Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://seebiz.eu/hr/burze/najveci-mjesecni-minus-u-ovom-tisucljecu,26578.html

ZSE EQUITY PREVIEW
Najveći mjesečni minus u ovom tisućljeću
Autor/izvor: Mario Gatara
ZAGREB – Jedan jedini, od ukupno 48 svjetskih burzovnih indeksa koje pratimo iz mjeseca u mjesec, uspio je tijekom zastrašujuće korekcije u rujnu namaknuti tek minoran rast vrijednosti.

cromane, nemoj se ljutiti ali ja ubrzano učim tehničku analizu i ulažem u znanje

za godinu dana ću s tobom komentirati ewt analizu ( ako budeš imao vremena )
kakvo je vrijeme u švedskoj?
ovdje je sunčano, ali južina
pozdrav

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

PS regula nr1 :ne mjesa se EWT sa standardnim TA…no way


always (extra)!
nema šanse da ne pokupiš sve što treba! [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kaze čo’ek na CNBC da je ‘vaka volatilnost moguca samo na dnu ili vrhu.
e, sad ja neznm jel ovo dno ili vrh.

jos je nesto spominjao o krvi do koljena, kapitulacija i ostalom sto je sve bilo ovaj tjedan..
ne znam sta mu to znaci.

ali mislim da sad samo trebamo zakljuciti jesmo li na vrhu, ili na dnu..u sredini nismo, kaze čo’ek, dobar tehničar, ne znam kakav je s veličinom [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@croman

za tečaj spreman ( isto ) ……………tko će ga držati? orsag, croman, vladek, vunder??
…..čini mi se da bi kod dr.vundera bilo najzanimljivije, hehe
ili kod bubašpare, on ima sve na cd-eima, 12 cd-ea + dvije knjige + pet potrfelja = 1.200 kuna

Vidim da ima puno zajebancije i manje ozbiljnosti na forumu(iako pokusavate da poboljsate vase znanje u TA).Kaze se da od 100% sudionika na burzama 10% zaradi a drugi gube.

Oni sa znanjem nisu danas u minus…nego pripadaju onim 10%.

Ali ko sam ja da davam Hrvatima savjete.

PS regula nr1 :ne mjesa se EWT sa standardnim TA…no way

[/quote]

otkad Kroman psuje???
[shocked]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Prema VIX-u (indeks volatilnosti) bi trebali biti na dnu, barem privremenom, ovakve vrijednosti su bile svega par puta u posljednjih 10 godina, ima li koji link gdje bi se moglo gledati duze razdoblje VIX-a od 10 godina?

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


Prema VIX-u (indeks volatilnosti) bi trebali biti na dnu, barem privremenom, ovakve vrijednosti su bile svega par puta u posljednjih 10 godina, ima li koji link gdje bi se moglo gledati duze razdoblje VIX-a od 10 godina?

ima geronimo, reci cu mu..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

ima do 90’e

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



Prema VIX-u (indeks volatilnosti) bi trebali biti na dnu, barem privremenom, ovakve vrijednosti su bile svega par puta u posljednjih 10 godina, ima li koji link gdje bi se moglo gledati duze razdoblje VIX-a od 10 godina?

ima geronimo, reci cu mu..

[/quote]

Vaš link

A za VXO (stara metodologija) podaci su ovdje:

http://www.cboe.com/micro/VIX/historical.aspx

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Vix

SAM PROTIV SVIH


Prema VIX-u (indeks volatilnosti) bi trebali biti na dnu, barem privremenom, ovakve vrijednosti su bile svega par puta u posljednjih 10 godina, ima li koji link gdje bi se moglo gledati duze razdoblje VIX-a od 10 godina?

je,je nalazimo se na dnu koje bi moglo potrajati koji pet šest godina…………… [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Prosli je bio tjedni a ovaj je dnevni.Na tjednom fali ovaj tjedan.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close