Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad pomislim da se inače veselim "peticama" …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Nakon današnjeg, odnosno večerašnjeg razvoja situacije u svijetu, najizglednije je da će nakon završetka ovog petog vala i korekcije nakon njega doći još jedan niz down.

Ovo se ne može nazvati ozbiljnom analizom. Samo sam malo šarao u petak, i evo kako je ispalo.
Nikome nisam to pokazao…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Evo fibe i linije trenda od 2002 godine ako to probiju onda vam je svejedno dali ste u dionicama ili CASHU.

Ja sutra pocinjem sa kupnjom kod nas a u Americi Zavrsavam pa ko ziv ko mrtav i jaka divergencija na RSI.Target u Amera izmedju 1080 i 1050

SAM PROTIV SVIH


Ja sutra pocinjem sa kupnjom kod nas a u Americi Zavrsavam pa ko ziv ko mrtav i jaka divergencija na RSI.Target u Amera izmedju 1080 i 1050

Momentum na DJIA nije dobar iako RSI daje div. Takodjer je napravio novo dublje dno.
Dakle odbijanje do cca 10600 je moguce, ali dugorocno ne valja…


Evo fibe i linije trenda od 2002 godine ako to probiju onda vam je svejedno dali ste u dionicama ili CASHU.

Ja sutra pocinjem sa kupnjom kod nas a u Americi Zavrsavam pa ko ziv ko mrtav i jaka divergencija na RSI.Target u Amera izmedju 1080 i 1050

nije svejedno, tko god je u CASHU može mirno gledati rasplet događaja…
:=)

Evo nešto što nije direktno vezano uz TA , ali će svakako biti od važnosti svima koji misle danas trgovati…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10950

[huh]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Za one koji nisu upoznati sa EWT projekcijama do 2015. glede amerike.

Pametan, ako to želiš.

hahaha, ODMAH 1% [tongue]

rekao bih, ne pucajte u glasnika, ali nema smisla. rekao bih da to nije moja analiza nego grupe eminentnih EWT analitičara, ali nema smisla.

ponavljam, prema načinu kako se dijele ocjene, prilično sam siguran da dno još nije blizu.

Pametan, ako to želiš.



Evo fibe i linije trenda od 2002 godine ako to probiju onda vam je svejedno dali ste u dionicama ili CASHU.

Ja sutra pocinjem sa kupnjom kod nas a u Americi Zavrsavam pa ko ziv ko mrtav i jaka divergencija na RSI.Target u Amera izmedju 1080 i 1050

nije svejedno, tko god je u CASHU može mirno gledati rasplet događaja…
:=)
[/quote]

mislim da si fulala poantu. ako se ne varam, Geronimo je mislio da, dugoročno gledano, ni oni koji su u cashu NEĆE moći mirno gledati rasplet događaja…

da ne bi bilo da interpretiram Džerijeve izjave, evo moje verzije:
(1) ako smo u gadnoj recesiji, onda ionako nema ništa posebno što možeš napravit s novcima (osim ako nemaš milione i milione)
(2) doći će do deprecijacije dolara (već je došlo) i pada kupovne moći, vrijednost novca PADA. dakle, vrijednost novca ti pada, bez obzira jel u dionicama ili vani…

Pametan, ako to želiš.


Evo nešto što nije direktno vezano uz TA , ali će svakako biti od važnosti svima koji misle danas trgovati…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10950

[huh]


što je pisac htio reći?

ANALIZA__u ovom ludilu ,jedini pokazatelj panike, gledaj i vidi PLVA – pliva _ miruje !!!! NE LUDUJTE… MIRUJTE

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

New Report

Close