Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

P/E ratio u Europi je ispod 10 danas. Ko god se imalo kuzi mislim da je pametnom dosta. A po TA bojim se da nije dno još ni tako blizu.

Moje mišljenje bez uvrede nekima

FA kaze kupuj kaskadno, a TA tu ima ocito vecih majstora ali milim da se svi opcenito slazemo du bu dole

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


hoćemo li danas bar malo predahnuti?

nećemo. strpi se još malo.

Pametan, ako to želiš.

mislim da je najveći problem nesporazuma na forumu i davanja aseva taj što se poznavaoci TA analiza koriste neodređenim terminima npr.kratkoročno, dugoročno, još malo,… Da li je to za par dana, tjedana, mjeseci,… pa opet izrazi 2. target – vjerojatno nakon nekog odbijenca od prvog targeta, a ne samo soto dole itd.
zato molim davatelje ta prognoza da se izraze malo preciznije pa ćemo znat sami odlučit o ulasku u dionice odnosno izlasku. a za to je potrebno što više grafova i rasprava o njima



@Dixi

Da li je to Elwave nacrtao? Mozes staviti da izvrti pa priljepit na forum samo ovaj treci val jer ne moze biti impuls s obzirom da mu val 4 ulazi unutar 2 vala. Trebao bi biti dupli zigzag, odn zigzag i extended flat i to truncated.

evo samo treći C val na linijskom grafu, nema preklapanja valova.Ne Tvrdim da je sigurno impulsni, uvijete ispunjavaju i neki drugi patterni npr. exp triangle5

Kad vidim crveno pretvaram se u bika

Opa, svi se usrali i bulje u ekran… rupetina na forumu….isčekivanje….

živi bili...

ili nema vlada pa ekipa nema po kome pljuvat (na ostale se ovo ne odnosi)…

živi bili...

pročitati, poželjno uz komentare

http://www.seebiz.eu/hr/burze/kriza-u-cetiri-prizora,25359.html

jdpl na 2. targetu.
još jedna suluda prognoza se, na žalost, ostvarila.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Koliki je drugi target i ima li još koji.
Molim post ako nije problem. [pray]


jdpl na 2. targetu.
još jedna suluda prognoza se, na žalost, ostvarila.

Koli je slijedeći target.
Care !

današnje kretanje vrijednosti indeksa i volumena trgovanja pokazuje da ovo nije dan preokreta…
niti jedan poznati obrazac preokreta ne uklapa se u ovu sliku.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo kako sam piso kad smo se motali na 3500 da se miriše okret za dole a naš
ciklus je uvjek cca 10% sa mogućim mahovima panike ili euforije još cca 5% ; sad je velika vjerojatnost za okret prema gore……..moje mišljenje, i naravno ne pogađam dan i
minutu al u toku narednih dana…

New Report

Close