Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo malo slika kao izgleda Nikkei od ’70 i kako to prati forex usd/jpy za one koji rade EW da vide skolski primer kako izgleda impuls



..ja sam danas poceo pomalo kupovati..
bojazljivo i oprezno.
nadam se okretu, ali necu plakati ako legnemo opet. [yawn]

Kupujte kad izađemo iz kanala.

[/quote]

krivo.
skrkani, ti ljude savjetujes da kupuju kasnije.
mozda bude prekasno.
treba sto prije kupiti jer idemo u plus…




..ja sam danas poceo pomalo kupovati..
bojazljivo i oprezno.
nadam se okretu, ali necu plakati ako legnemo opet. [yawn]

Kupujte kad izađemo iz kanala.

[/quote]

krivo.
skrkani, ti ljude savjetujes da kupuju kasnije.
mozda bude prekasno.
treba sto prije kupiti jer idemo u plus…

[/quote]

Prema kojoj to analizi?
Na žalost tigrus opet infantilno navlačiš bezveznim postovima. [bye]
Slušaj VLAD-a i bit ćeš nagrađen, ali na žalost mislim da ti ja to džabe pričam.


situacija je neriješena, barem prema onom kako je ja vidim.
probijanje razine ca 3450 bi gotovo sigurno (a razine ca 3750 SIGURNO) ukazalo da je dno A odrađeno na 2975;
pad ispod 2975 bi pokazao da još uvijek tražimo dno A.

čekati i gledati.
nema druge.

nema nista od cekanja.
treba djelovati.

Paulson je rekao da za izlazak iz krize treba hrabri pristup.

at ZROKANI
[bye]
tako nikad nista neces zaraditi [bye]

Na žalost da ne bi bilo
ti-grus
ti-dolje-pljus

E sad, ako je kriza kod amerikanaca gotova, kako će to nama pomoći.
Gdje je taj kapital koji će dizati Crobex.

Ako se na žalost pouzdamo u tebe za dizanje Crobexa, tih par kuna nam neće pomoći.
Ti si hrabro zrokao svoj portfelj, pa sad se treseš ko da ti je zima.

Lako je meni sutra po asku, ko da sam pijan, ali mi na žalost neće donijeti neku pristojnu zaradu.
Odbijanac se desio u petak, a mi na žalost stojimo na isim vrijednostima.

Promet se smanjuje i moment je po meni na žalost ispucan.
Mene ne zanimaju pomahnitali bull runn u bear marketu, već dugoročni pozitivan trend gore.
Po meni neće biti bull runa, nego lagani rast, ali čemu kad medo skače kroz prozor. [embarass]

Ako se desi bull run od 8% kao i u petak, mirno ću ga gledati i kupovati kad se nakon toga ponovno korigira i tada kupovati.


Ameri pumpaju…. [thumbsup]

Pumpaju da ali nista od toga – sutra ce se skrhat i Crobex i Ameri.



Ameri pumpaju…. [thumbsup]

Pumpaju da ali nista od toga – sutra ce se skrhat i Crobex i Ameri.
[/quote]

…he,he,izgleda mi da si ti to zaključio na osnovi promatranja -mahovine!
…sutra idemo 100% iznad cca 3%—-
[thumbsup]

POKRET OTPORA




Ameri pumpaju…. [thumbsup]

Pumpaju da ali nista od toga – sutra ce se skrhat i Crobex i Ameri.
[/quote]

…he,he,izgleda mi da si ti to zaključio na osnovi promatranja -mahovine!
…sutra idemo 100% iznad cca 3%—-
[thumbsup]
[/quote]

Vrlo vjerojatno, na žalost, bi se moglo iz mahovine izvući pokoji zakon za ulaganje, nego ovdje sa foruma.
Evo ova vaša predviđanja od 3% za sutra su daleko ispod mogućnosti jedne mahovine. [sealed]



situacija je neriješena, barem prema onom kako je ja vidim.
probijanje razine ca 3450 bi gotovo sigurno (a razine ca 3750 SIGURNO) ukazalo da je dno A odrađeno na 2975;
pad ispod 2975 bi pokazao da još uvijek tražimo dno A.

čekati i gledati.
nema druge.

nema nista od cekanja.
treba djelovati.

[/quote]

tugrus, krivo si shvatio… ovo je izgleda bila interna između vlada, mene i još par EWT-ovaca… ono što je vlad gore rekao je da ne možemo ocjeniti čija je DUGOROČNA interpretacija točna, jer nemamo dovoljno podataka. zato moramo čekati neku od gore nabrojanih stvari koja će nam reći čija je Elliott interpretacija na nivou cijele godine ispravna…

i ja se tu slažem sa vladom.

on nije govorio o tome da ne kupuješ ili prodaješ dionice dok se ne ostvari neki od spomenutih targeta. ti targeti nemaju nikakve sa dionicama, nego sa diskriminacijom između različitih interpretacija.

Pametan, ako to želiš.

@alfon

preko 3% mi je malo puno… na početku dana ćemo krenuti, ali poslije moramo odradit jednu VEĆU stepenicu… naime, cijeli drugi pod-val C vala… ne vjerujem u 3%. čak je i moguće da završimo oko nule, pa tek u ponedjeljak potegnemo… ovisi o prometu. ako naglo krenemo, pa kad počne štenga promet potpuno stane, ostat ćemo fino zeleni… ako promet bude ujednačen u toku dana, bliže smo nuli.

Pametan, ako to želiš.

+ 3,4 % s tim da će u drugom dijelu dana više potegnut.Argument-Bushova administracija dobro obrađuje javnost ,demokrate i republikance.Izvjestitelji prenose ..napredak u pregovorima !Stranke će iskoristit svoje pozicije u svrhu reklame i uzimanja bodova,međutim oni su i sami svijesni da moraju podržat taj plan …
danas smo mogli pratit svjetske burze i uvijerit se da burza odma reagira na dobre vijesti,a uskoro će ih biti sa svih strana… [thumbsup]

POKRET OTPORA

@tigrus,

koga sad treba slusati? krkala, tebe ili ove koji crtkaju neke cudne grafove i slike?

New Report

Close