Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a i petrokemija je trebala bit na 320-350 kn, a ne na 215 koliko se sjećam prema analizama! [rolleyes]

prema tvojim analizama kodt nikako nije trebao ispod 3,5k
probijena je dugorocna potpora na 3k, probijena na 2k, sve smo bliže vladovoj prognozi!


a i petrokemija je trebala bit na 320-350 kn, a ne na 215 koliko se sjećam prema analizama! [rolleyes]

e pa opet ne čitaš dobro.
rekao sam da je target ca 310-330, jer sam vjerovaoda će biti odrađena točka prijeloma (ca 260).
ali, to se nije desilo.
zato ni ja nisam ušao.

za razliku od ptkm, targeti navedenih zadnjih 20-25 dana imaju odrađene točke prijeloma.
kind, ne da mi se više pojašnjavati.
aj sad lipo knjigu u ruke i ,brate mili, počni s učenjem TA.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Po svoj prilici i ključna razina (3040-3050) obrane CROBEX-a od pada ispod 3000 bodova, za sada je obranjna.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

malo vedrijih prognoza , nafta u silaznoj putanji,brent ;98.82 , Wti; 101.90 , sad će ina skinuti cijenu za čitavih 10 lipa po litri [lol] [lol] [lol]


a i petrokemija je trebala bit na 320-350 kn, a ne na 215 koliko se sjećam prema analizama! [rolleyes]

vidim, počeo si cjepidlačiti oko 50-60% gore dolje……….pih [kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Najprije kodt a koji mjesec kasnije i crobija.Kad vrag dobije mlade obično dobije cijeli čopor.A vrag je trenutno u visokom stupnju trudnoče. [embarass]

kodt (opet ga razvlačim [lol] ) je jedna od rijetkih dionica koja je slabo reagirala nakon 15.04.
čitajte cvajga pa ćete vidjeti da se u periodu "slabosti" dionice čeka njeno konačno dno, tek onda kupnja.
e, sada, treba znati kada će biti konačno dno…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ajde neka dobra duša ako mu se da nek napravi kodtra analizu s fibonačijima!



ajde neka dobra duša ako mu se da nek napravi kodtra analizu s fibonačijima!

pa što si zabrinut kada si toliko siguran u svoju investiciju!? [undecid]
[/quote]

nisam zabrinut nego aj napravi i stavi…

a to kolko svojim analizama udaljavaš ljude od ponekih dionica to mi malo ide na neš! [smiley]

…joj kad se sjetim kakve su nebuloze pisali pojedinci o ovoj dionici…………. [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

joj zaboravio sam vam ucrtati crtice………
evo ispravka

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


joj zaboravio sam vam ucrtati crtice………
evo ispravka


tenks
pofuk




ajde neka dobra duša ako mu se da nek napravi kodtra analizu s fibonačijima!

pa što si zabrinut kada si toliko siguran u svoju investiciju!? [undecid]
[/quote]

nisam zabrinut nego aj napravi i stavi…

a to kolko svojim analizama udaljavaš ljude od ponekih dionica to mi malo ide na neš! [smiley]
[/quote]
EVO, NEĆU VIŠE SPOMINAJTI KODT!

ovako naglašeno da se ne zaboravi, jer to i mislim učiniti.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close