Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Buduci da mi se salju PM message na poslovnom…zelio bi objasniti sledece:

Ja nemam mogucnost davati odgovor svakom pojedinacno.Zato pisem sada ovde:

Ja znam da u Hrvatskoj nema niko toliko znanja o Ewt koliko ja imam .
U ovom momentu nemam nikakvih namera da u nekom smislu ucim druge o Ewt (ni privatno ni na drugi nacin).

Prednost Ewt metode je da se moze viditi razvitak mnogo prije nego sa bilo kojim drugim nacinom TA.

Sadasnji pad Crobexa sam ja prije ca 4 mjeseca prognozirao na mogucu razinu od ca 2800.
A vidim i moguci razvitak godinu 2 unapred.
Ewt daje i sliku buduceg razvoja i Crobexa i Americkih i na primer Svedskih indexa.

Moj sadasnji metod EWT-a daje vjerojatnost od ca 90%.To znaci da do sada je 9 od 10 analiza se pokazalo tocno.
(Najveci problem je kad nema dovoljnopodataka i dobrih podataka)

Ewt pokazuje na nastavak volatilnosti i treba iskoristiti buduci Rast za izlaz iz svojih pozicija.

Problem je znati kada treba izaci iz jedne pozicije.Tu je znanje = snaga.. a EWT je najbolji alat sto postoji (vjerujte mi… ja sam upotrebljavao do danas , manje vise sve sto postoji oko TA)

Ako neko zeli kontakt sa menom..saljite e-mail na info@croman.se
… ali ne obecavam da cu odgovoriti na sve mailove(lack of time).

Sretno
…i molim nikakve PM

Evo kako DAX izgleda, nakon ovih par uzbudljivih dana.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Za razliku od DAX-a, FTSE se drži svoga cjenovnog kanala.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

vlad možeš reći što kaže ta o viro-u. Danas je viro dobio 38% paket sladorane pa vjerujem da mnoge zanima ta o viro-u

Kakvo je polazno stanje za današnje otvaranje preko bare? S&P je sličan priloženom DJI.

Napominjem, vrijeme je jako promjenjivo, formacije su u formiranju.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Ovdje upišite svoj komentar…

je l ovo odbijanac

a jel možeš šta vlad reć za početak o onoj analizi indg na 600-700kn!?

pa ćemo poslije i usput o ostalima!


1. target grobija- upravo nastala formacija:

ca 2775

ne odmah danas, naravno

2775, kažeš? grrrrrrrrrrrdo…

ako i sutra nastavimo padati prema 2775 i probijemo medijan liniju (ML), to mi se čini kao najgori scenarij, jer ostajemo zarobljeni u DONJEM cijenovnom kanalu, ISPOD medijan linije.

a inače, bez probijanja ML, čini mi se da će nam trebati jedno 2 tjedna da dostignemo 2775. u tom slučaju ostajemo zarobljeni u GORNJEM cijenovnom kanalu.

čisto radi pojašnjenja: od 3000 do 2775 je oko 7 posto, to ne možemo odraditi u jednom danu, ma kolko grdo bilo…

Pametan, ako to želiš.


ingr na putu prema 3. targetu…

Koji je 3. target?

može neko stavit onaj famozni cjenovni kanal kojeg se držimo dugo vremena, geronimo ga je često stavljao ak se sjećam dobro.

na poslu sam, u gužvi. ne mogu pratiti. pozdrav i isprika za neodgovorene pm-ove.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close