Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Za one koji nisu upoznati sa EWT projekcijama do 2015. glede amerike.

ovo nema veze s istinom. naime, 1. od pet podvalova rastućeg EWT vala ne može (!) početi padom! to je abeceda EWT-a.

[/quote]

berlioz, uletio si mi malo previše nadobudno i agresivno, cijenio bih malo više konstruktivni pristup… pogotovo ako fulaš u gledanju grafa kao što si ti… naime, prvi od pet podvalova impulsnog vala ZAISTA i ne može početi padom, prema teoriji. a na slici niti ne počinje, pa je ova tvoja izjava prilično deplasirana. pogledaj još jednom, prvi val se na slici niti ne vidi, on završava u vrhu ’29, a od tamo počinje korektivni DRUGI val… oke? broj iznad vala označava KRAJ vala.

da si faca, sad bi otišao nazad, uvjerio se i ispričao… ali imam osjećaj da previše očekujem od tebe.

sa druge strane, tebi u obranu se može reći da ni sam Elliott ne interpretira razvoj događaja na taj način. za njega je u vrhu ’29 kraj petog vala, a od 29-32 mega-korekcija. meni je njegova interpretacija problematična jer impuls od 1867 do 1929 ima korekciju od svega 3 godine. niti prechter se u potpunosti ne slaže sa Elliottom, a prechter je izvukao Elliota 80-ih iz naftalina i napravio od EWT tehnike mainstream tehniku.

ali poanta nije bila u 1929-oj, nego u 2001-oj… po mojim procjenama 95% Elliottovaca se slaže da je 2001 počela korekcija.

i da, istina je da se svi elliottovci ne slažu oko interpretacija, isto kao što se i vlad, abu ali i ja, zajedno s ostatkom ekipe pokušavamo složiti ali još uvijek nismo…
[/quote]

u pravu si, 1929. sam krivo pročitao – sorry.

što se tiče 2001. tu se slažem, bez obzira čitali mi počatak prvog vala prije ili poslje velike depresije u ovim nam je godinama suđena korekcija.




je li smijem staviti 1. target za ht?
ili moram biti obziran prema ustrašenima?

poslao sam darku jedan pm.

Daj pliz, baš sam raspoložen
[/quote]

pliz, pliz……… [pray] [pray]
[/quote]
je si nabavija pelene?
ništa bez tog aktualnog rekvizita. [tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


je li smijem staviti 1. target za ht?
ili moram biti obziran prema ustrašenima?

Da pogadjam 233




je li smijem staviti 1. target za ht?
ili moram biti obziran prema ustrašenima?

poslao sam darku jedan pm.

Daj pliz, baš sam raspoložen
[/quote]

pliz, pliz……… [pray] [pray]

a onu jedinicu sam ti ja dao refleksno, nema veze sa tvojim postanjem grafa [lol]
[/quote]
imaćeš ti još refleksnih radnji! [thumbsup]
u vezi s pelenama. [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!





je li smijem staviti 1. target za ht?
ili moram biti obziran prema ustrašenima?

poslao sam darku jedan pm.

Daj pliz, baš sam raspoložen
[/quote]

pliz, pliz……… [pray] [pray]

a onu jedinicu sam ti ja dao refleksno, nema veze sa tvojim postanjem grafa [lol]
[/quote]
imaćeš ti još refleksnih radnji! [thumbsup]
u vezi s pelenama. [lol]
[/quote]

no, koji je target na HTu?

@sančo: jel to onda ti i meni djeliš jedinice refleksno … primjetio sam da me zadnjih dana neko progoni s tim…

koji te zloduh na to natjerao ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

te bezvezne komentare postaj na pm…………a šalji graf ako si muško?? [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


@sančo: jel to onda ti i meni djeliš jedinice refleksno … primjetio sam da me zadnjih dana neko progoni s tim…

koji te zloduh na to natjerao ?

[lol] [lol]

samo vladeku………..naime instalirao sam mali software koji čim prepozna vladekovu slikicu automatski šalje jedinicu [proud]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


je li smijem staviti 1. target za ht?
ili moram biti obziran prema ustrašenima?

poslao sam darku jedan pm.

Zaradio si stotku . [thumbsup]

ah iskreno tko sam ja da ocjenjujem nekoga
prvo bih trebao sebe ocjeniti medjutim kak me u zadnje vreme lose ide i kakvim stilom zivota zivim tako niska ocjena ne postoji
zato cu ,ako cu opce jos imati volje,opisne ocjene davati forumasima kao u osnovnoj školi
pofuk

@ vlad1111
u kojem vremenskom horizontu je taj target?


te bezvezne komentare postaj na pm…………a postaj graf ako si muško?? [lol]

ne razumjem se ja u to… treba znat radit u fotošopu da se mogu lijepit one fotomontaže škara, ja sam nedovoljno obrazovan za to [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close