Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…ako kongres podrži Buschov plan …i ubaci cca 700 mil. dolara (a hoće!)…to će automatski stabilizirat… i jačat tečaj dolara .Moje mišljnje je da samo jak dolar može držat pod kontrolom cijenu nafte [cool] [cool] [cool]

Ode dolar u 3PM [angry]
Oil prices shoot up over $25 a barrel as anxiety over US bailout weighs on dollar
http://biz.yahoo.com/ap/080922/oil_prices.html

Mean people suck and nice people swallow!


Rooster, ma ti tehnicari su ti eksperti koji ce znati sutra zasto se ono sto je predvidio jucer nije dogodilo danas.

Ajde, ajde, manimo se definicija [lol] neka ljudi barem pokušaju. To što ameri sada izvode nitko sa sigurnošću ne može procijeniti kamo će nas odvesti. Pa ipak, croman je onomad jako dobro predvidio dokle će nafta rasti i gdje će pasti nakon toga, dakle ponešto se i može procijeniti, čak prilično točno. Samo ne znam kako će to pomoći nama koji nemamo tank za naftu u stražnjem dvorištu. [img]http://img2.mysmiley.net/imgs/smile/sad/sad0020.gif[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off



zli , kako stojimo sa predviđanjima od petka ; danas silazno, sautra uzlazno ? [undecid]

tako je, sve po planu. danas nije dan za izlazak.

[/quote]

dozvolite da vas zli savjetuje za vaše dobro…zli brine …nemisliš valjda da zli ti želi _ _ _

zli….ništa osobno ali ovo me nasmijalo. mjenjaj nick
znam da ovo ne spada na tehničku ali eto

DJI

Ovo je dobar znak. Promet značajno manji od prosječnoga. Znači nije došlo do rasprodaje. Negdje na ovoj razini indeksa je i očekivanih 61,8% dubine korektivnog nakon prvog rastućeg vala.

Par minuta prije zatvaranja:

Dow Jones Industrial Average
Last Trade: 11,016.25
-372.19 (-3.27%)

» Charts
» Search articles for DJIA
Trade Time: 08:59 PM BST
Previous Close: 11,388.44
Day’s Range: 10,992.20 – 11,394.58
52-week Range: 10,459.44 – 14,198.10
Volume: 1,777,147
Avg. Volume: 3,765,357

Exchange: Dow Jones indexes

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

sutra će bit volumena

&


Ruski ratni brodovi plove prema Venezueli,pogodite što će biti s naftom???

Zašto da pogađamo kada ti znaš? Reci nam.


Rooster, ma ti tehnicari su ti eksperti koji ce znati sutra zasto se ono sto je predvidio jucer nije dogodilo danas.

[lol] [lol] [lol]

Stvarno dobra analiza. Evo stotka i od mene! [thumbsup]

U pravu si kada veliš da tehničari odmah sutra shvate zašto se nije dogodilo ono što su jučer predvidjeli.
Za razliku od vas fundamentalista [kiss], koji niti dan danas ne znate, zašto je, pored svih novogradnji, rasta vozarina, duple oplate, izvrsne uprave, skupo prodanih polovnih brodova, i ne znam čega još ne, cijena dionice npr. ATPL-a pala sa 4.000kn na 1.900kn.

Kad nam to uspijete objasniti kroz fundamente, ili na neki drugi netehnički način, možete i ovdje dijeliti pljuske.
Dok to uspijete objasniti, a to bi moglo potrajati, na ovoj temi pokušajte sudjelovati konstruktivno u raspravi.

Rekao bi kolega shiptar: "ili se na sve ovo možete popišati…"

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


[ [lol] [lol] [lol]

U pravu si kada veliš da tehničari odmah sutra shvate zašto se nije dogodilo ono što su jučer predvidjeli.
Za razliku od vas fundamentalista [kiss], koji niti dan danas ne znate, zašto je, pored svih novogradnji, rasta vozarina, duple oplate, izvrsne uprave, skupo prodanih polovnih brodova, i ne znam čega još ne, cijena dionice npr. ATPL-a pala sa 4.000kn na 1.900kn.

[thumbsup]

Nemam što dodati.

Politički korektno bi bilo reći da su ove godine jednako naguženi i tehničari i fundamentalisti, bez iznimke. Ko god nam je ovo uradio, nije uopće izbirljiv. [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Ruski ratni brodovi plove prema Venezueli,pogodite što će biti s naftom???

Misliš li da ti ruski brodovi troše previše nafte do tamo?
a onda još toliko za nazad


Politički korektno bi bilo reći da su ove godine jednako naguženi i tehničari i fundamentalisti, bez iznimke. Ko god nam je ovo uradio, nije uopće izbirljiv. [lol]

To bi bilo politički. A surova realnost kaže da takvim izjavama želimo opravdati naše neznanje…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



Politički korektno bi bilo reći da su ove godine jednako naguženi i tehničari i fundamentalisti, bez iznimke. Ko god nam je ovo uradio, nije uopće izbirljiv. [lol]

To bi bilo politički. A surova realnost kaže da takvim izjavama želimo opravdati naše neznanje…
[/quote]

Dobro, nećemo sad u detalje… [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close