Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Rooster, ma ti tehnicari su ti eksperti koji ce znati sutra zasto se ono sto je predvidio jucer nije dogodilo danas.

[lol] [lol] [lol]

Stvarno dobra analiza. Evo stotka i od mene! [thumbsup]

U pravu si kada veliš da tehničari odmah sutra shvate zašto se nije dogodilo ono što su jučer predvidjeli.
Za razliku od vas fundamentalista [kiss], koji niti dan danas ne znate, zašto je, pored svih novogradnji, rasta vozarina, duple oplate, izvrsne uprave, skupo prodanih polovnih brodova, i ne znam čega još ne, cijena dionice npr. ATPL-a pala sa 4.000kn na 1.900kn.

Kad nam to uspijete objasniti kroz fundamente, ili na neki drugi netehnički način, možete i ovdje dijeliti pljuske.
Dok to uspijete objasniti, a to bi moglo potrajati, na ovoj temi pokušajte sudjelovati konstruktivno u raspravi.

Rekao bi kolega shiptar: "ili se na sve ovo možete popišati…"

[/quote]

Zbog trenutne situacije u svijetu, koju su izazvali:

1. americko izdrkavanje sa raznim derivatima, opcijama, hipotekarnim kreditima i sl.
2. Zbog opceg stanja u svjetskom gospodarstvu (opasnost od recesije)
3. zbog mikro-uvjeta na ZSE (plitkoca trzista koja je pogodovala mirovincima, a danas im bas nece pogodovati).

Za to mi nije trebala TA, to se vidjelo iz aviona.

NHF. Ono je trebala biti ionako sala. [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

PS. Ja ipak pratim TA i cijenim. Bas zbog toga sam uspio sve iskrcati na 5400 jer su svi tehnicari uspjeli predvidjeti ovaj pad i o tome se ovdje nasiroko pisalo i upozoravalo (posebno dobro sam prosao na DDJH, unatoc tome sto su sadasnji tehnicari govorili ide to up-ja sam naravno, prodao). Naravno, ulazio sam na odbijancima i tu sam dodatno zaradio.

Da ne bi mislili da vas podhe..bavam. [smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

jedina analiza koja vrijedi kod nas:
"rođo ovi iz XX OMF-a dali maloprije nalog za isplatu sto milja kuna"
i znaš da će sve što vrijedi dolje jer nalog uvijek daju nakon ručka
sutra dan je panika all over baščaršija
preksutra potop
dan, dva nakon toga OMF ima berbu
ili bolje reći kupi s poda
a naši vrli analitičari to nazivaju spašavanjem Crobex-a
katafakingstrofa

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


sutra će bit volumena

Pa danas će im dionice rasti i to poviše jer su im terminski indexi od samog jutra dobro u plusu:
http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

Krpa, a nu nam svijeća …

I love the Smell of Profits in the Morning

sp 500 analiza stara 2 mjeseca i dalje stoji (bez obzora na bailout plan).
1. target ca 1100;
2 target ca 960.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad
jel moguce da se formira obrnuti H&S na S&P

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@caccone
da, ali nema ga još.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

u tom slucaju svima bi bilo bolje!!!
a i nebi dostigli 1100
zato….ajmo se svi obratiti svemogucem

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

vlad , kojim smjerom ide GROBEX? [undecid]

prema jučerašnjem grafu grobija postoji ograničenje rasta na 3450.
naravno rast može završiti i prije toga: u slučaju ako se radi o flat ili trokut formaciji u 4. koraku, moguće je da dosegnuta razina 3300 bude i najveća prije 5. vala.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

zli , kojim ćemo smjerom do kraja dana? [huh]

New Report

Close