Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vlad može ptkm "opisno" eto nas barem dva zainteresirana

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Vlad mozes postat sp500 i nasdaq.
Po mom skromnom znanju ETW mi trazimo dno 3.vala ( sto znaci da bi se trebala desiti korekcija na gore val 4).
Nasdaq 2099? Veci rast cca 25-30% da li je moguc ?
Pretpostavljam da tesko.
Volio bi malo prokomentirat ovu situaciju , jer je ne moguce da sp500 dodje oko1100 , a nasdaq nepadne jos minimalno 2-3% ?
Croman kakvi su novi pogledi? Sutra u soping ili ne?

Da podjetim.
Jučer je Motušić rekao…

***DNO JE DOTAKNUTO***

Na šta je on to mislio?


Evo i dođe cromanovih, dugo najavljivanih, 2120 na Nasdaq, prije godinu dana je najavio, kao i nekoliko puta kasnije, da će do preokreta u USA i u HR doći na ovoj razini!

Cromane, ako se nešto promijenilo u analizi bio bi red da razjasniš jer ova tvoja najava je bila iznesena davno, uvjerljivo i mnogi su je ozbiljno shvatili!

Posto sam kazao A.. onda da zavrsim sa onime sto sam poceo prije ca 7 mjeseci.

Svako mora razumiti da analiza stvorena prije 7 mjeseci ne moze dat preciznu razinu zavrsteka pada.
Ali 7 mjeseca kasnije daje mi nove podatke i ja privatno cu pratit razinu nasdaqa od ca 2000.

za Crobex vam moze Vlad dati "target"…

za sada to je pogled…dali ce tako biti? vrijeme ce pokazat..nikad se nezna 100% ali vjerojatnost je realativno velika da kod razine od ca 2000 za nasdaq moze biti “dno”.

jos jedanput…trgovanje na burzi nije lako i princip Stoplossa…je najvazniji dio trgovanja ja cak smatram da je vazniji od analiza.

Zadnji put od mene…i sretno

Cromi jel moguće da je ovo dno?

evo jedna smjela prognoza za sp500.
1. target- ca 1100
2. target- ca 960

laku noć

p.s.
nemojte se ljutiti, ali obećao sam da neću postati grafove hr dionica za vrijeme korekcije.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Evo i dođe cromanovih, dugo najavljivanih, 2120 na Nasdaq, prije godinu dana je najavio, kao i nekoliko puta kasnije, da će do preokreta u USA i u HR doći na ovoj razini!

Cromane, ako se nešto promijenilo u analizi bio bi red da razjasniš jer ova tvoja najava je bila iznesena davno, uvjerljivo i mnogi su je ozbiljno shvatili!


@zaba1

Dao sam moj pogled u prijasnom postu.Nema garancije da ce tako biti ali to je moj pogled kroz ewt.

Sa tim pogledom zavrsavam moje angaziranje opcenito za forum i nadam se da se sredi sretno za vas sto trgujete sa dionicama.

Ali za pravo trgovati i iduci put(posto uvijek ima i drugi put) studirajte sve oko TA i nacina trgovanja.

Siguran da ce svima vama onada biti lakse.A TA je lkase se nauciti nego sto mislite.

Sretno


sad mogu to i ovdje reći.
ljudima sam na pm zadnja 3 dana slao 1. target grobija- ca 3070-3080.

drugi target je ovisan o razini i trajanju odbijanca.

ako bude npr. na ovoj razini (3070-3080) -pitanje je koliko je izgledno, jer bi odbijanac, očito, trebao biti već sutra- i ako nakon najviše 10-15 dana padnemo ispod te razine, 2. target je MOGUĆE (ne i sigurno) ca 2650 (ovisi o obliku formacije odbijanca).

ako se odbijemo nešto niže, npr od 3000, i ako nakon najviše 10-15 dana padnemo ispod te razine, 2. target je MOGUĆE (ne i sigurno) ca 2500.


evo ponavljam jučerašnji post o grobiju.
noć!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

"šta si se uhvatio pored svih dionica na tržištu kodta ko pijan plota a ne zelis dokupit moj kurac".

ovo mi je poslao kind.
umjesto da pokušaš nešto naučiti, ti prostačiš i opet optužuješ za druk.
pa uživaj.
a meni doslovno ni iz džepa, ni u džep, ma što god ti pretpostavljao: ne lovim još ništa, a kad budem lovio to neće biti kodt.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo jedna smjela prognoza za sp500.
1. target- ca 1100
2. target- ca 960

Možda ovako…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


p.s.
nemojte se ljutiti, ali obećao sam da neću postati grafove hr dionica za vrijeme korekcije.

Pa nema veze, Vlad. Uzmimo to kao ono "obećanje, ludom radovanje". Ajde, može PTKM?

Premješteno iz teme: KODT (Končar-Distributivni i specijalni transformatori d.d.)

kodt- ra ima i 1. target-1500
2. target je ona smiješna brojka…

p.s.
geronimo, možeš ti stavit i na 1513 ako ne vjeruješ u 2. target.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close