oznacavanja valova viseg i nizeg stupnja. 2 val viseg stupnja je korekcija (3)

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


Ako ne odrađujemo 5 val, jao si ga nama (i to je vrlo moguće),to bi značilo da odrađujemo 3. val,nakon kojeg slijedi odbijanac, (4.val) pa ko šta uhvati.Nakon toga, slijedi značajniji pad (ispod sadašnjeg dna) i to bi bilo to za narednih puuuno godina.
Molio bih korektne ewt analitičare da me izvrijeđaju i izgade ako sam u krivu, ali pritom da objasne razloge.
Unaprijed zahvalan.

ja sam to isto u svojem proročanskom postu nacrtao, ali nitko od gurua se nije udostojio prokomentirati……………valjda misle da je to ispod njihovog nivoa

inače slažem se s tvojom analizom

tko preživi pričati će kako je bilo [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Inače tehnički gledano,mislim da će Ameri još pasti oko najviše t3 posto i idemo gore i to već sutra. Prema tome zbog toga se ne vrijedi ni živcirati nego polako kupovati. Pozdrav i sretno.

ponavljam graf od jutros uz dodatno pojašnjenje…za one koji me pitaju preko pm-a.

na grafu piše da zbog dosadašnjeg pada u 3 koraka (misli se samo na zadnji dio A B) korekcija nije dovršena.
ukoliko je moj pogled na grobija ok, to znači da SIGURNO idemo ispod 2850.
ne vjerujem da je rok dulji od 30-40 dana ( a može i ranije, ofskroz)…

prije toga teoretski moguč rast.
preciznije o tom rastu (ako ga bude) uskoro…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

zasto prognoza ide nakon Amera? Samo pitam.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close