Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ko od nas nije mogao imat par milja kuna da je kupovo prije par godina atpl po 20kn!?

ko od nas nije mogao ovo, ko nije mogao ono bolje, blabla…

ako si shvatio poantu, za mene bar znaš i kodt da ću dočekat da kodt pređe ath ma koliko mu trebalo…

neke dionice neće nikad!


da,sad neznam da li je to svima nama postavljeno pitanje oko shvacanja poante,ali ako ja smijem iznjeti svoj sud o svemu tome
ja sam shvatio da kolke se meni cini da ste vi jako strpljiv čovjek i ja Vam dajem podrsku u tome ma stogod to znacilo
pofuk


hehe,
graf krasa dobio 1%! [thumbsup]
to je najbolji znak da se dionici loše sprema. [cool] [bye] [sealed]

nije od mene..mozda zato sto mislim suprotno?
[lol] [lol] [sealed] [bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


@ vlad

ko od nas nije mogao imat par milja kuna da je kupovo prije par godina atpl po 20kn!?

ko od nas nije mogao ovo, ko nije mogao ono bolje, blabla…

ako si shvatio poantu, za mene bar znaš i kodt da ću dočekat da kodt pređe ath ma koliko mu trebalo…

neke dionice neće nikad!

dont cry over spilled milk!


sve ok.
ali,
da si barem malo znao tehničku, na +4000 je bilo vrijeme za prodaju, ne za kupnju.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Nešto su ljudi opet počeli panično prodavati, ne čekaju B točku. Gledaju nešto drugo?

G točku ? [proud]

da sam išta znao o dionicama kad sam počeo tržit nikad ne bi zaradio pare koje sam zaradio! [lol]

kad sam nešto i naučio, počeo sve pratit i ostalo – poduvo sam! [lol]


ko od nas nije mogao imat par milja kuna da je kupovo prije par godina atpl po 20kn!?

ko od nas nije mogao ovo, ko nije mogao ono bolje, blabla…

ako si shvatio poantu, za mene bar znaš i kodt da ću dočekat da kodt pređe ath ma koliko mu trebalo…

neke dionice neće nikad!


Prodaj cijeli portfelj i cekaj 2010-11 i tada ulozi sve sto imas jer ocito si dugorocni investitor. Prosle godine je bio vrh ciklusa i trebat ce ti desetak godina da nesto zaradis.



Nešto su ljudi opet počeli panično prodavati, ne čekaju B točku. Gledaju nešto drugo?

G točku ? [proud]
[/quote]
Ovdje netko kada čuje za TOČKU odmah misli na slovo G. Nije ni čudo što je samopouzdanje na burzi upravno proporcionalno sa načitanosti o seksu.

@ lukic

prijatelju, neke dionice isplaćuju na ovim cijenama veću dividendu nego ćeš ti imat prinosa ikad!

tako da ne drobi i sretno 2011e! [tongue]


@ lukic

prijatelju, neke dionice isplaćuju na ovim cijenama veću dividendu nego ćeš ti imat prinosa ikad!

tako da ne drobi i sretno 2011e! [tongue]

pih…………….bljedoliki, nije mi jasno zakaj ti pričaš sa sporednim nickovima??[lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

vidiš da se borim s Bogom vladom i podanicima! [lol]


vidiš da se borim s Bogom vladom i podanicima! [lol]

misliš sa vlad-arem i dvorskim ludama? ( koje znaju samo reći – bravo kralju ) [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


vidiš da se borim s Bogom vladom i podanicima! [lol]

Bog je samo jedan [thumbsup]
al to nisam ja.

p.s.
kind, jesil ono prikačio autoportret?
il te to hugo proganja? [wink]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close