Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobar dan! Otvoreno zahvaljujem kolegi Vladu,Cromanu,MMM,Dixi-u i svimo ostalima koje nisam naveo,a pridonjeli su ovoj temi.Konkrentno g.Vlad mi je pomogao jer sam mu vjerovao na analizama i izašao na vrijeme te posljednjih dana ponovno ušao u dionice i spasio dio portfelja.


a kolko je tek onih u kešu potaknuti vladovim analizama o targetu 1 2 3 pa su šortali ili koji čekaju dan okreta trenda, crobex na 2800 il da se ukaže ponovo gospa u međugorju!

a ovaj rast su zaobišli jerbo je lažan, nisu formirani pravi obrasci il ne znam što – na njemu sigurno niko nije zaradio nit neće jer ide to još niže, mora, tako graf kaže! [smiley]

nekima će pak graf reć da uđu na 3500, tako da već postoji neko ko će to dić i više dok dugoročni stalno kupuju jer su im sve cijene trenutno dobre bile 10-20-50% veće il manje!

a ako padnemo barem znam da će neki nastavit svoj ego trip! [cool]

živjela psihologija, tehnička, a ponajviše fundamenti! [thumbsup]


@wunderkind

Puno nezahvalnosti ima ovde na poslovnom forumu.

Pratio sam nekih vrednih TA ljudi ovde na poslovnom i vise njih je nestalo (prestalo pisat) a jedan dan ce i vlad to uciniti(ako je pametan)

svi dobri nestanu polako…. [undecid]

a ti ces nastavit zujat…wunder … i….. wonder where they are…

cromane…
moze neka projekcija za ATPL ili crobex?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pridružujem se zahvalama [thumbsup]

hvala kolega evogaopet.
Da smo to probili čekala bi nas jaka potpora od fibonnacia na 61,8%, na cca 2760.
Fibonnaci je kralj. [smiley]

Pessimism Is Your Friend

@drevil
@abu ali

obračun kod EWT korala? ajmo svi analize na sunce, možda nešto zajedno i zaključimo… [thumbsup] a možda nam se priključe i velki igrači, Croman i Vlad…

ja sam noćas radio EWT analizu do 4 ujutro, došao sam na posao ko zombi… al tolko mi se gadi taj Elliott i tolko mi neda mira zadnjih par mjeseci, da sam odlučio uletit…

moja verzija: od početka ZSE cca 1990 do 2007 prvi mega val na gore, valovi nižeg reda cca 4 godine, slično ko i ameri (ameri imaju 4,5). sada smo u A valu prve korekcije, za koju pretpostavljam da će biti kompresirana i flat. U tom A valu smo na samom rubu da odradimo 3. val od 5 (prvi val 15.04). nakon oporavka od pravog dna u 5.tom valu, čeka nas flat C, i bit će doslovno flat, 3-4 godine flat-liner života na crobexu.

osim ako sljedeće godine ne uletimo u EU i to opet proizvede fluktuacije.

tu sam sad htio ubaciti onaj smajli koji moli i nada se, al nisam ga uspio naći.

Moram ovaj gore obrazac još potvrditi sa metodom analize ciklusa, ali to je ogroman posao, tako da će trebati par dana.


@vlad

nisam uspio shvatit sve što si rekao, ipak sam ja početnik glede EWT-a, ali kasnije ću se potruditi rauzumjeti… pogledat ću postove unazad, tvoje rasprave sa cromanom, pa kad skužim, odgovorit ću ti.

Pametan, ako to želiš.

Koliko će ovo potrajati i kako će završiti ne znam, ali barem sada lijepo izgleda.

http://finance.yahoo.com/indices?e=futures
http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

ja bi samo volio vidjet facu onima koji su ovih dana prodavali! [lol]

nemoj tako wunder tehnička je rekla da to ide na 2600
nadam se da vlad nije ostavio svoje podatke kolegama koji čekaju tu razinu

po mojoj odokativnoj tehničkoj analizi a koju cu staviti na forum crobex u naletu ide ohoho
hvala i pozdrav maloj druzbi tehničara (tj medvjeda)

Postanite Eu-robovi

Isprika za moj prethodni post, pod stavkom 1 trebalo je stajati ovo

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

118 mil promet dionicama… Nije loše. Dapače. Dobar znak.

ovakvu euforiju na ekranu nikad nisam doživio.
a vidim da se vrlo brzo prenijela na forum.
dobro je to, dobro.

krajnje kratkoročno:
u ponedjeljak treba vidjeti hoće li barba gornji boll biti u akciji.
zločesti jedan barba.
a nije ni senilan: samo jednom od deset puta kada bi trebao djelovati zaboravi na akciju.

kratkoročno/srednjoročno:
već je rečeno da stvorene formacije propadaju u slučaju proboja razine ca 3450.
u tom slučaju nastaje mogućnost (ne i izvjesnost) formiranja obrnutog handsa.

dugoročno
formacije u formiranju pod budnom su paskom opservatora.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close