Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


trenutna sit . kod amera ukazuje da ,ako ostane ovakva sit. sutra imamo reprizu crnog utorka!Nažalost [sad]

Ne bih se slozio. Mislim da ce sutra ujutro biti pravo vrijeme za kupnju. Evo i grafova.


trenutna sit . kod amera ukazuje da ,ako ostane ovakva sit. sutra imamo reprizu crnog utorka!Nažalost [sad]

Možda pa ipak suprotno. Bolje da danas Ameri završe u crvenom, kao što je i Evropa, jer se time stvara veća mogućnost da sutra budu pozitivni, a samim tim psihološki bi to djelovala i na ZSE olakašavajuće.



trenutna sit . kod amera ukazuje da ,ako ostane ovakva sit. sutra imamo reprizu crnog utorka!Nažalost [sad]

Ne bih se slozio. Mislim da ce sutra ujutro biti pravo vrijeme za kupnju. Evo i grafova.
[/quote]

he,he ova fraza pravo vrijeme za kupnju podsjeća me i na onu poznatu …neće benza iznad 8,oo kn… [thumbsup] evo ti stotka bar si me nasmijao

POKRET OTPORA

Drage kolege,
Zamolio bi Vas tehničare da mi postate graf uz komentar eventualnog kretanja cijene dionice PTKM-R-A.
Kolega Vad1111 i Croman su to već učinili prije mjesec dana pa bi ih zamolio da još jednom pogledaju da li se što promijenilo.
Možda bi i vi kolega ZliProrok mogli dati svoje mišljenje a također svako mišljenje od ostalih kolega je dobro došlo.

Unaprijed hvala.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



trenutna sit . kod amera ukazuje da ,ako ostane ovakva sit. sutra imamo reprizu crnog utorka!Nažalost [sad]

Ne bih se slozio. Mislim da ce sutra ujutro biti pravo vrijeme za kupnju. Evo i grafova.
[/quote]

Pa kolega, danas je bilo pravo vrijeme za kupnju, pa se nije ništa desilo.
Šta ako probije potporu, što je lako moguće ?

Evo i dođe cromanovih, dugo najavljivanih, 2120 na Nasdaq, prije godinu dana je najavio, kao i nekoliko puta kasnije, da će do preokreta u USA i u HR doći na ovoj razini!

Cromane, ako se nešto promijenilo u analizi bio bi red da razjasniš jer ova tvoja najava je bila iznesena davno, uvjerljivo i mnogi su je ozbiljno shvatili!


Evo i dođe cromanovih, dugo najavljivanih, 2120 na Nasdaq, prije godinu dana je najavio, kao i nekoliko puta kasnije, da će do preokreta u USA i u HR doći na ovoj razini!

Cromane, ako se nešto promijenilo u analizi bio bi red da razjasniš jer ova tvoja najava je bila iznesena davno, uvjerljivo i mnogi su je ozbiljno shvatili!

probijeno za 10%. Zadnja vrijednost Nasdaq-a 2099.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

U protekla 3 dana DJIA pao 807 bodova (11416-10609). Stvarno impresivan pad.



Evo i dođe cromanovih, dugo najavljivanih, 2120 na Nasdaq, prije godinu dana je najavio, kao i nekoliko puta kasnije, da će do preokreta u USA i u HR doći na ovoj razini!

Cromane, ako se nešto promijenilo u analizi bio bi red da razjasniš jer ova tvoja najava je bila iznesena davno, uvjerljivo i mnogi su je ozbiljno shvatili!

probijeno za 10%. Zadnja vrijednost Nasdaq-a 2099.
[/quote]

Kolega to je 1%

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

sp500 ide neumoljivo prema 1. targetu- ca 1100.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Lapsus. Nasdaq je probijen 1%. Sorry. Naglasak je bio na proboju postavljene granice.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Vlad mozes postat sp500 i nasdaq.
Po mom skromnom znanju ETW mi trazimo dno 3.vala ( sto znaci da bi se trebala desiti korekcija na gore val 4).
Nasdaq 2099? Veci rast cca 25-30% da li je moguc ?
Pretpostavljam da tesko.
Volio bi malo prokomentirat ovu situaciju , jer je ne moguce da sp500 dodje oko1100 , a nasdaq nepadne jos minimalno 2-3% ?
Croman kakvi su novi pogledi? Sutra u soping ili ne?

New Report

Close