Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav
ovako ja vidim sicuejsn na crobexu.

ps.

@nemo
stoja od mene

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

@croman

pretpostavit ću da se tvoja ironična izjava na račun real-time brojenja mikro-elliotta odnosila na mene (a možda i na abu-alija).

da, u pravu si, fulao sam skalu, i zaista nisam očekivao toliki pad jučer. i da, tvoj graf mi se uklapa u sheme višeg reda. ali tvoj graf je napravljen "post festum", kad je sve već bilo gotovo, a ja se izlažem i pokušavam UNAPRIJED čitati valove. pico-valovi se ponašaju VRLO nepredvidljivo, i da, fulao sam ovog puta. isto tako i vlad pokušava dati prognoze i predviđanja, a ne na kraju sve objasniti kao ti.

ne mogu prihvatiti tvoju kritiku i tvoje grafove koje postaš kad je sve već gotovo, sorry. iako je poanta na mjestu, i iako si u pravu.

a ironija? ironija je znak nemoći, probaj sa sarkazmom drugi puta… khmmm, kad razmislim, nemoj probat, nije to za tebe… [thumbsup] komunikacija ti nije jača strana, drž se ti grafova, tu si dobar…

Pametan, ako to želiš.

je li smijem staviti 1. target za ht?
ili moram biti obziran prema ustrašenima?

poslao sam darku jedan pm.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad: samo ti stavljaj… nemoj se sramit.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ne da smiješ, nego moraš, nemoj biti obziran prema nikom a najmanje prema ovim ustrašenima.
p.s. jel ono za Viro još stoji?


je li smijem staviti 1. target za ht?
ili moram biti obziran prema ustrašenima?

poslao sam darku jedan pm.

Daj pliz, baš sam raspoložen

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ako budu 3 glasa protiv, neću.
ovo je narodna dionica, neću da me optuže za druk, plaćeništvo ili kakvo slično nebulozno nedjelo.
a ne bih želio ni izazvati rasprodaju- jer niti jedna prognoza nije zicer, naturlih.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

pohvala jednome forumasu jer stvarno dobro gadja po grafovima ali necu reci koji je da ne ispadne da se pofuk hoce nekome prismajhati
pofuk

ajde Vlad1111, čekamo, baš me zanima tvoje viđenje HT-a, iako s ozbirom na fundamente, cash i moguće dividende, ne vjerujem da može baš puno potonuti… a i fondovi će tražiti neko utočište nakon INE

eno ocjene: 1%
to je najmanje već 1 glas protiv.

predlažem da zainteresirana ekipa sada stavi samo 1 stoju.
pofuk?

pa ćemo nastojati brojati jedinice (ako mi ne uvaljaju i neki postotak između 1 i 100 [lol] )

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



je li smijem staviti 1. target za ht?
ili moram biti obziran prema ustrašenima?

poslao sam darku jedan pm.

Daj pliz, baš sam raspoložen
[/quote]

pliz, pliz……… [pray] [pray]

a onu jedinicu sam ti ja dao refleksno, nema veze sa tvojim postanjem grafa [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


ako budu 3 glasa protiv, neću.
ovo je narodna dionica, neću da me optuže za druk, plaćeništvo ili kakvo slično nebulozno nedjelo.
a ne bih želio ni izazvati rasprodaju- jer niti jedna prognoza nije zicer, naturlih.

Pa kaj to znači ( ako je neko protiv) , svaki post na forumu je još jedna informacija i mišljenje, pa naravno da nikoga na ništa neobvezuje. Napiši, to može biti samo dobro, jer će uvijek biti onih koji misle drugačije, pa ćemo imati više stavova.

New Report

Close