Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ht blizu 1. tageta na 250…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Igh na 7400, koji je sljedeći target?


ht blizu 1. tageta na 250…

jel neko spomenuo da certifikati pucaju na 250?

Pametan, ako to želiš.

@zlorok
moja analiza je intragrobi i temeljena samo na formacijama tijekom posljednja 3 mjeseca.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



Evo i dođe cromanovih, dugo najavljivanih, 2120 na Nasdaq, prije godinu dana je najavio, kao i nekoliko puta kasnije, da će do preokreta u USA i u HR doći na ovoj razini!

Cromane, ako se nešto promijenilo u analizi bio bi red da razjasniš jer ova tvoja najava je bila iznesena davno, uvjerljivo i mnogi su je ozbiljno shvatili!

probijeno za 10%. Zadnja vrijednost Nasdaq-a 2099.
[/quote]

5 iz matiše [kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


vladovi grafovi unazad par dana;
ZVZD – 6200
HDEL – 540 (390)
LEDO – 8000
ULPL – 1750 (1200-1250)
LKPC – 2200
ATPL – 1700-1800
TISK – 500 (350)
IGH – 8100 (7500)
VDKT – 700 (660)
THNK – 3600
KODT – 1200

SVAKA ČAST MAJSTORE ,
[thumbsup]

šta reći , čovijek zna, čovijek želi to podjelit sa nama a nekima nebi pala kruna sa glave da se isprićaju.
BRAVO,BRAVO,BRAVO [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

vlad misliš li da bi mogli u ovom pohodu direktno na 2600….ipak nekako mi se čini opregu prenategnuta….

ingr na putu prema 3. targetu…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

eno smiješni tisak već na 450.
1. target na 500 probijen.
2. target ca 350 ne izgleda više tako daleko i smiješno.
a do prije 3 dana bio je nabolji vic foruma.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ingr na putu prema 3. targetu…

O čemu li sada razmišljaju oni koje si navukao na prvi i drugi target??
Možda bi bilo dobro da netko napiše koji je četvrti, peti i šesti target.


vlad misliš li da bi mogli u ovom pohodu direktno na 2600….ipak nekako mi se čini opregu prenategnuta….

mislim da ne, trebao bi biti jedan ili mani odbijanac ili barem zastoj…barem mi se tako čini.
u slučaju odbijanca na npr. 2800 situacija je značajno gora nego u slučaju odbijanca na 3000…target bi bio niži od ona dva navedena.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


mislim da istinu ljudi govore kad kažu da vole pročitati sve, ali da savjete uglavnom ne slušaju…
imam jednog dobrog prijatelja koji želi brzu zaradu, ali nije voljan učiti.
još gore je što ne želi slušati one koji barem nešto znaju.
redovno me pita za mišljenje, iako stalno radi na svoju ruku.
kada smo se odbijali na 3900 i 4000, ja mu savjetovao da lagano rasprodaje. ne, njemu se učinilo povoljno pa je kupovao.
kada smo bili na ca 3700 dokupljivao je.
prodavao je pri padu na 3500 pa ponovo kupovao na 3630, jer mu se učinilo da se situacija smirila.
portfelj je rasprodao samoinicijativno prekjučer i rekao mi je da će me ubuduće slušati.
a ja sam siguran da neće.

primjer koji su naveo izvrsno ilustrira činjenicu da ljudima nedostaje znanja o tehnologiji trgovanja. očito spomenuti nema ama baš nikakvu strategiju i tu se očito radi o glavinjanju s ciljem "zgrtanja love".
kad bismo imali još podatak o količinama onda bi mogli steći još jasniju sliku.
naime, portfelj je nužno razdijeliti i postupno povećavati ili smanjivati udio dionica. nešto se keša mora uvijek imati, a biti 100% u dionicama iznimno i nikad na rok duži od par dana.

mali ulagači svoju šansu mogu tražiti samo i jedino slijedeći trendove. "hvatanje dna" je za one koji barataju golemim iznosima i/ili imaju provjerene insajderske informacije. traženje podataka o dnu po internetu je neozbiljno, ali bez takvih burze na bi ni bilo.

New Report

Close