Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas je odrađena točka obrata "open-close" reversal.
ako sutra otvorimo u plusu i tijekom dana narastemo, imat ćemo i "island" reversal.
paratit ćemo…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


danas je odrađena točka obrata "open-close" reversal.
ako sutra otvorimo u plusu i tijekom dana narastemo, imat ćemo i "island" reversal.
paratit ćemo…

samo je pitanje kako ce ina utjecati na ovu pricu….

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


danas je odrađena točka obrata "open-close" reversal.
ako sutra otvorimo u plusu i tijekom dana narastemo, imat ćemo i "island" reversal.
paratit ćemo…

kaj ti znaci ovo "paratit"?
kakva je to rijec?
jesi li mozda nesto drugo htio napisati?

……dan

– Mislim kako su napravljeni neki previdi …. (to se koristi i u šahu … [smiley])…

-Današnji dan je indikativan i jasno je kako se odstupilo od matrice koju vi još uvjek
sljedite … (ne mislim samo na CROBEX…)

-Ako je kritična masa postignuta , mogu ameri u minus koliko žele , jer je jasno kako
će se još prije vratiti , sada je oko 18 sati pa još nije izvjestan kraj ali to postaje
sve više irelevantno , bar kratkoročno …..

-Da skratimo , ništa od "teorija potonuća i targeta na nuli ….. [smiley])…

-Ovih dana malo u revijalnom tonu , a poslje "sport i glazba" ……

….. jasno nitko nikome ne brani da nakon nekih događaja u idućim danima ne
postavi "teorije" ……. , ali ključna je riječ "NAKON" …… [smiley]

Dr M Wagner

@wagner

dajboze da si u pravu, o tome imam erotske mastarije vec jako dugo, samo bojim se da je ovo danas reakcija na OK futurese, poluzelenu EU i relativno pristojnu Aziju.
iako, siguran sam da cemo jednom doci i do tog stadija, preplitki smo i jednom ce zaista vecina papira biti u relativno cvrstim (vjerojatno mirovinskim) rukama [proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



danas je odrađena točka obrata "open-close" reversal.
ako sutra otvorimo u plusu i tijekom dana narastemo, imat ćemo i "island" reversal.
paratit ćemo…

kaj ti znaci ovo "paratit"?
kakva je to rijec?
jesi li mozda nesto drugo htio napisati?
[/quote]
pratit

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

…..večer MiG….

-Na njih sam i mislio kada sam napisao "ne samo Crobex" …… , jasno je kako
je reakcija različita (na rezultate SAD) u odnosu na prije dva ,tri tjedna ……

-Da su ameri onda (na onim nivoima) potonuli toliko , mi bi (a i ostali) "puta dva" ,
a zadnjih dana su korelacije isključivo "navlakačke"….. [smiley]

….opet ponavljam , ne samo nama ….. to je važno …… ( meni je to znak …..
, ukazanje ….. erotski snovi su moja prošlost ….. [smiley])

Dr M Wagner


evo crobexa da vidite o čemu pričam……………
a ameri su negdje na razini 2005.g i idu prema targetima iz 2003.g

po tovm odoka povučenom ewt-u (?) ispada da smo u trećem podvalu. nakon njega bi slijedio 4. korektivni val (dakle prema gore).
ipak mislim da je vladov graf točniji, tj. da je početkom nove godine odrađen taj treći val, nakon toga 4. i sad bi imali pet val. i u tom slučaju slijedi na skori rast.
prema današnjim zbivanjima u inozemstvu za realno je očekivati da je propadanje za sad završeno.

u skladu s prethodnim razmišljanjem pod kraj današnjeg trgovanja prebacio sam nešto keša u dionice, biram isključivo one s velikom betom.

Graf od 30. kolovoza i pozicija gdje se trenutno nalazimo. S ovime je gotovo s tim grafom, jer, jednostavno, nema više vremenskog horizonta. Šteta, a preživio je sva ova turbulentna vremena (a i ocjene koje je dobio)!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Molio bih ako netko ima neki link gdje se mogu naći svijeće za crobex? Ili iz svoje baze podataka?
Hvala.


Molio bih ako netko ima neki link gdje se mogu naći svijeće za crobex? Ili iz svoje baze podataka?
Hvala.

http://www.hr/wwwhr/business/products/candles/index.hr.html

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Molio bih ako netko ima neki link gdje se mogu naći svijeće za crobex? Ili iz svoje baze podataka?
Hvala.

http://www.hr/wwwhr/business/products/candles/index.hr.html
[/quote]
[lol]

New Report

Close