Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Evo fibe i linije trenda od 2002 godine ako to probiju onda vam je svejedno dali ste u dionicama ili CASHU.

Ja sutra pocinjem sa kupnjom kod nas a u Americi Zavrsavam pa ko ziv ko mrtav i jaka divergencija na RSI.Target u Amera izmedju 1080 i 1050

nije svejedno, tko god je u CASHU može mirno gledati rasplet događaja…
:=)
[/quote]

mislim da si fulala poantu. ako se ne varam, Geronimo je mislio da, dugoročno gledano, ni oni koji su u cashu NEĆE moći mirno gledati rasplet događaja…

da ne bi bilo da interpretiram Džerijeve izjave, evo moje verzije:
(1) ako smo u gadnoj recesiji, onda ionako nema ništa posebno što možeš napravit s novcima (osim ako nemaš milione i milione)
(2) doći će do deprecijacije dolara (već je došlo) i pada kupovne moći, vrijednost novca PADA. dakle, vrijednost novca ti pada, bez obzira jel u dionicama ili vani…
[/quote]

Naravno da je fulala. Inače, to je interesantno pitanje: Što napraviti s novcem u situaciji koja je pred vratima? I što više razmišljam, sve sam bliže odgovoru: Uložiti u dionice…
[/quote]

Po mogucnosti u one koje daju dobru dividendu.Inace prosijek dividende na indexu DJI je bio 5% i 1929,30 ,31 znaci i u depresiji je bilo moguce ostvarivati dividendu.

SAM PROTIV SVIH

i kolko je današnje dno crobexa?

2850

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Koje tvrtke kod nas daju dobru pinku za dividendu?

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!


Za one koji nisu upoznati sa EWT projekcijama do 2015. glede amerike.

ovo nema veze s istinom. naime, 1. od pet podvalova rastućeg EWT vala ne može (!) početi padom! to je abeceda EWT-a.


zakaj se nikad ne javi neko ko je recimo danas prodavao?

Ja sam danas prodao jdpl na 300, kupovao na 330 sa 20% portfelja. Obzirom da sam ga ranije kupio na 347 i prodao na 357 , ostvario sam minus.
Ionako sam izasao sa svime na 4100 tako da mi sve ovo ne predstavlja brigu.
Ovo mi je vec 3.pokusaj ulaska , 2x sa nulom i zadnji sa manjim minusom.

Jednostavno vise ne zelim gubitak i tocka! Dakle trazim dno zajedno sa vama, ali bez nade ‘da je to – to!" . Ako pada-prodajem.

g

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


g

Ako izglasaju u Americi onda je dno a ako ne izglasaju u cetvrtak e onda cemo morati traziti novu peticu.

SAM PROTIV SVIH

vlad kaj si kupio?

p.s.
ne znam je li realno da 5. valić traje samo 1. dan…
ostali su trajali min. 6 dana (4. valić).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad kaj si kupio?

20% u dionicama.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

negdje sam pročito usput da je zadnji i najjači medeđi udar najkraći i da ih taj sve poroka!

al da me hebeš nemrem se sjetit di!

New Report

Close