Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Držite HT, ENT, Atlantsku, Atlantic
Vaš link

OPREZ, istovar u tijeku.

prema ovom jednostavnom izračuno (crox), naše tržište ima potporu na oko 10% niže od trenutnog stanja. tempom kojim smo išli zadnjih par dana to znači da imamo još 2-3 dana pada, a onda ćemo vidjeti – odbijanac ili nastavljamo dolje.
[shocked]

prethodne dvije situacije. slične na mnogim dionicama.
jaki pad cijene, rast prometa, debelo u oversoldu.
– oba puta uslijedio je jaki povratak
– oba puta preokret je bio u utorak
– oba puta preokret se desio sredinom trgovinskog dana nakon što je u prvom dijelu dana nastavljen jaki pad od jučer
– oba puta zaokret se desio koordinirano po cijelom profilu crobexa
– oba puta zaokret je bio gotovo trenutan

meandar

Kao sto sam jucer i napisao da ce danas biti pravo vrijeme za kupovanje i sam sam kupio odredjeni broj dionica i mislim da nisam pogrijesio (prodao INU). Rekao sam i da je DJIA u 3 dana pao 807 bodova i pritom se zaustavio na donjoj granici cjenovnog kanala. U ovih nekoliko godina koliko se bavim investiranjem jos nikada nisam vidio da je bilo koji index probio donju granicu cjenovnog kanala a da se prije od iste nije odbio. Neznam kako je takvo nesto promaklo npr. Vladu. Vlad nemam nista protiv tebe i mislim da si ok covjek (redovito gledam tvoje procjene).
INU sam prodao samo iz jednog razloga a to je da sam ja na mjestu ovih koji drze cijenu na 2800kn to sutra nebih radio. Zasto? Probajte sami zakljuciti.
Evo i grafa.

vandyck,
i ja ti dao stotku, nisam mogao odoliti:)

@meandar

kolega ista stvar je i na ATPL i jos na nekim dionicama.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

dow jones…

prvo do 10460 pa preko 11 kila!

moram priznat da ih je zabavno gledat! [lol]



@meandar

kolega ista stvar je i na ATPL i jos na nekim dionicama.

Pa velim, na mnogim.

meandar

Jel vam lijepo croman reko da će se Nasdaq odbit gore od dna cca 2100

http://finance.google.com/finance

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=843
moj post od 16.09.
e sad…nalazimo se jos uvijek u kanalu samo dali cemo se odbiti..ja mislim da da stoga sam u utorak kupio skroman paketic.

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Na crobexovskim dionicama AI još bez kupovnog signala. [cry] K… ona zna. [angry]

meandar



Jedan pogled na PTKM-dionicu sa Ewt analizom(sa danasnjim EOD podacima):

dugorocno gledano moze ova dionica ici prema 300-320

prije ovog rasta postoji manja korekcija (pad)…tako da je vjerovatno moguce kupit jeftinije nego dansnjih ca 260 kuna

ali posle rasta prema ca 300 nivou ima interesantni pogled za ovu dionicu

dali ce bit kako ja pisem? sve je vjerojatnost,mogucnost…tako i za analize

vrijeme ce pokazat svoje

PS ovo je cisto jedna TA analiza (Croman ne trguje sa HR dionicama i u tom pogledu neutralan)

Croman ovo si napisao pocetkom 8mj dali još stoji ova tvrdnja

Vlad1111 također u 8mj si davao slične prognoze te stavljao grafove na temi ptkm o skoku PTKM preko 300 te da će se moći jeftinije dokupiti prije toga.
Vlad dali još stoji ta tvrdnja

[/quote]


@goran
8

Ja sam pisao da ce se moci kupiti jeftinije od onih ca 260 kuna.
I tako se desilo do danas! Mogli ste kupiti jeftinije…

Cr_Ewt je fantastican :

evo jedan pogled na danasnju analizu Nasdaqa !

napisana danas u 14:22 …vidi privitak

New Report

Close