Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zli Prorok, za sada mi se cini da se isplati, lagani su impulsi i motive valovi, korekcije se znaju dosta zakomplicirati pa sam zato i pitao Cromana malo pojasnjenje na koje mi opet nije tehnicki odgovorio, imas pravo.

Upravo me te komplikacije zanimaju. lako je biti pametan na ravnoj cesti. Heroji se vide na raskršću…


I s obzirom da Croman ne zeli i nece razjasniti svoju EWT, odustajem od pokusaja, takav je karakter da ne zeli dijeliti sa drugima znanje.

mislim da treba biti umjereniji u izjavama. Croman s vremena na vrijeme pokaže koji graf, dakle nije da uopće ne želi dijeliti znanje. ***obrisano***

Ja osobno bi više volio raspravu o procesima i principima na kojima svako bazira svoju analizu, nego samo krajnje rezultate u obliku grafa, ali mislim da je i to vrijedan doprinos forumu.


Inace postoji jedna moja projekcija Crobexa zasnovana na obicnoj liniji otpora i malo EWT logike pa me zanima kako se se odvijati stvari.

hmmm, o’š to podijelit s nama? sa kratkim objašnjenjem? gledao sam prije neke tvoje analize i neke stvari su bile vrlo jasne, ali za neke bi dobro došlo i objašnjenje…

bilo bi zanimljivo usporediti interpretacije. ja smatram da sada udaramo u lokalno dno, idemo u kratki bull-run, pa onda za 2 ili 3 mjeseca udaramo pravo dno na 2500. bazirano na analizi ciklusa.

Pametan, ako to želiš.

Croman,

Nista nije nemoguce nauciti, ima i drugih mjesta osim ovog foruma a niti ne ocekujem da mi netko nacrta sve jer onda necu nauciti. Kaze se da pomaganje drugima oplemenjuje covjeka ali OK, jasno mi je.

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

vidio sam prije da neke poruke imaju vidljivu sliku u tijelu, a za razliku od attachanih grafova… jel može neko objasnit kak se to dobiva?

Pametan, ako to želiš.

Zli Prorok,

Croman ne dijeli znanje, on pokazuje koliko zna, sto je po meni bitna razlika iako se i iz grafova da vidjeti i nauciti.

PS. A za ovu projekciju, to sam ja nesto crckao pa ne bih te pausalne procjene na forum

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

molio bi cijenjene ta i ewt analitičare ako bi bili tako dobri i u dogledno vrijeme stavili neku projekciju kretanja cijene ht-a!

fundamentalist

Evo nam KODT -12%.
Dobro je Vlad izanalizirao prije neki dan pad.

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić


molio bi cijenjene ta i ewt analitičare ako bi bili tako dobri i u dogledno vrijeme stavili neku projekciju kretanja cijene ht-a!

Jedna stvar me zanima opcenito: vi koji zelite znati kretanje cijena razlicitih dionica..dali ste jos uvijek u posjedi takvih ili ste likvidni i namjeravate kupiti?

kakvu strategiju imate? koliko od vas je likvidno ?

pokusavam razumiti HR-dionicara…posto kako je neko rekao ja ne mislim kao vi…pa svedanin sam

[cool]


vidio sam prije da neke poruke imaju vidljivu sliku u tijelu, a za razliku od attachanih grafova… jel može neko objasnit kak se to dobiva?

1. kreiras novu poruku sa privitkom
2. otvoris privitak kako bi vidio link privitka tj attID
3. napravis edit poruke u ovom stilu:

(img]http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=#####[/img)
gdje zamijenis #### sa stvarnim brojem privitka tj attID-om

a sve navedeno mozes isprobati ovdje:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=4352&pg=5&#post630046

btw zamijeni ( sa [

Heaven or Las Vegas


sonjce…kog kukuruza se zalis?

… kukuruza kažeš? Čovječe, pa ja se nikada nisam bavila podmetanjem klipova!

Pametan, ako to želiš.


Evo nam KODT -12%.
Dobro je Vlad izanalizirao prije neki dan pad.

pa do kada moderatori misle tolerirat ovakve gluposti.
Nick od danas i već daje analizu. I to kakvu, KODT pao 12%, Vlad reko.

Vlad, pa jes to ti?
[lol]

Pessimism Is Your Friend



vidio sam prije da neke poruke imaju vidljivu sliku u tijelu, a za razliku od attachanih grafova… jel može neko objasnit kak se to dobiva?

1. kreiras novu poruku sa privitkom
2. otvoris privitak kako bi vidio link privitka tj attID
3. napravis edit poruke u ovom stilu:

(img]http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=#####[/img)
gdje zamijenis #### sa stvarnim brojem privitka tj attID-om

a sve navedeno mozes isprobati ovdje:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=4352&pg=5&#post630046

btw zamijeni ( sa [
[/quote]

Duseru, faco, pa to radi! [thumbsup]

isprobao ja na temi za testiranje foruma. potvrđujem da ovo radi. malo je kompliciranije dok prvi puta ne pogodiš sve, i vrijeme kada možeš uređivati poruku je kratko (minuta? dvije?), ali stvar radi.

Pametan, ako to želiš.

New Report

Close