Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vrlo je jednostavno…

ukoliko je dno bilo 1800 onda A
ukoliko bude 1500 onda B
ukoliko bude 1200 onda c

iako ti je stvarno kodtova analiza nešto najsmionije i nebuloznije što si napravio do sad i ne razumijem točno s kojim razlogom je to jedina nelikvidna dionica uzeta na zub, no nebitno


pa cijelo vrijeme me prozivaš za nju.
a ja sam prvu kodt analizu stavio na forum zajedno s još ca 25 dionica.
da nisi poslije toga prozivao, ja ne bih reagirao.

p.s.
prema mojim opažanjima, TA vrijedi na dionicama kojim se trguje tijekom 50% ili više redovnih burzodana .

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

pa fulo si s prognozom za kodt totalno (jer ostale su uglavnom pogođene bile bar do prvog targeta) i sad je i dalje forsiraš…

isto tako znaš da će se i moji targeti od 3000, 4000, 5000 i više tisuća kuna ostvarit u nekom vremenskom okviru i to čak s većom vjerojatnošću nego tvoji od 1500, a pogotovo 1200

dugoročan support koji nije probijen je na 1800 što se vidi iz aviona, kao i kad već analiziramo nelikvidne dionice pogledaje erone i adxe na dionici pa ako ti se da prokomentiraj ih

DAX

s ucrtanim aktualnim stanjem. Pred sat-dva DAX je udario o rub klina, i odbio se.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

FTSE

s ucrtanim aktualnim stanjem. FTSE je netom udraio o donju granicu (ppotporu)) cjenovnog kanala.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


pa fulo si s prognozom za kodt totalno (jer ostale su uglavnom pogođene bile bar do prvog targeta) i sad je i dalje forsiraš…

isto tako znaš da će se i moji targeti od 3000, 4000, 5000 i više tisuća kuna ostvarit u nekom vremenskom okviru i to čak s većom vjerojatnošću nego tvoji od 1500, a pogotovo 1200

dugoročan support koji nije probijen je na 1800 što se vidi iz aviona, kao i kad već analiziramo nelikvidne dionice pogledaje erone i adxe na dionici pa ako ti se da prokomentiraj ih


rekao sam početkom 9. mjeseca da je rok za targete do ca 2 mjeseca.
strpljenja.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Slažem se sa analizom Flad111a, i moram reći da sam početnik u TA, ali dno od
1200kn, i nije tako daleko.


Slažem se sa analizom Flad111a, i moram reći da sam početnik u TA, ali dno od
1200kn, i nije tako daleko.

……..dno čega kolega Cenzura?? kodt ili crobexa??

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Slažem se sa analizom Flad111a, i moram reći da sam početnik u TA, ali dno od
1200kn, i nije tako daleko.

……..dno čega kolega Cenzura?? kodt ili crobexa??
[/quote]
ma sta te boli dzon čega dno
pa covjece bitno je da je nas dragi cenzura odcenzuriran tj.odmemoriran a ti sad cjepidlacis
tocno bih ti zakeljio pod ocjenu 46 posto ali ti ne zelim kvariti prosjek jer imam dojam da si fin covek
pofuk
prijatan dan

Najprije kodt a koji mjesec kasnije i crobija.Kad vrag dobije mlade obično dobije cijeli čopor.A vrag je trenutno u visokom stupnju trudnoče. [embarass]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


za kinda

odlični grafovi kolega Vlad, vrlo logično objašnjenje za vaše targete.

a i petrokemija je trebala bit na 320-350 kn, a ne na 215 koliko se sjećam prema analizama! [rolleyes]

…. i FTSE se odbija od donjeg ruba kanala.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close