Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ocekujem jos jedan udar kod amera prema dolje dao sam targete za SP (mozda vec i danas ).I tu bi trebao biti kraj za sada.Sljedi veliki odbijanac koji bi ipak mogao potrajati duze.Dali ce padati SP poslje na 960 gdje mu je gle slucajnosti jos jedan fibo otpor vidjecemo, ovisi o makroekonomskoj situaciji.A ako sada se probije target na SP 1080-1050 bodova toplo preporucam da se drzite Sancovih targeta.

e moj prijatelju, taj fibo je koincidencija koja pojačava snagu targeta.
moj target nije određen prema fibu.
samo ti nastavi tako tražit targete…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

a da umjesto ego tripa jednom nekakvo znanje s nekim podijeliš?

to bi više cijenili od javljanja odozgo! [smiley]

evo crobexa da vidite o čemu pričam……………
a ameri su negdje na razini 2005.g i idu prema targetima iz 2003.g

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

…..i ja bih volio pročitati vaše mišljenje………..kad bi ga imali [smiley]

Primjećuje se nervoza.
Znam da bi voljeli, ali pošto je Vama…

i lagano mi je pun kufer vaših targeta………

…ne želim Vas još više uznemiravati.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



Ocekujem jos jedan udar kod amera prema dolje dao sam targete za SP (mozda vec i danas ).I tu bi trebao biti kraj za sada.Sljedi veliki odbijanac koji bi ipak mogao potrajati duze.Dali ce padati SP poslje na 960 gdje mu je gle slucajnosti jos jedan fibo otpor vidjecemo, ovisi o makroekonomskoj situaciji.A ako sada se probije target na SP 1080-1050 bodova toplo preporucam da se drzite Sancovih targeta.

e moj prijatelju, taj fibo je koincidencija koja pojačava snagu targeta.
moj target nije određen prema fibu.
samo ti nastavi tako tražit targete…
[/quote]

Kolega vlad potpuno ste u pravu, targeti se ne određuju prema fibu, Geronimo, kako vi to mislite odredit targete, može neko objasnjenje?
Zato vam i jesu tajminzi ulaska loši, TA nije švrljanje i prodavanje magle po forumu.


a da umjesto ego tripa jednom nekakvo znanje s nekim podijeliš?

to bi više cijenili od javljanja odozgo! [smiley]


svatko iole inteligentniji mogao je iz mojih grafova podosta naučiti.
čak i ja sam! [lol] [thumbsup] na grješkama.
ti očito nisi.
zaključak izvuci sam.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

…ne želim Vas još više uznemiravati.

………..samo ti piši ako imaš štogod pametno………….gdje je prvi target ,gdje drugi, da poslije možemo usporediti tko je bio bliži

I love this game ( skoro kao Ivana7 ) [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

vladek pa nismo mi svi zaljubljeni u tebe i tvoje grafove! [lol]

ja sam jedino došo začepit guzu na kodt kad sam ugledo što mu pokušavaš napravit! [lol]



a da umjesto ego tripa jednom nekakvo znanje s nekim podijeliš?

to bi više cijenili od javljanja odozgo! [smiley]


svatko iole inteligentniji mogao je iz mojih grafova podosta naučiti.
čak i ja sam! [lol] [thumbsup] na grješkama.
ti očito nisi.
zaključak izvuci sam.

[/quote]

……..budi pametan, kome je stalo do učenja na tvojim greškama……….imamo mi i vlastitih

samo vrlo rijetko, za razliku od tebe koji još griješiš, i to prilično
strah me i pomisliti što bi bilo sa aureusom da su te zaposlili [bye]
ni ovako im nije do pjesme….

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

……….nego slabo komentirate moj graf pa ću ga ponoviti…

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Ocekujem jos jedan udar kod amera prema dolje dao sam targete za SP (mozda vec i danas ).I tu bi trebao biti kraj za sada.Sljedi veliki odbijanac koji bi ipak mogao potrajati duze.Dali ce padati SP poslje na 960 gdje mu je gle slucajnosti jos jedan fibo otpor vidjecemo, ovisi o makroekonomskoj situaciji.A ako sada se probije target na SP 1080-1050 bodova toplo preporucam da se drzite Sancovih targeta.

e moj prijatelju, taj fibo je koincidencija koja pojačava snagu targeta.
moj target nije određen prema fibu.
samo ti nastavi tako tražit targete…
[/quote]

Prijatelju nisam uopce mislio da ti trazis targete preko Fiba cak dapace,slazem se sa tobom da fibo daje potvrdu tvog targeta.Ali prije tvog targeta na 960 postoji jaka mogucnost velikog odbijanca.
A to svakako ne zelim propustiti.

SAM PROTIV SVIH




Ocekujem jos jedan udar kod amera prema dolje dao sam targete za SP (mozda vec i danas ).I tu bi trebao biti kraj za sada.Sljedi veliki odbijanac koji bi ipak mogao potrajati duze.Dali ce padati SP poslje na 960 gdje mu je gle slucajnosti jos jedan fibo otpor vidjecemo, ovisi o makroekonomskoj situaciji.A ako sada se probije target na SP 1080-1050 bodova toplo preporucam da se drzite Sancovih targeta.

e moj prijatelju, taj fibo je koincidencija koja pojačava snagu targeta.
moj target nije određen prema fibu.
samo ti nastavi tako tražit targete…
[/quote]

Prijatelju nisam uopce mislio da ti trazis targete preko Fiba cak dapace,slazem se sa tobom da fibo daje potvrdu tvog targeta.Ali prije tvog targeta na 960 postoji jaka mogucnost velikog odbijanca.
[/quote]
pa nikada se ne pada pravocrtno!
to možda jedino još nije jasno kindu: inače ne bi prozivao za neke još nerealizirane targete.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close