Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i da, mali dodatak… zaboravio sam spomenuti… u slučaju japanaca, nakon ubrizgavanja para u banke, zaista je došlo do odbijanca. ali ne onakvog kakvog su svi očekivali. odbijanac je bio relativno mali.

Pametan, ako to želiš.

kako tehničari gledaju na probijanje fiba 50% na razini od cca 2950 i dostizanje fibo razine od 63% na razini crobexa 2450…. šanse? vlad i ekipa komentirajte malo popstove abu alija i fazana….

Scio me nihil scire


kako tehničari gledaju na probijanje fiba 50% na razini od cca 2950 i dostizanje fibo razine od 63% na razini crobexa 2450…. šanse? vlad i ekipa komentirajte malo popstove abu alija i fazana….

jasno sam napisao SADA vidljive targete ako se padne ispod 2950.
nakon eventualnog pada nastat će nove formacije pa će se vjerovatno vidjeti i niže target razine.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ajde dečki stisnite malo. Crobex nije siguran trenutno kuda krenuti. Moramo prebaciti 3250 pa da napravio rally do 3600-3800. Ovakvu situaciju smo imali već par puta ove godine.



kako tehničari gledaju na probijanje fiba 50% na razini od cca 2950 i dostizanje fibo razine od 63% na razini crobexa 2450…. šanse? vlad i ekipa komentirajte malo popstove abu alija i fazana….

jasno sam napisao SADA vidljive targete ako se padne ispod 2950.
nakon eventualnog pada nastat će nove formacije pa će se vjerovatno vidjeti i niže target razine.
[/quote]

Cijenim tvoje mišljenje prijatelju . Bez imalo ulagivanja, stvarno si u tome dobar.
Zajedno s ostalim kolegama unaprijedio si ovu quarkovu temu.
Rijetko danas ljudi badava dijele znanje. No, najbolje stvari u životu su besplatne.

Scio me nihil scire



@lasac

zato što pretpostavljam da se odrađuje korektivna faza prema gore prije konačnog pada i dostizanja vrha A.

prethodno priložena varijanta mi se čini izglednijom od ove koju sada prilažem.


OK . I ja mislim da ćemo dole , sada je pitanje koliko ćemo na vijestima iz USA prema gore. Taj vrh A će utjecati na formiranje obrasca . A koji će to biti obrazac ja za sada ne vidim. [embarass]

gledajući ukupni pad po ewt on nam je jako nisko ,zvuči nevjerojatno negdje oko 1900 bodova,ali do tada ima dosta vremena,molim nadležne za komntar

nasuprot ovim kolegama koji vas uvjeravaju da prodate dionice…………..ja vam savjetujem da svi oni koji žele prodati pričekaju povoljniji momenat

vidim, fondovi su upravo počeli dizati tržište da vam se što skuplje iskrcaju
e pa pričekajte da ga dignu pa se iskrcajte vi njima

naravno ovo se odnosi samo na one koji žele smanjiti izloženost

pozdrav

ps: ove priče o petom valu zanemarite, mislim da će se pokazati da nemaju uporišta [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Dodao bih još i točku 6., zašto mirovinci svaki put kad tonemo, baš tada odluče povlačiti lovu iz OIF-ova? Šta im fali keša? Zar to gospoda iz Hanfe ne znaju ili su im to oni i omogućili?
Stabilizatori tržišta…yeah, right!

P.S. Vjeko, prebaci nas u neku drugu temu da (piro)tehničare ne ljutimo!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Rijetko danas ljudi badava dijele znanje. No, najbolje stvari u životu su besplatne.
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

situacija je neriješena, barem prema onom kako je ja vidim.
probijanje razine ca 3450 bi gotovo sigurno (a razine ca 3750 SIGURNO) ukazalo da je dno A odrađeno na 2975;
pad ispod 2975 bi pokazao da još uvijek tražimo dno A.

čekati i gledati.
nema druge.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!




Dodao bih još i točku 6., zašto mirovinci svaki put kad tonemo, baš tada odluče povlačiti lovu iz OIF-ova? Šta im fali keša? Zar to gospoda iz Hanfe ne znaju ili se prave blesavi?
Stabilizatori tržišta…yeah, right!

[/quote]

presporo im ide skupljanje a kraj godine je blizu?

Heaven or Las Vegas

New Report

Close