Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@ momir

ovo sa škarama – predobro! [lol]

@ vlad

pa di brate mili kodt da trejdam… nego jel bi bio tako ljubazan da mi novu tehničku za njega napraviš?


pa jesam li ti već rekao da još uvijek vrijede svi target!? [shocked] [rolleyes]
sporo pamtiš, al zato brzo zaboravljaš!? [undecid]
[/quote]

o pa onda ću i ja napravit jednu tehničku kao ti koja je vremenski neovisna…

kodt target 1 – 3300
kodt target 2 – 3900
kodt target 3 – 4500

oćeš se kladit da će se ostvarit?
[/quote]
naravno da će se ostvariti- kad-tad, jer kodt je dobra firma.
ali,
prije toga izgledan daljnji pad.
jer je graf kodt tehnički "slab". [kiss] [thumbsup]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

možda i bude sve po 12 kuna! [lol]


možda i bude sve po 12 kuna! [lol]

x 100 [thumbsup] [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

možda ne znaš činjenicu ali kad je bilo preuzimanja kodta po 1200 od strane koeija s floričićem odaziv dioničara je bio 0 (nula)!

sumnjam da su se fundamenti toliko pokvarili da bi dioničari mahnito navaliti ti prodat po toj cijeni!? [smiley]


možda ne znaš činjenicu ali kad je bilo preuzimanja kodta po 1200 od strane koeija s floričićem odaziv dioničara je bio 0 (nula)!

sumnjam da su se fundamenti toliko pokvarili da bi dioničari mahnito navaliti ti prodat po toj cijeni!? [smiley]


oprostite sto se mesam ,ne bih hteo biti nametljiv ali toliko pricate o tome kodt pa bi se i ja ukljucil u diskusiju pa me interesira a kojem pricate p-a ili rr-a pa da ga kupim jer bih htel diskutirati sa vama
unaprijed hvala
pofuk


sumnjam da su se fundamenti toliko pokvarili da bi dioničari mahnito navaliti ti prodat po toj cijeni!? [smiley]

kolega pa valjda je jasno da fundamenti više nemaju veze u cijeloj priči…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



sumnjam da su se fundamenti toliko pokvarili da bi dioničari mahnito navaliti ti prodat po toj cijeni!? [smiley]

kolega pa valjda je jasno da fundamenti više nemaju veze u cijeloj priči…
[/quote]

tako je…………..kose crte su preuzele stvar [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

nikad nisam spominjao mahniti promet.
postoji mogućnost da se određeni promet desi na toj razini.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



možda ne znaš činjenicu ali kad je bilo preuzimanja kodta po 1200 od strane koeija s floričićem odaziv dioničara je bio 0 (nula)!

sumnjam da su se fundamenti toliko pokvarili da bi dioničari mahnito navaliti ti prodat po toj cijeni!? [smiley]


oprostite sto se mesam ,ne bih hteo biti nametljiv ali toliko pricate o tome kodt pa bi se i ja ukljucil u diskusiju pa me interesira a kojem pricate p-a ili rr-a pa da ga kupim jer bih htel diskutirati sa vama
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

kolega moram vam reći da se divim vašem genijalnom humoru, stotka je od mene …. [thumbsup]

čovjek se uvijek može dobro nasmijati ako vaše komentare pažljivo čita.

s poštovanjem.

evogaopet.

sory za oftopičarenje…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

@ pofuk

ne bi ovdje bilo kodt-r-a da ga vlad nije pokušao srušit do 1200

previdio je i čvrstu potporu na 1800 koja je avionski vidljiva i prestalo je čak bit bitno i nelikvidnost dionice

očito kako bi se reklo: "mnogo bre zanimljiva dionica" [lol]

aj barem nije primjenio metodu odlaska s burze!




sumnjam da su se fundamenti toliko pokvarili da bi dioničari mahnito navaliti ti prodat po toj cijeni!? [smiley]

kolega pa valjda je jasno da fundamenti više nemaju veze u cijeloj priči…
[/quote]

tako je…………..kose crte su preuzele stvar [tongue]
[/quote]
pa oprostite cijenjeni kolega Sančo ja Vam se moram ovaj puta javno zahvaliti sto ste objavili da su kose crte preuzele stvar jer to totalno mijenja stvar i moju prcepcije vidjenja smjernica(neki bi mozda rekli crta) buduceg razvoja situacije
hvala Vam najljkepsa i jos jednom se ispricavam zbog moji rasistickih ispada tijekom prvog tjedna(da budem precizniji prelaska iz prvog u drugi) rujna
hvala Vam jos jednom
srdačno Vas a bogami i svaciji
pofuk
p.s. prijatan dan
p.p.s. ako mozete kao predsatvnik jedne tako plemenite rase kao sto su indijanci utjecati na jedan senzibilan nacin kako Vi to samo mozete na onog kauboja u Americi,pardon,americi,da malo bubne love na burzu
unaprijed hvala

kras

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close