Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlad
aj nabaci info ili graf da vidimo do koliko ide Crobex gore ….ak ide uopce.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



mislim da korekcija kod amera nije gotova.
možda griješim, ali onda će formacije, koje se ineče realiziraju u ca 90% slučajeva, fulati.
dao Bog da sam u krivu.

Nisi u krivu. Ameri su u banani. Ovo su sve (da citiram covjeka s markantnim obrvama) palijativne mjere …
[/quote]

citat: Predsjednica Predstavničkog doma Nancy Pelosi, kazala je kako u idućim satima očekuje prijedlog ministarstva financija. "Nadam se da ćemo djelovati vrlo brzo, vrijeme je bitno", rekla je Pelosi.

Ha ha ha … koji su to debili [lol]
Jel netko vjeruje da ta ista ekipa koja je gurnula citav svijet u provaliju moze popraviti stvari sa par novih zakona??

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



mislim da korekcija kod amera nije gotova.
možda griješim, ali onda će formacije, koje se ineče realiziraju u ca 90% slučajeva, fulati.
dao Bog da sam u krivu.

Nisi u krivu. Ameri su u banani. Ovo su sve (da citiram covjeka s markantnim obrvama) palijativne mjere …
[/quote]

citat: Predsjednica Predstavničkog doma Nancy Pelosi, kazala je kako u idućim satima očekuje prijedlog ministarstva financija. "Nadam se da ćemo djelovati vrlo brzo, vrijeme je bitno", rekla je Pelosi.

Ha ha ha … koji su to debili [lol]
Jel netko vjeruje da ta ista ekipa koja je gurnula citav svijet u provaliju moze popraviti stvari sa par novih zakona??

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd




mislim da korekcija kod amera nije gotova.
možda griješim, ali onda će formacije, koje se ineče realiziraju u ca 90% slučajeva, fulati.
dao Bog da sam u krivu.

Nisi u krivu. Ameri su u banani. Ovo su sve (da citiram covjeka s markantnim obrvama) palijativne mjere …
[/quote]

citat: Predsjednica Predstavničkog doma Nancy Pelosi, kazala je kako u idućim satima očekuje prijedlog ministarstva financija. "Nadam se da ćemo djelovati vrlo brzo, vrijeme je bitno", rekla je Pelosi.

Ha ha ha … koji su to debili [lol]
Jel netko vjeruje da ta ista ekipa koja je gurnula citav svijet u provaliju moze popraviti stvari sa par novih zakona??
[/quote]

Jos malo tocnije… citat iz istog clanka: "U korijenu poremećaja na tržištima kapitala je pad cijena nekretnina. Zato smo se okupili kako bi zajedno izradili brzo rješenje usmjerno točno u srce problema, a to je nelikvidna imovina u bilancama financijskih institucija", rekao je Paulsen na konferenciji za tisak nakon sastanka u Kongresu.

Eeeeeej!!! [angry] [angry]
Ovome kretenu nije u korjenu poremecaja: kriminalni krediti, bolesni kreditni derivati, prevara i korupcija u svim bankama i osiguravajucim kucama, "nedostatak regulative", neocon doktrina i ostala sranja… Nemresbolivithebotefakultetkojitidadediplomu!!!!!!!!!!!!!! [pray]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

to je današnja analiza ? [proud] [wink]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Di_su_pare, skidam kapu. Steta sto nemozemo ovog gospodina nagovorit da cesce posjecuje forum.
Mozda kada bi nam se pristup promjenio:-)


mislim da korekcija kod amera nije gotova.
možda griješim, ali onda će formacije, koje se ineče realiziraju u ca 90% slučajeva, fulati.
dao Bog da sam u krivu.

a Tisak 200 kn?

I'LL BE BACK

K/P

vjerovatno dan obrata (barem kratkoročnog)- "island reversal".

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vjerovatno dan obrata (barem kratkoročnog)- "island reversal".

do koliko moze crobex u tom obratu potegnut?!
cca….ne drzim za rijec….provjeravam svoj graf

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ameri, će izgleda i danas dobro u zeleno.

http://finance.yahoo.com/indices?e=futures

New Report

Close