Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav vlad
opet djelis svoje bolesno tocne analize besplatno
hoce li ovaj odbijanac imat snage izvest grobi iz crvenog kanala ili cemo potonit

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

kod amera za sada oscilatori nedaju naznaku za rast.

@abu ali

ove tvoje tjedne svijeće su fantastične za pronalaženje Elliott valova!


@drevil

daj mi par dana, čim ugrabim vremena napravit ću mega-big pikčr crobexa 1990-2012.

Pametan, ako to želiš.

Crobi od 1998.
Vidimo da je linija otpora najača na 1000. [thumbsup]


za gorana- jedan od mogućih scenarija za ptkm

Prijatelju kako stvari stoje prema tehničkoj analizi grafovi ne predviđaju nikakav oštriji pad zar ne?
Hvala ti na grafu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



za gorana- jedan od mogućih scenarija za ptkm

Prijatelju kako stvari stoje prema tehničkoj analizi grafovi ne predviđaju nikakav oštriji pad zar ne?
Hvala ti na grafu.
[/quote]

polako…
niti jedan priloženi graf (pogotovo drugi) još nema odrađenu točku prijeloma.
na prvom grafu će točka prijeloma biti tamo gdje će eventualno linija cijene presjeći plavu padajuću liniju.
i jedan i drugi graf prikazuju, dakle, mogući, ne i SIGURNI razvoj.
kada se odradi točka prijeloma, formacije IZUZETNO RIJETKO propadaju, tad je target GOTOVO SIGURAN.

s druge strane, ako se prije dostizanja razine ca 255 opet krene prema dole i pri tome ponovo padne ispod 240, postoji mogućnost značajnijeg pada. razinu pada možeš odrediti tako da od maksimalno dostignute razine (koja je manja od 255) oduzmeš ca 40. u tom slučaju to je 1. target.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@ goran
dakle, prvi target u slučaju takvog pada bi bio svakako iznad ca 197 (jer je 237 već dostignuto).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Croman i HR-analize?

Buduci da mi se salju e-mailovi od osoba koji su posjetitelji poslovnog foruma sa molbama za analize,grafove i t d

zelim najaviti:

Ja vise takve ne cinim.Vrijem na poslovnom forumu je bilo interesantno na svoj nacin ali

ne cinim i ne saljem privatno Ewt analize…sorry

PTKM od pocetka,po meni ova akcija duze vremena neci videti novi hi-hi.
Ako je ovaj proboj na dole bio lazni svaki proboj u region 300 bila bi cista premija.


Crobi od 1998.
Vidimo da je linija otpora najača na 1000. [thumbsup]

Vrana, vjerujem da nekima baš i nije smiješno.

da, linija na 1000 je zaista najjača, ona predstavlja apsolutno dno. ali prije toga imamo par IZNIMNO jakih linija otpora. ona na 1750 predstavlja FUNDAMENTALNO dno, ona na 2000 nultu točku mjehura. ona na 2500 fundamentalni vrh.

kolko je meni poznato, jedini slučaj u povijesti kada su sve te linije probijene i kada je dosegnuto apsolutno dno je Wall Street ’29-32. Nasdaq dot-com crash je npr. stao na nultoj točki mjehura, a japanci (NIKKEI) na fundamentalnom dnu. postoje jako dobri razlozi (i TA i FA) zašto ćemo mi završiti na fundamentalnom vrhu, na 2500.

čisto usput da spomenem, Wall Street ’29 je zabilješio rast 1:10, NASDAQ 2001. i NIKKEI 1990. rast u omjeru 1:8.5, a Crobex 2007 1:5.5

Pametan, ako to želiš.


Crobi od 1998.
Vidimo da je linija otpora najača na 1000. [thumbsup]

jel to drugi ili treći target?? ( vladek me bojkotira ali nema veze, ne ljutim se na njegove pogrešne prognoze ) [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Vidim da smo počeli uspoređivati Crobex sa prirodom. Evo još jedna, što tijelo ima veću kinetičku energiju teže ga je zaustaviti. Kinetičku energiju definira masa i brzina. Na sličan način možemo i mjeriti energiju odbijanca samo što ćemo reči da njega definira protgovani volumen i brzina promjene cijene. Možemo to zamisliti i kao luk i strijelu. Ako tako gledamo ovaj odbijanac je snažniji od prethodnog ili barem isti (jako smo napeli luk). Protrgovan je veći volumen i a i volatilnost je do sada neviđena. Prošli put smo se odbili od 3200 do 4200. Znam da su neki ostali u kešu ali ne čini li vam se ipak da je 3450 preskroman target?

New Report

Close