Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ingr na putu prema 3. targetu…

O čemu li sada razmišljaju oni koje si navukao na prvi i drugi target??
Možda bi bilo dobro da netko napiše koji je četvrti, peti i šesti target.
[/quote]
nisam nikoga na ništa navlačio.
cijelo vrijeme ponavljam da vjerojatnost dostizanja targeta pada od 1. targeta do 3.
cijelo vrijeme ponavljam i da ja još ne kupujem.
pa poBogu, neka svako za sebe izvuče zaključke i donosi neovisne odluke!
kao onaj moj prijatelj koji me nikad ne sluša.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vald1111, možeš li reći kad ti predviđaš zbilja zakoret? Kratkoročni odbijanci i targeti su dio bear-marketa, ali kad i kakav predviđaš završetak cijelog ovog stanja?

Još malo pa okrećemo brojčanik na 29xx


[/quot
O čemu li sada razmišljaju oni koje si navukao na prvi i drugi target??
Možda bi bilo dobro da netko napiše koji je četvrti, peti i šesti target.

Pa Vladek im je samo otvorio oči, još prije deset dana je upozoravao šta se sprema.


Vald1111, možeš li reći kad ti predviđaš zbilja zakoret? Kratkoročni odbijanci i targeti su dio bear-marketa, ali kad i kakav predviđaš završetak cijelog ovog stanja?

znam samo da ni nakon dna ne očekujem brzi oporavak.
ova konstatacija nema veze s TA: oif-ovi su u komi.
njihov oporavak, time i oporavak cijelog tržišta, može biti poprilično dug.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Vald1111, možeš li reći kad ti predviđaš zbilja zakoret? Kratkoročni odbijanci i targeti su dio bear-marketa, ali kad i kakav predviđaš završetak cijelog ovog stanja?

znam samo da ni nakon dna ne očekujem brzi oporavak.
ova konstatacija nema veze s TA: oif-ovi su u komi.
njihov oporavak, time i oporavak cijelog tržišta, može biti poprilično dug.
[/quote]
Tako je, jedina naša nada je veliki down crobex-a kako bi bili jeftiniji od ostatka regije i tad će strani kapital doći, u suprotnom ima gdje će, ali kod nas neće….domaće snage su u nakautu…
Pozdrav

viro probio 2. target.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Vald1111, možeš li reći kad ti predviđaš zbilja zakoret? Kratkoročni odbijanci i targeti su dio bear-marketa, ali kad i kakav predviđaš završetak cijelog ovog stanja?

znam samo da ni nakon dna ne očekujem brzi oporavak.
ova konstatacija nema veze s TA: oif-ovi su u komi.
njihov oporavak, time i oporavak cijelog tržišta, može biti poprilično dug.
[/quote]

To se slažem, o tomu pišu i mnogi ljudi s dugotrajnim iskustvom na burzi. Mnogi se opeku na burzi, pa nema više novca koji je raspoložen ulaziti u tako rizična ulaganja… Iako sam ja siguran da se u naše vrijeme – zbog puno razloga – ciklusi odvijaju sve brže i brže.
A što se tiče novca i oporavka bitan faktor svakako su i MF-i.



Vald1111, možeš li reći kad ti predviđaš zbilja zakoret? Kratkoročni odbijanci i targeti su dio bear-marketa, ali kad i kakav predviđaš završetak cijelog ovog stanja?

znam samo da ni nakon dna ne očekujem brzi oporavak.
ova konstatacija nema veze s TA: oif-ovi su u komi.
njihov oporavak, time i oporavak cijelog tržišta, može biti poprilično dug.
[/quote]

U potpunosti se slazem. Ljudi ko’ napete puske cekaju kad ce nastati veliki bounce back, ali mislim da od toga nece biti nista. Dok se burze vani ne smire, pa kapital (strani) pocne traziti rizik (nase trziste), nema nista od postojanog rasta. Sve u svemu, ako bude srece, kraj 2009. trebao bi imati malo svjetlije obzore …

nisam bob, ali dylan ...

glede PTKM-a, linija potpore na 220 mi se činila prilično solidna, ali probili smo je…

čudno, PTKM je fundamentalno potcjenjena dionica, a za razliku od otprilike pola dionica na ZSE koje su još uvijek PREcijenjene… dakle dionica nema previše prostora za pad, a osim toga, nema i zašto, jer je uglavnom drže fundamentalisti, a ne drhtave ručice… s njom se uglavnom ne trejda i ne špekulira… zato me ovo danas iznenadilo… izgleda da i fundamentalistima mogu popustiti živci… 🙂

1.target na 200
2. target na 180

na prvom targetu smo ako PTKM danas uđe u blokadu. iako, ne vjerujem ni za prvi, ni za drugi target, mislim da je ovo danas na PTKM-u neka anomalija…

Pametan, ako to želiš.

1. target grobija- upravo nastala formacija:

ca 2775

ne odmah danas, naravno

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Činjenica je da se nalazimo u (možda) najturbulentnijem razdoblju, do unatrag godinu dana. U fazi smo formiranja obrazaca, pa se ne usudim prognozirati kretanje indeksa s visokom vjerojatnošću. No, izgleda, ukoliko danas zatvorimo iznad 3020, da uskoro neće biti povratka ispod 3000.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close