Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


atpl-ebete-bez targeta (ofkors)

znači sutra bi mogla jope malo gore ak sam dobro shvatio

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

analiza je jučerašnja, nema današnjeg dana…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


analiza je jučerašnja, nema današnjeg dana…

znači da sam dobro pročitao graf [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ono što je Wunder iznio u svom zadnjem postu ne oslikava moje mišljenje te se ograđujem od napisanog.

SAM PROTIV SVIH



analiza je jučerašnja, nema današnjeg dana…

znači da sam dobro pročitao graf [lol]
[/quote]
aj sad nastavi [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ne smijem, ispao bih druker [yawn]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@drevil
Sta mislis o varijanti da smo trenutacno u 3 valu ciklickog C i da odradjujemo 2 val unutar tog treceg i to naravno expanded flat (vrh C recimo malo iznad linije otpora, mozda dohvati i fibo)? Vjerojatnije je da je 4 val flat ali moze i drugi. Moze tvoje misljenje s obzirom da nemam vremena previse analizirati? Moze naravno i necije drugo misljenje, strucno po mogucnosti.
Isti count ako je to 5 val, koliko odgovara prema omjerima?

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


atpl-ebete-bez targeta (ofkors)

Daj vlad odgovori ljudima. I ja bih svašta pitala, a mislim da na PM dosađujem, a kome se ne sviđa neka misli: Vidi budalu. Do sada je većinom sve bilo točno, dakle većina i želi čitati.
Usput ne mogu otvoriti graf. Ako nećeš pisati na forum, a ako ne smeta ja ću stalno slati pitanja na PM?

Jos jedna napomena za razmislit, ako je trenutacna korekcija 1-5, znaci da slijedi zig zag koji karakterizira visok B val (npr do 61,8 fiba pa racunajte dokuda bi trebao ici) i nakon toga val C koji bi trebao biti minimalno 0,618 vala A a moguce i vise (recimo do 1,618 A vala) pa vidite koliko je to moguce. Koliko se sjecam val C (ili 3) karakterizira veliki breadth, moze li to netko potvrditi, upravo procitah na susjednom forumu da ameri imaju veliki breadth.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

kad će tisak na 200kn?

I'LL BE BACK


kad će tisak na 200kn?

Target je bio na 500, a drugi 350, ako se ne varam. Dakle za sada nema 200.

kad će tehnika na 2.200 kn?

molim i graf igh, ingr, atpl, ht i knzm ( može i na pm )

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close