Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




razhebali vam fundamenti tehničku! [rolleyes]

još ti ništa ne razumiješ.
a višednevna konzinstentnost u izražavanju nerazumijevanja ukazuje na izvjesnost tvoje nemogućnosti da razumiješ elementarne koncepte.
[/quote]

druže dragi, tvoje analize se temelje na već gotovim i stvorenim formacijama što je u pravilu stvar prošlosti i to svako ko otvori knjigu i udubi se u nju i voljan je učit može svladat i vidi!

na forumu je 90% onih kojima se to neda pa si im idol, car i bog što je razumljivo…

croman je davao analize di je prognozirao razvitke situacija i uglavnom pogađo, a ti i dalje daješ svoje hobi analize jedino i isključivo na GOTOV I FORMIRAN OBRAZAC i to JEDNOSMJERNE!

i ne obraćaj mi se više s visine jer to što si sam sebi super ti ne daje to pravo!
[/quote]
druže dragi,
tvoj post pokazuje da stvarno nemaš pojma. a i logika ti šteka. nhf.

p.s.
piši što god hoćeš, gadi me, provociraj, ali ne mislim ti više uopće odgovarati, jer nema smisla.
uzaludan posao.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

nit te gadim nit provociram samo je tvoj ego preosjetljiv! [wink]

A



ljudi, nemojte se zaletati… čekajte potvrdu trenda u ponedjeljak…

ako sam u krivu, izgubili ste jedan dan trenda. ako sam u pravu, izgubit ćete oko 5% ako danas uletite. što je važnije?

u ponedjeljak smo opet dolje, utorak gore. vidi analizu.

Uskoro idemo gore, ali ne još.

Joj moram se smijati ovakvim nebuloznim analizama. Kolega jel vi znate pogledati kako se krecu terminski ugovori (futures)? DOW 11236 +251 trenutno. Pogledajte imate na BLOOMBERGU. Pad indexa u ponedjeljak siguran sam necete vidjeti.
[/quote]

Mislite da nije moguca losa vijest preko vikenda? pa da sve ode natrag…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



sve će biti jasnije kad se puste u trgovanje zablokirane dionice….zasad traderi igraju svoju igru…
Treba naravno pratit svjetsko tržište, pa tek potom donosit zaključke.
Osobno mislim da ameri samo gase vatru…nije to gotovo još.
Osobno ovih dana ništa nisam kupio…. a da jesam već bi prodao.

u strahu su velike [smiley] tak ti je i kod mene.Juce sam bio ma mrvicu do odluke da rasprodam radnicke inine i da uletim u par dionica i jos dokupa da smanjim ulaz.I naravno odustao
[/quote]

ajde kad gledaš i nije tak loše…mi očito spadamo u onu skupinu koji čekaju potvrdu promjene trenda….
A da su u strahu velike [rolleyes]… to stoji… al ima i onih koji u strahu imaju i najbrži prst…. [lol]

Scio me nihil scire

Promet je usporio.

Gledajući volumene proteklih dana, ovo je trenutno mali obujam za prokret trenda.

Kupovao sam sitno jutros, sada ne znam …

druže dragi, tvoje analize se temelje na već gotovim i stvorenim formacijama što je u pravilu stvar prošlosti i to svako ko otvori knjigu i udubi se u nju i voljan je učit može svladat i vidi!

na forumu je 90% onih kojima se to neda pa si im idol, car i bog što je razumljivo…

croman je davao analize di je prognozirao razvitke situacija i uglavnom pogađo, a ti i dalje daješ svoje hobi analize jedino i isključivo na GOTOV I FORMIRAN OBRAZAC i to JEDNOSMJERNE!

i ne obraćaj mi se više s visine jer to što si sam sebi super ti ne daje to pravo!


@wunderkind
?

Iako Vlad nije uvjek bio prijazan prema meni moram da ga branim,posto je on puno puta ucinio prave poteze/analize sa standardnim TA .
To je istina i ne moze se sakriti.

Mozda ja takoder neke pute ne svhacam njegove grafikone ali treba ga pohvaliti da cini toliko posla koliko cini.A zasto sve to cini …to on najbolje zna.

Ali pohvala za trud …barem od mene

PS ja sam svoje ucinio…sada uzimam duge ferie od HR-analiza

hehe ti %..nevjerovatni ste


Promet je usporio.

Gledajući volumene proteklih dana, ovo je trenutno mali obujam za prokret trenda.

Kupovao sam sitno jutros, sada ne znam …

pogledaj zadnja 2-3 dana volumene gdje doslo do akumulacije ali sve se zna kak je trziste sruseno i zbog cega….

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


A


ljudi, nemojte se zaletati… čekajte potvrdu trenda u ponedjeljak…

ako sam u krivu, izgubili ste jedan dan trenda. ako sam u pravu, izgubit ćete oko 5% ako danas uletite. što je važnije?

u ponedjeljak smo opet dolje, utorak gore. vidi analizu.

Uskoro idemo gore, ali ne još.

Joj moram se smijati ovakvim nebuloznim analizama. Kolega jel vi znate pogledati kako se krecu terminski ugovori (futures)? DOW 11236 +251 trenutno. Pogledajte imate na BLOOMBERGU. Pad indexa u ponedjeljak siguran sam necete vidjeti.
[/quote]

Mislite da nije moguca losa vijest preko vikenda? pa da sve ode natrag…

[/quote]

Lose vijesti za Amere su iza nas, ne sve lose vijesti jer jos ce tu biti oscilacija ali jucer je dosegnuto dno i u to sam siguran.


druže dragi, tvoje analize se temelje na već gotovim i stvorenim formacijama što je u pravilu stvar prošlosti i to svako ko otvori knjigu i udubi se u nju i voljan je učit može svladat i vidi!

na forumu je 90% onih kojima se to neda pa si im idol, car i bog što je razumljivo…

croman je davao analize di je prognozirao razvitke situacija i uglavnom pogađo, a ti i dalje daješ svoje hobi analize jedino i isključivo na GOTOV I FORMIRAN OBRAZAC i to JEDNOSMJERNE!

i ne obraćaj mi se više s visine jer to što si sam sebi super ti ne daje to pravo!


@wunderkind
?

Iako Vlad nije uvjek bio prijazan prema meni moram da ga branim,posto je on puno puta ucinio prave poteze/analize sa standardnim TA .
To je istina i ne moze se sakriti.

Mozda ja takoder neke pute ne svhacam njegove grafikone ali treba ga pohvaliti da cini toliko posla koliko cini.A zasto sve to cini …to on najbolje zna.

Ali pohvala za trud …barem od mene

PS ja sam svoje ucinio…sada uzimam duge ferie od HR-analiza

hehe ti %..nevjerovatni ste

[/quote]

ništa wunder nema protiv vlada niti ga wunder napada ni ništa slično…

ja sam mu uzeo na zub analizu kodt, indg i tnpl i apsolutno ništa drugo!

kodt je dionica sa 9 dana prometa u mjesecu i protrženih 17 dionica u prosjeku – karikiram…

samo neka vlad stavlja i dalje svoje hobi analize, a u razloge zašto to stvarno radi i stavlja pored svog "direktorskog" položaja i otkud mu toliko vremena za njih ne bi ulazio!? [rolleyes]

volumen je važan u određivanju dosega trenda (kratkoročnog-ako ga bude).
manji volumen od onoga u danima rasprodaje (redovni promet 16., 17. i 18.09. : 150,130,109 milja) postavlja i razinu prometa za preokret: barem 100 milja.

povijest:

redovni promet 11., 14. ,15. 04.: 138, 130, 137 milja
redovni promet 16., 17., 18., 19. 04.: 130, 128, 86, 113 milja

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

u pravu si wunder, i meni se čini da kolega raspolaže sa prilično vremena obzirom da je "direktor" svemira………….ali nema veze…………….ja ionako čekam da se javi neki znanac sa gric gric analizom pa onda kupujem

sve prije toga je riskantno ( čast vladeku i ostalima ) [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

@vlad..
bas mi je drago sto nam se grafovi crobexa podudaraju..kod mene bi crobex trebao do oko 3400
isto tako pozdravljam sve one koji su mi dali jedinice za graf ATPL jucer i prije 3 dana
to izgleda jedino znaju [lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close