Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


meni nije zasto se Sančo/Karoje daje Vladu jedinice, kad on ima nize targete??[undecid]

jedini Vladov grijeh je sto je pricao o tome prije mjesec dana, kad se Karoje smijao tim targetima i dokupljivao THNK na 4000+, kao i INGR na 200+.

a sad je postao veći Vlad od Vlada [lol] [lol] [lol]


tko ima niže targete?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


meni nije zasto se Sančo…….

kaj ti nije zašto? ………… [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

vlad jos nisi stavio…
evo pa gledajte i sami si izmisljajte targete.
da je po mom ht bi volio vidit na 00,01

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

dajte tehnicari malo profesionalizma.
u kojem smjeru idemo?

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

bob rok…čekaj amere u 7 pm po njihovom vremenu pa ćeš dobiti odgovor

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@vlad111

Svijeće će biti onakve kakve si predvidio. Što će rećii……?


bob rok…čekaj amere u 7 pm po njihovom vremenu pa ćeš dobiti odgovor

o.k. to ,mislim po TA

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

……dan Bob

– Tako se i radi TA ovdje ….

-Pogledaš amere , a zatim nacrtaš graf ……. [smiley]

-To vam je TA ….. , dobro su vam odgovorili ….. [smiley]

.Dr M Wagner

@ vlad
netko je spomenuo viro i pitao te da li jos vrijedi pa ne znam da li si stavljao graf na topic (ne mogu ga naci)
dakle, ako te mogu zamoliti graf za viro i ako imas ikakvo vidjenje igh -a
hvala puno

mene zanima na ovim cijenama po kojim pokazateljima tehničari uopće vide neki daljnji strašan pad?


mene zanima na ovim cijenama po kojim pokazateljima tehničari uopće vide neki daljnji strašan pad?

ah dragi moj i mene stosta toga interesira pa nikak da dobim odgovore
pofuk


@croman

odgovor:

1-pretpostavit ću da se tvoja ironična izjava na račun real-time brojenja mikro-elliotta odnosila na mene (a možda i na abu-alija).

odgovor > ono sto sam pisao je bilo opcenito..ako ti uzimas kao upuceno tebi? onda to je tvoja stvar

2- ali tvoj graf je napravljen "post festum", kad je sve već bilo gotovo, a ja se izlažem i pokušavam UNAPRIJED čitati valove.

odgovor> zadnja analiza sto sam pokazao ucinjena je ca 5 dana prije nego sto se situacila desila..to jest > pad

3-ne mogu prihvatiti tvoju kritiku i tvoje grafove koje postaš kad je sve već gotovo, sorry. iako je poanta na mjestu, i iako si u pravu.

odgovor> razlog zasto postam grafove kad je sve gotovo ? ona zadnja je bila > zadnja

4-a ironija? ironija je znak nemoći, probaj sa sarkazmom drugi puta… khmmm, kad razmislim, nemoj probat, nije to za tebe… [thumbsup] komunikacija ti nije jača strana, drž se ti grafova, tu si dobar…

odgovor>

moja namera nije bila da bude sarkazam..ako si tako svahtio..sorry
tocno…nisam puno za govorit…to prepustam politicarima…
> ja govorim manje…cinim vise

New Report

Close