Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vlad može ADRS -PA , hvala [thumbsup]

pm

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Malo ezoterije,crobex od pocetka pada 16.10.2007.
Unutar kruga vazni gann uglovi a van kruga oznaceni datumi gde je crobex imao reakcije.

Pošto je ova tema puna znalaca, čudim se da im je ovaj post prošao a da ga nisu iskomentirali. Bit će da nisu čuli za gannu 🙂

Beogradski kolega, može li kratak opis ove metode … čisto da ekipa shvati o čemu se radi …

thnx …

I love the Smell of Profits in the Morning

za kinda

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

bilo bi jako fer i da nacrtaš potencijalni rast ukoliko ti se formacija ne ostvari ko što sve ostale do sad jesu, a ova nije!

za kinda

i fazana [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


bilo bi jako fer i da nacrtaš potencijalni rast ukoliko ti se formacija ne ostvari ko što sve ostale do sad jesu, a ova nije!

ne vidim još targete rasta.
oni će ovisiti o razini stvarno dostignutog dna.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad koliko treba da se dostigne taj tvoj "prvi target", i ako se ne dostigne jel pristaješ da KODt više ne spomilješ u analizama [lol]

Ako se imalo ozbiljniji kupac odlučio skupljati graf možeš u smeće bacit.

oprostite sto gnjavim
promatram ja svoj portfej ,promatram stanje na burzi i nis mi nije jasno kaj ja radim
da li bi netko bio ljubazan da napravi tehnicku analizu moje glave ili da me barem za ručicu otpela nekom psihijatru
unaprijed hvala
pofuk


Vlad koliko treba da se dostigne taj tvoj "prvi target", i ako se ne dostigne jel pristaješ da KODt više ne spomilješ u analizama [lol]
Ako se imalo ozbiljniji kupac odlučio skupljati graf možeš u smeće bacit.

pristajem odmah!
samo,
onda vam neću moći reći targete rasta!
[tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vrlo je jednostavno…

ukoliko je dno bilo 1800 onda A
ukoliko bude 1500 onda B
ukoliko bude 1200 onda c

iako ti je stvarno kodtova analiza nešto najsmionije i nebuloznije što si napravio do sad i ne razumijem točno s kojim razlogom je to jedina nelikvidna dionica uzeta na zub, no nebitno…


Vlad koliko treba da se dostigne taj tvoj "prvi target", i ako se ne dostigne jel pristaješ da KODt više ne spomilješ u analizama [lol]

Ako se imalo ozbiljniji kupac odlučio skupljati graf možeš u smeće bacit.


cuj iskreno mislim da ne bi smel niti za jedan vladov graf koristiti tako grub izraz ,jer u krajnjem slucaju da i fula do sad je jako dobro pogadjo
pofuk

@pofuk
legenda si! [thumbsup]
ni ivana nije bolji zabavljač.
p.s.
ovo je za tvoj predposljednji post.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close