Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

p.s.
ja ću reći kada budem ulazio u dionice.
za sada ne ulazim.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

pa nemamo mi ništa protiv da ti uđeš na 3750 kad se probije jer će te cijene bit puno tehnički sigurnije od ovih danas! [lol]


situacija je neriješena, barem prema onom kako je ja vidim.
probijanje razine ca 3450 bi gotovo sigurno (a razine ca 3750 SIGURNO) ukazalo da je dno A odrađeno na 2975;
pad ispod 2975 bi pokazao da još uvijek tražimo dno A.

čekati i gledati.
nema druge.

mislim da ce se za proboje prema gore trebati, uz famozni bailout, pricekati i lovu od INE, ako je bude, [wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


pa nemamo mi ništa protiv da ti uđeš na 3750 kad se probije jer će te cijene bit puno tehnički sigurnije od ovih danas! [lol]

ne ulazim na temelju targeta.
ako indikatori pokažu buy na recimo ca 3300, ulazim.
i izlazim odmah kada indikatori pokažu sell signal.
p.s.
još jednom dokazuješ da nemaš pojma o trejdanju, sori.
a izgleda da uistinu neke stvari nikako ne možeš razumjeti, iako ti ih pokušavam objasniti doslovno kao malom djetetu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

MIG29
mislim da ce se za proboje prema gore trebati, uz famozni bailout, pricekati i lovu od INE, ako je bude,

To i mene muči jer za sada novci od INE ne vraćaju se na burzu. IMHO.


Dodao bih još i točku 6., zašto mirovinci svaki put kad tonemo, baš tada odluče povlačiti lovu iz OIF-ova? Šta im fali keša? Zar to gospoda iz Hanfe ne znaju ili se prave blesavi?

[/quote]

ima jedan mirovinac kojeg u tim krugovima zovu pecikafa, valjda zato što kuha kave ostalim mirovincima..
gleda u dinkeca ko vol u šarena vrata, pleše kako dinkec sviea, a ne zna mali da ce ga dinkec izut is carapa na kraju..

a papci cekaju da se u svijetu složi loša situacija pa onda povuku lovu.., samo naš pecikafa je mislio i da ce dinkec povuc…kad ono dinkec kupovao [lol] [lol]


MIG29
mislim da ce se za proboje prema gore trebati, uz famozni bailout, pricekati i lovu od INE, ako je bude,

To i mene muči jer za sada novci od INE ne vraćaju se na burzu. IMHO.


Vraćaju nekih 20% i to u najlikvidnije,prodaju im fondovi IMHO [sealed]


MIG29
mislim da ce se za proboje prema gore trebati, uz famozni bailout, pricekati i lovu od INE, ako je bude,

To i mene muči jer za sada novci od INE ne vraćaju se na burzu. IMHO.


pa treba proc vremena dok ih mol isplati



MIG29
mislim da ce se za proboje prema gore trebati, uz famozni bailout, pricekati i lovu od INE, ako je bude,

To i mene muči jer za sada novci od INE ne vraćaju se na burzu. IMHO.


Vraćaju nekih 20% i to u najlikvidnije,prodaju im fondovi IMHO [sealed]
[/quote]

OK, a OMF ne prodaju?
iako je INA na P/E 20, 2 BV, dok je ATPL na 3x manjim multiplikatorima?
ili HT i ADRS na duplo manjim?

moguce da ce to zadrzati kao hedgeing na naftu, vidjet cemo..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


pa nemamo mi ništa protiv da ti uđeš na 3750 kad se probije jer će te cijene bit puno tehnički sigurnije od ovih danas! [lol]

neka pričeka barem da dođemo na 4 soma…………..to bi mu jamčilo da se nećemo sunovratiti na 1.997 [thumbsup]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



MIG29
mislim da ce se za proboje prema gore trebati, uz famozni bailout, pricekati i lovu od INE, ako je bude,

To i mene muči jer za sada novci od INE ne vraćaju se na burzu. IMHO.


pa treba proc vremena dok ih mol isplati
[/quote]
Nisam mislio na dionice INE ponuđene Molu već na one koje se prodaju na burzi .


moguce da ce to zadrzati kao hedgeing na naftu, vidjet cemo..

haha, moguće kad bi se zvali Goldman Sachs – Zweite plavi, obvezni mirovinski fond,
ili JPM/CO OMF….ovak mislim da još uvijek pogađaju jel se piše headging, hegding ili kak već.

New Report

Close