Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko sam ja ljudi mogao spasiti da me nije izbacilo skupa sa temom Medvjeđi brlog [pray] [pray] [pray]
ali to neka ostane na duši onih koji su tome kumovali………… [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

ferengi kolko sam ja tebi para spasio? [smiley]


ferengi kolko sam ja tebi para spasio? [smiley]

koliko sam samo tebi spasio para kad sam te nagovarao da prodaš ingru na 60.000 kuna [thumbsup]

suntzu & http://www.centar.hr

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


ferengi kolko sam ja tebi para spasio? [smiley]

Pa za mene popriličnu sumu, za neke ljude sitniš [thumbsup]
Anyway hvala! [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

čak sam i plavoga pokušavao spasiti…………ali on se nije dao [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Neznam gdje su nestali svi tehnicari koji su prognozirali rast i crtali svoje nebulozne grafove? Vlad ni ti nisi nista bolji moram priznati. Sto ti je ono 1.target, 2. target, 3. target? Ili ZNAS gdje je dno ili NE ZNAS.
DJIA 9600 kao sto sam i napisao ranije, S&P500 1000 bodova. Obavijestit cu Vas o dnu Crobexa na dan kada ga dosegnemo.

ima neko neku kallkulaciju koliko bi bio crobex sa Inom na 2200?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE



ferengi kolko sam ja tebi para spasio? [smiley]

koliko sam samo tebi spasio para kad sam te nagovarao da prodaš ingru na 60.000 kuna [thumbsup]

suntzu & http://www.centar.hr
[/quote]

je, osvijestio sam se i ja sam da ti papiri niš ne vrijede u jednom momentu…

a onda su me mirovinci izbacili iz takta do koske sa svojim upadom na tržište i svojom valorizacijom dionica pa iako sam ih popljuvo i prodo dionice tad s okusom da ja nemam dume, a oni imaju – shvatiš da jedna kobna greška poput migrosa, jedna kriva procjena tajminga bez obzira na fundamente i stvarnu vrijednost nečega (kodt) te odvede u mp3…

tako da na burzi se ne smije napravit nijedna kobna greška, a kamoli nanizat koju za one koji to još nisu okusili, ako takvih uopće ima!

Sad dođoh doma i vidim ovo sranje preko …

Vlad, a da prijeđemo na 3. targete?

koliki je u novom grobiju ponder ine?
ako je ca 15%, onda je grobi za ca 3,08% (570/2770x100x0,15) manji tj ca 2951.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@vippy
Sa današnjim stanjem cijena 2944.72

nemam nikakvu namjeru da budem nećiji vojnik, ali moram pohvaliti vlada i reći da mi je uštedio dosta novaca, zna on to, al nek se i javno zna

New Report

Close