Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a zaboravili ste i napisati da su neki bear marketi uzeli 17 godišnju zaradu investitorima………..dakle mi se nemamo čega bojati………… [lol]

ako me sjećanje dobro služi … ti si se predstavljao kao dugododišnji sudionik TK … shodno tome … [bye]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ja sam otprije čitao (Richardson, ako se na varam) da je većina velikih padova bila u jesen. Ovo mi se čini logički povezano s podatkom od Geronima, budući da bear-marketi završavaju uglavnom s velikim padovima.

– dragi moj Cromane.
– uvijek sam pomagala sirotinju, bar koliko mogu.
– pošalji mi tvoj račun na p.m. da ti uplatim tih 100kn,
– ma ne trebaš mi niti jednu analizu poslati.

#draga moja Ivana (iako se sjecam da si ti jedanput pisala da si muski…ali ko ga sisa…tvoja stvar

Meni nije potrebno ni tvojih ni od nekog drugog(100 kuna)…Moje analize vi nemate mogucnost naplatiti…ni dobiti.

Ali evo jedna sto je ucinila svoje….2 privitka:

1 jedna ewt-analiza od 25.09.2008

2 danasnje stanje

Kao sto vidis neke su znali sto treba doc…ali vjerovatno Ivana i tebi je neko to sapnuo unapred…hehe

have o good game Ivana ili (Ivan?) ….na forumima se nikad nezna ko se skriva iza aliasa.. [proud]

Ps za ostale Ewt “experte”…. pogadati valove kod Ewt nije najlakse…dont forget it


a zaboravili ste i napisati da su neki bear marketi uzeli 17 godišnju zaradu investitorima………..dakle mi se nemamo čega bojati………… [lol]

ako me sjećanje dobro služi … ti si se predstavljao kao dugododišnji sudionik TK … shodno tome … [bye]
[/quote]

dugogodišnji ali ne sedamnaestogodišnji…………… [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Ja sam otprije čitao (Richardson, ako se na varam) da je većina velikih padova bila u jesen. Ovo mi se čini logički povezano s podatkom od Geronima, budući da bear-marketi završavaju uglavnom s velikim padovima.

padaju dionice ,baš kao i lišće u jesen [lol] [lol] [lol]

g- 25.09.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vlad:

kolike šanse daješ drugom targetu s obzirom na današnji razvoj situacije i ponovno glasanje u četvrtak?

PS. slao sam ti PM zadnjih dana pa ne znam jel nisi pročitao il si zaboravio ( molio bi tehnički pogled na DDJH )

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



@vlad
:

kolike šanse daješ drugom targetu s obzirom na današnji razvoj situacije i ponovno glasanje u četvrtak?

PS. slao sam ti PM zadnjih dana pa ne znam jel nisi pročitao il si zaboravio ( molio bi tehnički pogled na DDJH )


ma zatrpana mi pošta!!!
ne stignem sve.
a danas i malo kupujem.
k tomu na poslu.
pozdrav

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



@vlad
:

kolike šanse daješ drugom targetu s obzirom na današnji razvoj situacije i ponovno glasanje u četvrtak?

PS. slao sam ti PM zadnjih dana pa ne znam jel nisi pročitao il si zaboravio ( molio bi tehnički pogled na DDJH )


bez obzira na bailout, na sp500 odrađena formacija koja VJEROVATNO vodi na ca 960.
sukladno mogućem padu amera, i niži targeti grobija vrlo mogući.

no, nema apsolutne izvjesnosti u TA…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

19.09.08. | 17:34 Croman | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 2751 | profil
korisnik od: 26.06.2006.

ocjena poruke
31%
zajednica –
moderatori
Doveo sam vas do Nasdaqa ca 2100.Sada pocinju dani radosti.Bit ce i malo gore i malo na dole ..

Ali nasdaq ce ici prema novoj razini…razini > XXXX

Ali sigurne razine se mogu videti samo sa RTEA -metodom.(ili pitajte Ivanu7

Vidimo se kroz pola godine…

PS onaj koji nije oprezan moze opet imat zalost i tugu u buducnosti
Zadnja izmjena: Croman (19.09.2008. 17:35)

bez želje za provokacijom…
nsdq je skliznuo do 1983.
je li još misliš da dolaze bolji dani?
ja sam jučer prvi pogledao nsdq i moji targeti su puno niži.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Idemo u rubriku dali ste znali, da 90% bear marketa zavrsava u 10 mjesecu. [thumbsup]

a da li ste isto tako znali da 90% ljudi koji odu u ameriku popuše lovu i ostave tamo gace [wink]


19.09.08. | 17:34 Croman | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 2751 | profil
korisnik od: 26.06.2006.

…Bit ce i malo gore i malo na dole ..

bez želje za provokacijom…
nsdq je skliznuo do 1983.
je li još misliš da dolaze bolji dani?
ja sam jučer prvi pogledao nsdq i moji targeti su puno niži.

#vlad

Jedan od vise razloga zasto sam prestao pisati analize ovde je sto vidim da moj pogled i nacin opisivanja se lako ruzumi na krivi nacin.(vjerovatno posto moj hrvatski i nacin pisanja nije kompatibel sa vasim-jednostavo kazano ne razumijemo se)

EWT je fantastican…ali prednost je kad se stvaraju RTEA analize(realtime) i kad se azuriraju
( ako moguce dnevno).
To znaci mnogo posla…i cielo vrijeme azurirani komentari.

To sam cinio djelomicno na mome blogu i delomicno na novome ewt-forumu.

Od razine 4200 do danas su ljudi mogli pratit razvoj…i trend padanja i manje korekcije rast/pad sto sam im opisao.

Ali moja zadaca nije vise dat analize …in time…

Posle 8 mjeseci iskustva sam uvidio da IDE stvarat EWT analize i za HR-burzu.
I dugorocne i daytrading…iako mnogi misle da ne ide

The goal is made…

New Report

Close