Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ocekujem jos jedan udar kod amera prema dolje dao sam targete za SP (mozda vec i danas ).I tu bi trebao biti kraj za sada.Sljedi veliki odbijanac koji bi ipak mogao potrajati duze.Dali ce padati SP poslje na 960 gdje mu je gle slucajnosti jos jedan fibo otpor vidjecemo, ovisi o makroekonomskoj situaciji.A ako sada se probije target na SP 1080-1050 bodova toplo preporucam da se drzite Sancovih targeta.

Za sve one sto pisu/spominju TA i moguce razine a kasnije dodaju "ovisi o…???"

Zaboravite to.Ili vam je kriva metoda ili ne razumite specificnost TA tehnike.

standardni TA (a specialno EWT) je slika stanja reakcije mase (strah,radost,zelja,vjerovanje,nada..itd)

onaj koji ima "instrument" za mjeriti gore navdeno…moze predvidit buducnost odredenog X-a

PS Vi koje zelite odgovor/analize na PM o dionicama i td.Vise to ne cinim a sami vidite da je jos uvjek downtrend..
savjete za kupit ili prodat ..principialno ih ne dajem

dovidenja…mozda se vidimo u buducnosti

………..samo ti piši ako imaš štogod pametno………….gdje je prvi target ,gdje drugi, da poslije možemo usporediti tko je bio bliži

I love this game ( skoro kao Ivana7 ) [thumbsup]

Ja nisam na ovom forumu da bih nekome dokazivao da sam bolji i da mogu bliže pogoditi.
Ovdje sam, jer o TA nemam pojma (Abu ali [thumbsup]), i želim u razmjeni mišljenja s ostalim forumašima, pa i s tobom, smanjiti broj pogrešaka.
Ponavljam, svoje pokušaje analiza ovdje ne stavljam kako bih drugima dokazao da znam, nego da bi o njima raspravljali.

Mišljenja sam, da ti i ja trenutno vodimo besciljnu raspravu, od koje u konačnici neće nitko imati koristi, najmanje nas dvojica.

Sančo, [cool]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

pozdrav i tebi
nhf

i samo piši da razmijenimo mišljenja [thumbsup]

što misliš o mom grafu, kako ti izgleda?

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!




Ocekujem jos jedan udar kod amera prema dolje dao sam targete za SP (mozda vec i danas ).I tu bi trebao biti kraj za sada.Sljedi veliki odbijanac koji bi ipak mogao potrajati duze.Dali ce padati SP poslje na 960 gdje mu je gle slucajnosti jos jedan fibo otpor vidjecemo, ovisi o makroekonomskoj situaciji.A ako sada se probije target na SP 1080-1050 bodova toplo preporucam da se drzite Sancovih targeta.

e moj prijatelju, taj fibo je koincidencija koja pojačava snagu targeta.
moj target nije određen prema fibu.
samo ti nastavi tako tražit targete…
[/quote]

Prijatelju nisam uopce mislio da ti trazis targete preko Fiba cak dapace,slazem se sa tobom da fibo daje potvrdu tvog targeta.Ali prije tvog targeta na 960 postoji jaka mogucnost velikog odbijanca.
A to svakako ne zelim propustiti.
[/quote]

croman i vlad ovo sa TA rade profesionalno, kolega ovaj vaš priucen stil je vrlo nepouzdan stoga ako može poštedite nas prostih brojeva bez objašnjenja kako ste došli do njih, jer kad netko pogodi 1od 10 puta kao pto je kod vas slucaj, primjerna aktivnost je dati ostavku na tom podrucju



Ocekujem jos jedan udar kod amera prema dolje dao sam targete za SP (mozda vec i danas ).I tu bi trebao biti kraj za sada.Sljedi veliki odbijanac koji bi ipak mogao potrajati duze.Dali ce padati SP poslje na 960 gdje mu je gle slucajnosti jos jedan fibo otpor vidjecemo, ovisi o makroekonomskoj situaciji.A ako sada se probije target na SP 1080-1050 bodova toplo preporucam da se drzite Sancovih targeta.

Za sve one sto pisu/spominju TA i moguce razine a kasnije dodaju "ovisi o…???"

Zaboravite to.Ili vam je kriva metoda ili ne razumite specificnost TA tehnike.

standardni TA (a specialno EWT) je slika stanja reakcije mase (strah,radost,zelja,vjerovanje,nada..itd)

onaj koji ima "instrument" za mjeriti gore navdeno…moze predvidit buducnost odredenog X-a

PS Vi koje zelite odgovor/analize na PM o dionicama i td.Vise to ne cinim a sami vidite da je jos uvjek downtrend..
savjete za kupit ili prodat ..principialno ih ne dajem

dovidenja…mozda se vidimo u buducnosti
[/quote]

svaka cast kolega croman, imate punu podrsku..a ove koji ne razumiju osnove vec nagadjaju i ofrlje skupljaju podatke, da znaju ne bi imali takve gubitke kakve imaju

što misliš o mom grafu, kako ti izgleda?

Kasnije ću imati puno više vremena za posvetiti se tvojoj analizi.
Ovako, na prvi pogled….da, da, moguće je…

A vidi se i tvoj napredak u odnosu na ranije analize. [rolleyes]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


……….nego slabo komentirate moj graf pa ću ga ponoviti…

Pada na cca 2100 bodova. Moguce, tesko je tako sta pretpostaviti , ali ako Ina ode dolje ( a hoce) ovaj scenarij postaje vjerojatan.
IMO ova burza je postala kladionica ( vijesti nas trgaju gore-dolje) tako da bi se trebalo maknuti i vidjeti rasplet .


Već je tamo gdje nije trebao biti nikad [angry]
Bar sam kupovao po 18xx

jel vi pricate o P-A ili R-A jer jedna je druga nije.Daj se dogovorite [tongue]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

na cnbcu neki analitičari i tehničari misle da je dno!


na cnbcu neki analitičari i tehničari misle da je dno!

Jesi li se ikad zapitao zašto oni rade kao analitičari/tehničari, umjesto da žive od svog portfelja?

Armagedon je blizu!

ebete istraga je u tijeku…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

kakvo stelanje crobexa…
JDPL + 9,24

hehehhe
Techman….to su tvoji prsti u tome??

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close