Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Drugovi, šta mislite o slijedećoj verziji razvoja situacije?

Btw danas smo dobro oderali uzbrdo, ovo nisam vidio dosad, mislim ono pola dionica u plusu 20%. A ekipa u svijetu brije da je s ovim mjerama FEDa u biti kraj kreditne krize, mogli bi u to ime imat barem jedan pošteni rally a ne samo do 3450 🙂


Drugovi, šta mislite o slijedećoj verziji razvoja situacije?

Btw danas smo dobro oderali uzbrdo, ovo nisam vidio dosad, mislim ono pola dionica u plusu 20%. A ekipa u svijetu brije da je s ovim mjerama FEDa u biti kraj kreditne krize, mogli bi u to ime imat barem jedan pošteni rally a ne samo do 3450 🙂

Nikad nismo ovako rasli.
Bolje čekati ponedjeljak. Možda se desi neki odbijanac.
Ipak je dosta kupnji ostalo jako šuplje.

Doveo sam vas do Nasdaqa ca 2100.Sada pocinju dani radosti.Bit ce i malo gore i malo na dole ..

Ali nasdaq ce ici prema novoj razini…razini > XXXX

Ali sigurne razine se mogu videti samo sa RTEA -metodom.(ili pitajte Ivanu7 [wink]

Vidimo se kroz pola godine…

[bye]

PS onaj koji nije oprezan moze opet imat zalost i tugu u buducnosti


Jedno pitanje:
Na temelju kojih cijena dionica se izračunava Crobex? Zaključnih ili prosječnih?

većina ih se zaustavila na 10% većoj od prosječne, znači da je crobex već na 34xx…??

Alo tehnikalci, uzimate li vi u obzir cash od INEu te vaše grafove? Evo danas košmar na ATPL od 22 milijona, a na razini tjedna 100 milja, a kao nema se para i to. A što kad se zamjene papiri za još 9 milijardi kuna? Imate li graf za to??

I'LL BE BACK


Alo tehnikalci, uzimate li vi u obzir cash od INEu te vaše grafove? Evo danas košmar na ATPL od 22 milijona, a na razini tjedna 100 milja, a kao nema se para i to. A što kad se zamjene papiri za još 9 milijardi kuna? Imate li graf za to??

Mislim da smo napravili dno. Okret je vidljiv po japanskim svijećama.
Pogledajte TISK i molim komentar.

Za one koje, možda, zanima TA i imaju volje čitati…

http://tpb.tracker.thepiratebay.org/announce

mogu precugati preko torrenta nešto od literature.

ili potražite "Finance_Essential Technical Analysis – Tools And Techniques To Spot Market Trends"
Nije štivo kao "Kako da dočekam sutra" (u prevodu) od sidney sheldon, al’ može biti interesantno ako su vam vaši novci u pitanju.

…ili se popišajte na ovaj predlog


Drugovi, šta mislite o slijedećoj verziji razvoja situacije?

Btw danas smo dobro oderali uzbrdo, ovo nisam vidio dosad, mislim ono pola dionica u plusu 20%. A ekipa u svijetu brije da je s ovim mjerama FEDa u biti kraj kreditne krize, mogli bi u to ime imat barem jedan pošteni rally a ne samo do 3450 🙂

Black Lord, na dobrom si putu. jedino si malo pretjerao, ne idemo baš do 3800, bit će prije 3700. to je to o čemu cijelo vrijeme pričam. ALI NE JOŠ! prije toga moramo još malo dolje.

prilažem graf sa razvojem situacije sljedećih 8 mjeseci. iako sam jako dugo mislio da će sve biti gotovo do božića, da ćemo KONAČNO udariti u dno, EWT me nagnala da ispitam novu varijantu. Na dnu smo tek pred ljeto 2009-te.

Pametan, ako to želiš.


Drugovi, šta mislite o slijedećoj verziji razvoja situacije?

Btw danas smo dobro oderali uzbrdo, ovo nisam vidio dosad, mislim ono pola dionica u plusu 20%. A ekipa u svijetu brije da je s ovim mjerama FEDa u biti kraj kreditne krize, mogli bi u to ime imat barem jedan pošteni rally a ne samo do 3450 🙂

Prva razina otpora je oko 3400-3450 a druga oko 3800 (puno snažnija). Prije 3400 ne očekujem veći otpor.


Alo tehnikalci, uzimate li vi u obzir cash od INEu te vaše grafove? Evo danas košmar na ATPL od 22 milijona, a na razini tjedna 100 milja, a kao nema se para i to. A što kad se zamjene papiri za još 9 milijardi kuna? Imate li graf za to??

naravno da ne, mi smo nemoćni kada su u pitanju dionice i novci/volumen… [thumbsup]

arni, ja ću ti na ovo pitanje ozbiljno odgovoriti. ispričavam se ako je bila isključivo provokacija i zapravo te ne zanima.

dakle, tehničku analizu ne zanimaju motivi i razlozi. uopće nije biltno jel sanader, jel vani grmilo, da li je direktor neke tvrtke prebijen i slično… fluktuacije postoje, i kad dođe do toga, dionica je bačena u drugu "orbitu", kao npr. kad elektron preskoči u višu ili nižu orbitu. ALI I DALJE POSTOJI PRAVILNOST, iako je došlo do promjene.

dakle, ako se obrazci formiraju, TA uopće ne brine zašto.

također, uzmi da je sav taj novac koji je ukipan u inu negdje trebao biti uzet… nije nastao ex nihilo… dakle, patile su neke druge dionice, došlo je do veće redistribucije volumena. a ako su u igru uletili i oni rijetki fundamentalisti koji još imaju viška keša, onda sad i oni imaju sve manji utjecaj na stabilnost i gibanje crobexa.

A para se i ima i nema, ovisi kako gledaš, u kojem kontekstu i u kojim uvijetima. i za koje potrebe.

Arni, ne razumijem te, čitaš poruke i pišeš na temi za TA, a pljuješ po njoj?

Pametan, ako to želiš.

Arni, ne razumijem te, čitaš poruke i pišeš na temi za TA, a pljuješ po njoj?

Samo me zanimalo dal vam proleti kroz glavu ta mogućnost. Ja nemam pojma o TA, ali ako ludi ameri naprave rally, napravit ćemo ga i mi, plus ako se u to vrijeme "odradi" i INA onda su opet neki novi obrasci i ovo do sad vam sve pada u vodu.

Ako Tisak dođe na 200 kn, kupit ću knjigu o Tehničkoj i onda još više knjiga i naučit ću i bit Mr.Olympia tehničke analize, obećajem. Neću vam se više petljati u poso. Sportski pozdrav!

I'LL BE BACK

Evo Krpa, tjedni grafovi

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

New Report

Close