Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


no, nema apsolutne izvjesnosti u TA…

to se podrazumjeva, da je drugačije svi TA stručnjaci bi bili bogati…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



19.09.08. | 17:34 Croman | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 2751 | profil
korisnik od: 26.06.2006.

…Bit ce i malo gore i malo na dole ..

bez želje za provokacijom…
nsdq je skliznuo do 1983.
je li još misliš da dolaze bolji dani?
ja sam jučer prvi pogledao nsdq i moji targeti su puno niži.

#vlad

Jedan od vise razloga zasto sam prestao pisati analize ovde je sto vidim da moj pogled i nacin opisivanja se lako ruzumi na krivi nacin.(vjerovatno posto moj hrvatski i nacin pisanja nije kompatibel sa vasim-jednostavo kazano ne razumijemo se)

EWT je fantastican…ali prednost je kad se stvaraju RTEA analize(realtime) i kad se azuriraju
( ako moguce dnevno).
To znaci mnogo posla…i cielo vrijeme azurirani komentari.

To sam cinio djelomicno na mome blogu i delomicno na novome ewt-forumu.

Od razine 4200 do danas su ljudi mogli pratit razvoj Crobexa…i trend padanja i manje korekcije rast/pad sto sam im opisao.

Ali moja zadaca nije vise dat analize …in time…

Posle 8 mjeseci iskustva sam uvidio da IDE stvarat EWT analize i za HR-burzu.
I dugorocne i daytrading…iako mnogi misle da ne ide

The goal is made…

[/quote]



Idemo u rubriku dali ste znali, da 90% bear marketa zavrsava u 10 mjesecu. [thumbsup]

a da li ste isto tako znali da 90% ljudi koji odu u ameriku popuše lovu i ostave tamo gace [wink]
[/quote]
a najgori mjesec u godini od kad se računa DJIA je pogađate, rujan, do sada u 90% slučajeva po dekadama(u 7 ili 8 dekada do sada)izvor je negdje na reutersu, nemam link sad
to sam pročitao 1.09. i pomislio kakve to veze ima sa nama ?! VELIKE
a što se tiče glasanja o 700 mlrd usd uvjeren sam da će proći( šta mislite kakva se sad lobiranja odvijaju po Washingtonu?!) do tad mi ćemo(a pogotovo prodavači ATPL pratiti futurese u USA)

@cromi
sve ok.
ali,
onako kako ja vidim, targeti nsdqa su mnogo niži.
to nisu ewt targeti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vidim da me Vlad preduhitrio sa odgovorom Cromanu ali nazalost koliko sam vidio najtocnije Cromanove prognoze su bile vec zavrsene i naknadno postane.
Zakljucio bih kao sto sam zakljucio sa Tony-em (koji je prosle godine skoro do kraja bio uvjeren da je to samo mala korekcija u bull-u) da nesto zna, ne bih pisao po forumima i koliko sam vidio, trazio novce za pristup analizama nego bi zaradjivao velike pare ili samostalno investirajuci ili radeci za neke fondove.
Usput, bio jedan covjek koji je strasno dobro pogadjao (u Nizozemskoj), trazila ga Nizozemska banka da radi za njih, znaci ako je netko stvarno toliko dobar ne bi se morao objasnjavati po nekakvim forumima.
Sorry, ali mislio sam da bi Croman i Tony kao veliki znalci EWT-a trebali znati bolje procijeniti smjer trzista. Za sad su obadva imali veliku gresku prognozirajuci dno a vidjet cemo koliko su nase amaterske prognoze bile tocne (vladove, proroka, moje).

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

@ abu
mislim da se toni ne deklarira kao profi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Vidim da me Vlad preduhitrio sa odgovorom Cromanu ali nazalost koliko sam vidio najtocnije Cromanove prognoze su bile vec zavrsene i naknadno postane.
Zakljucio bih kao sto sam zakljucio sa Tony-em (koji je prosle godine skoro do kraja bio uvjeren da je to samo mala korekcija u bull-u) da nesto zna, ne bih pisao po forumima i koliko sam vidio, trazio novce za pristup analizama nego bi zaradjivao velike pare ili samostalno investirajuci ili radeci za neke fondove.
Usput, bio jedan covjek koji je strasno dobro pogadjao (u Nizozemskoj), trazila ga Nizozemska banka da radi za njih, znaci ako je netko stvarno toliko dobar ne bi se morao objasnjavati po nekakvim forumima.
Sorry, ali mislio sam da bi Croman i Tony kao veliki znalci EWT-a trebali znati bolje procijeniti smjer trzista. Za sad su obadva imali veliku gresku prognozirajuci dno a vidjet cemo koliko su nase amaterske prognoze bile tocne (vladove, proroka, moje).

#Abu ali

Dugorocne prognose mogu biti vlro tocne.medutim niko(ni ja )ne moze uvijek pogoditi exaktno gde preokret dolazi.

Ex ja sam par mjeseci unapred analizirao svedski index OMX i najavio da ide prema ca 760.

Danas je OMX bio najnize na ca 750 i mogu videti mnogo bolje gde moguci preokret dolazi.

Isto tako sa Nasdaqom…niko nije vjerovao da ce americki senat kazati NE,ali moja RTEA-analiza je pokazivala na veliku vjerojatnost prema ca 2000 nivou.

To sam i napisao na forumu gde su to ljudi pratili…i analiza se pokazala tocna.

Nema 100 od 100 tocnih analiza…ali sa RTEA moze biti i do 95 od 100 tocnih

PS abu ali…ja pisem ovde posto sam zelio videti dali ide radit ewt za HR…i nista drugo…sada znam da ide

Ali je vrlo simpatican s onom bradicom [wink]
Sorry za offtopic

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

..ja bi vas volio isto kao i političare kupiti po fer vrijednosti a prodati po onoliko koliko mislite da vrijedite

i lagano mi je pun kufer vaših targeta………čim crobex rokne ispod nekog vi dodate novi još niži
pa to zna svatko

evo mojih:
target1 2.234 ( ako dow probije 10k )
target2 1.934 ( ako dow probije 9k )
target3 1.234 ( ako dow probije 8k )
target4 934 ( ako dow probije 6k )
target5 crobex bez sastavnica [bye] ( ako dow ode u K )

ako dođe do nekog nenadanog proboja biti ću prisiljen korigirati targete……..za sad sve ostaje kako sam napisao

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

sančo legendo! [lol]


Vidim da me Vlad preduhitrio sa odgovorom Cromanu ali nazalost koliko sam vidio najtocnije Cromanove prognoze su bile vec zavrsene i naknadno postane.
Zakljucio bih kao sto sam zakljucio sa Tony-em (koji je prosle godine skoro do kraja bio uvjeren da je to samo mala korekcija u bull-u) da nesto zna, ne bih pisao po forumima i koliko sam vidio, trazio novce za pristup analizama nego bi zaradjivao velike pare ili samostalno investirajuci ili radeci za neke fondove.
Usput, bio jedan covjek koji je strasno dobro pogadjao (u Nizozemskoj), trazila ga Nizozemska banka da radi za njih, znaci ako je netko stvarno toliko dobar ne bi se morao objasnjavati po nekakvim forumima.
Sorry, ali mislio sam da bi Croman i Tony kao veliki znalci EWT-a trebali znati bolje procijeniti smjer trzista. Za sad su obadva imali veliku gresku prognozirajuci dno a vidjet cemo koliko su nase amaterske prognoze bile tocne (vladove, proroka, moje).

Ajde, molim te, nađi gdje sam ja to rekao (napisao da sam "znalac EWT-a) i pokrit ću ti sve što si na tržištu izgubio ove godine! A ako ne možeš, onda bi se barem trebao lijepo ispričati…
Ja sam tek nedavno počeo pomalo u slobodno vrijeme proučavati EWT, tek učim osnove te metode. I sigurno se nigdje nisam izrazio kao "znalac". Pročitaj još jednom moju prvu rečenicu, pa ako si u pravu, eto ti prilike da zaradiš dosta novaca.

i lagano mi je pun kufer vaših targeta………

Tebe kao da netko prisiljava dolaziti na ovu temu i čitati analize.
Ponašaš se kao nevjernik koji cijeli dan sjedi u crkvi i pokušava svećenika i vjernike uvjeriti da Bog ne postoji. I još se ljutiš i vrijeđaš ih, jer ne razmišljaju isto kao i ti.

Ne vjeruješ u targete, makni se od njih, pusti ove lakrdijaše na miru…

Ili si ipak samo malo izgubljen, pa tražiš pomoć i u onome u što ne vjeruješ.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close