Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kod grobija se formirao mali simetrični trokut ,jučer probijena donja linija trokuta,a danas odbijanac koji nije mogao probiti liniju na gore,ako se po TA odredi target kod proboja trokuta ,pošto je trokut dosta strmi ,target je vrlo nisko cc 2500

Pozdrav svima!

Trebam pomoć za jednu prezentaciju, tražim slike ili shemu, kako je organizirana burza i/ili komunikacija sa brokerskim kućama.

Možete staviti link ili poslati na mail nikolina1111@gmail.com

Unaprijed zahvaljujem

cek wunder, pa kako ti onda ocekujes TA za crobex kad se ne zna kud ce ameri?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

mislim da pravi tehničari iz tehničke analize vide odluku, a ne rade tehničku analize radi odluke!

cekaj, javit ce ti analizu nakon sto prodaju!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

evo opet pocetnicki pjeske ewt, u odnosu na prije shvatio sam da su u stvari varijante u matrici: za obje ciklicke vrijede obje primarne jer u oba slucaja zadnji ciklicki impuls.
usput, mislim da je najvaznije postivati ewt postavke u odnosu na prethodni val i val iznad, to bi bilo ono najbolje u ew teoriji, sira slika, a ne lijepiti parcijalne valove na djelicima hoda indeksa. npr. ako smo u 5 ciklickom, onda tek gulimo A superciklicki (ako sam dobro shvatio, ne moze se ici impuls gore, impuls dole, impuls gore: 5-5-5).
ako hocete imam i ruzne slike u excelu, omjere jos nisam sve izracunao:

ciklički varijanta 1: travanj -svibanj B sada ciklički C:
problemi:B prekratak, guideline>< 4 od A nije dosao do 4 od 3 od A

ciklički varijanta 2: travanj-svibanj val 4 ciklički, sada tek ciklički val 5 supercikličkog A
problem: guideline>< ciklički 2 i 4 su simple correction

ciklički varijanta 21: produženi je ciklički val 3
problem: probili raspon za val 5
ciklički varijanta 22: produženi je ciklički val 5

za obje cikličke varijante vrijede primarne kombinacije:
primarni varijanta 1: silazni primarni 4 cikličkog C ili 5
ISKLJUČENO: pravilo naruseno, intermediate (4) ulazi u (1) u primarnom 1

primarni varijanta 2: silazni primarni 5 cikličkog C ili 5
intermediate: intermediate (4) expanded flat correction, napravili a i b?
kratkoročno: išli ispod vrijednosti od 18.09., pa bi trebali otici iznad vrijednosti od 19.09.

zaključak: ne znamo da li smo u cikličkom C ili 5, ali smo u primarnom 5 od C ili 5, gdje je intermediate (4) vjerojatno expanded flat correction

boldao ono sto mislim da je najvjerojatnije stanje, mozda me crobi vec sutra demantira, barem za intermediate.
ajmo malo rasprave, zahvalan na ispravcima i komentarima.


mislim da pravi tehničari iz tehničke analize vide odluku, a ne rade tehničku analize radi odluke!

ako ne naprave tehnicku analizu ,onda je nemaju i kako da vide odluku iz necega sta nemaju
Vi ste stvarno vundrerkind,ispricavam se wunderkind
pofuk



mislim da pravi tehničari iz tehničke analize vide odluku, a ne rade tehničku analize radi odluke!

ako ne naprave tehnicku analizu ,onda je nemaju i kako da vide odluku iz necega sta nemaju
Vi ste stvarno vundrerkind,ispricavam se wunderkind
pofuk
[/quote]
mislio si vudrenkind?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


mene zanima na ovim cijenama po kojim pokazateljima tehničari uopće vide neki daljnji strašan pad?

[lol] [thumbsup] [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

naravno, umjesto odgovora ismijavanje…

no svejedno bilo bi ti bolje da se ugledaš na učitelja geronima koji btw nema potrebu za konstantnim dokazivanjem i egotripovima, a zna 8x više od tebe što i sam znaš!

također niti nikoga ne ismijava niti mu se obraća sa "nebesa"!

toliko od vudrenog za sad! [kiss]

p.s. a sad drvlje i kamenje stigneš jerbo idem van pa imaš fore, al bolje bi ti bilo da malo razmisliš o napisanom i prevrtiš si filmove u glavi jer mogu i ja tvojim stilom bez brige! [cool]


naravno, umjesto odgovora ismijavanje…


pokazuješ toliko nerazumijevanja materije da je to milina.
pa zar je tako teško shvatiti da je TA slika svega, uključujući fundamente?
i da fundamenti mogu biti bezobrazno nisko u fazama krize na burzi?
da pe može biti 1,2, da pb može biti debelo ispod 1??
(p.s. obrati malo pažnju na pb!)
pajdi geronimu,naravno, želim sve najbolje.
(to želim i tebi, ma što god ti mislio).

a glede znanja, svak fura svoju priču.
ja svoje tehnike ne bih ama baš s nikim mijenjao.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

atpl-ebete-bez targeta (ofkors)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close