Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




možda ne znaš činjenicu ali kad je bilo preuzimanja kodta po 1200 od strane koeija s floričićem odaziv dioničara je bio 0 (nula)!

sumnjam da su se fundamenti toliko pokvarili da bi dioničari mahnito navaliti ti prodat po toj cijeni!? [smiley]


oprostite sto se mesam ,ne bih hteo biti nametljiv ali toliko pricate o tome kodt pa bi se i ja ukljucil u diskusiju pa me interesira a kojem pricate p-a ili rr-a pa da ga kupim jer bih htel diskutirati sa vama
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

kolega moram vam reći da se divim vašem genijalnom humoru, stotka je od mene …. [thumbsup]

čovjek se uvijek može dobro nasmijati ako vaše komentare pažljivo čita.

s poštovanjem.

evogaopet.

sory za oftopičarenje…
[/quote]
hvala Vam najljepsa ali ne vidim nista genijalno u mome humoru,samo sam se prilagodio tržistu
dugo sam dubinski snimao situaciju i nakon kratkog razmisljanja u trajanju jedne četvrtinske pauze uvidio da postoji jako velika potraznja za čitanje bedastih postova a nitko se na ovom forumu ne nudi da to pise pa sam se ja odlucio aktivirati na trzisti
pofuk

@wunder

za pocetak i Tisak je prauziman od Todorica po 450kn, pa je poljubio tu cijenu.
Mlinar i Zitnjak i INA su trenutno ispod cijene preuzimanja, pa?
to ti nije nikakav argument.

iako se ne slazem u mnogima stvarima sa Vladom, moram ti reci da si dosadan ko proljev da oprostis!
Pokazujes toliku kolicinu neznanja, ali onih najosonovnijih osnova u vezi TA, tako da svaki tvoj pokusaj ismijavanja Vlada zavrsi tvojim prosipanjem bisera i tjeranjem vode na Vladov mlin!
uzmi malo knjigu, koliko sam shvatio imas je, pa daj procitaj je par puta (toliko treba da pohvatas i da ti legne), znam da nisi glup (iako si kvaran), pa kad budes razumio barem osnove, nece te ni 300 Vladova moci izbaciti iz ravnoteze, da zajedno sa Karojem/Kucilom/Sančom dosadjujes s glupostima. [pray]

ako si siguran u sebe i svoju investiciju, ako si odradio domacu zadacu i znas ko moze, kad, koliko i zasto prodati, cemu nervoza?

osobno znam nesto TA, pa ako cemo EWT gledat, sad bi trebalo ici ili veliko B, ili je cak korekcija gotova, ako uzmemo da je B bilo odbijanje od 3200,a od 4200 do 3000 veliko C.na nasem trzistu ne uzimam TA previse ozbiljno, iako volim sarati sam i pogledati tudje črčkarije.

ja sam poceo ulaziti polako i oprezno, ali zbog fundamentalnih razloga,
jer mislim da ce se Bailout izglasati, u ovom ili onom obliku, jer OMF nemaju puno love u OIFovima, jer uskoro dolazi lova od INE i jer su sve firme koje namjeravam kupovati blizu minimuma, a na odlicnim fundamentima.meni dosta..

a hoce li netko crtati targete do kunu na tim dionicama, me ne zanima(uostalom, sve je moguce, kao sto smo svi osjetili), a pogotovu tu osobu necu svakodnevno napadati.
pogotovu sto je Vlad previse toga pogodio, tako da ne znam otkud ti obraz da mu nesto prigovaras, iako su se mnogi, (pa i ja) na neke targete smijali!

ako mu nesto zamjeras, suprotstavi se argumentima, citatom, crtezom, primjerom, a ne infantilnim komentarima.

ajd zivio i ne zamjeri! [kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

evo, meni je za kraš napisao 335, ali ja ne vjerujem u taj razvoj dogadjaja, mozda grijesim [lol] [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

je, mig, ono je bilo za tebe! [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@ mig

ti i ja znaš da ne komuniciramo, ali da odgovorim…

infantilno ili ne,

ali i nakon 100 pogodaka na burzi te samo jedan promašaj može stajati glave!

toliko od mene o vladovoj statistici što je sve pogodio il nije!

Već neko vrijeme pratim ovaj forum i sve više me zanima TA, a pogotovo postovi Vlada i Cromana.
Proučio sam nekoliko dostupnih priručnika za EWT analizu koja mi se u kombinaciji sa klasičnom TA čini vrlo interesantna.
Kako kaže osnovni EWT princip nakon impulsa slijedi ABC korekcija koju nažalost trenutno odrađujemo.
Promatrao sam navedeni princip na primjeru SPX indexsa koji je u znatnoj korelaciji sa Crobexom te mi se čini da smo tek pri kraju A vala korekcije pa bi sada trebao uslijediti određeni rast prije značajnijeg pada tijekom zadnjeg C vala.

Cijenim Vaše mišljenje o navedenom


@ mig

ti i ja znaš da ne komuniciramo, ali da odgovorim…

infantilno ili ne,

ali i nakon 100 pogodaka na burzi te samo jedan promašaj može stajati glave!

toliko od mene o vladovoj statistici što je sve pogodio il nije!


Pa koliko ti imaš glava?

sedmoglavi lav! [lol]


@ mig

ti i ja znaš da ne komuniciramo, ali da odgovorim…

infantilno ili ne,

ali i nakon 100 pogodaka na burzi te samo jedan promašaj može stajati glave!

toliko od mene o vladovoj statistici što je sve pogodio il nije!


tebe je tvoj promašaj već stajao [bye]
već do sada, svu količinu koju si kupio na + 4000 mogao si uhvatiti za barem 40% manje lovuše.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

hehe,
graf krasa dobio 1%! [thumbsup]
to je najbolji znak da se dionici loše sprema. [cool] [bye] [sealed]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Nešto su ljudi opet počeli panično prodavati, ne čekaju B točku. Gledaju nešto drugo?

@ vlad

ko od nas nije mogao imat par milja kuna da je kupovo prije par godina atpl po 20kn!?

ko od nas nije mogao ovo, ko nije mogao ono bolje, blabla…

ako si shvatio poantu, za mene bar znaš i kodt da ću dočekat da kodt pređe ath ma koliko mu trebalo…

neke dionice neće nikad!

dont cry over spilled milk!

New Report

Close