Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zao mi je sto su neki clanovi poceli dijeliti jedinice. Ja sam samo zelio pomoci, no dobro, prestajem i ja davati svoje analize. [bye]

Nemoj ići, vrati se.

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Tehnika se opet vratila na 3600, tačno kak je Vlad prognozirao za prvi target, Ledo je opet na 8000 kao što mu je Vlad napisao za prvi target. Pa molim pametnome dosta.

"Mir s Vama"

Sakai, ne idi, molim te graf za ATPL

Može li da ako skupimo 10 glasova za Vlada da se on vrati na ovu temu?
Evo 1. glas.

Svjedok br.1. OD Cromana sam dobio tri analize ( Na kraju sedmog mjeseca,a ova spomenuta od 17. 07 je jedna od njih.)

Sakai, vrati se !![pray]

ma pusti ove dušmane koji ti daju jedinice. Ja sam na osnovu tvojih grafova zaradio ogromne novce i spasio se od propasti.

Ako si definitivno odustao jel ti mogu poslat upit na PM? Thnx. [pray]

I'LL BE BACK

Od sada samo clanovima na PM saljem grafove.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

možda je sakai zapravo vlad [lol]

Pessimism Is Your Friend


Svjedok br.1. OD Cromana sam dobio tri analize ( Na kraju sedmog mjeseca,a ova spomenuta od 17. 07 je jedna od njih.)

surla… pozdrav
hvala sto pises…ali na ovome forumu nema veze sto se pise.Ovde izgleda kao da neka "burza-mafija" zeli dirigirati forum.Ko brani kome sto da pise? To moze jedino poslovni da odluci.

Znaci ako Vlad zeli pisati nek pise.I dont care

Razlike ima u analiziranju izmedu standard TA i na primer Ewt.
Ewt ima prednost da se vidi unapred odredujuce razine (kao naprimer razinu od ca 90 kuna (za DDJH)
sto sam spomenuo tebi u mailu sto sam ti poslao)
Standard TA ima druge nacine …ma ko brani da se on upotrebljava…niko

Svako svoju metodu ima…ja pratim RTEA metodu…neki svece ..itd ..pa neka svako cini po svome i uziva

Zao mi je sto su neki clanovi poceli dijeliti jedinice. Ja sam samo zelio pomoci, no dobro, prestajem i ja davati svoje analize. [bye]

Ako te toliko dira taj postotak onda ni ne trebaš pisati na forumu.
Pa tko još obraća pažnju na taj glupi postotak !?!

senzacionalno otkriće .kod filipina u tzv. marijanskoj brazdi pronađeni ostaci grobexa

Croman, zasto si promijenio brojanje i poceo flat unutar prijasnjeg impulsa? U prilogu saljem tvoju prijasnju analizu. U najnovijim analizama sadasnji flat pocinje od prijasnjeg vrha 2 unutar 3 vala.
Znaci da bi po tome cijela formacija C vala bila "double three" ili triple three? I poveznica X mi ipak vise lici na recimo impuls nego abc iako teoretski moze biti (7 valova)?
Ne pitam zato da te kritiziram ili slicno, nego bi volio, ako moze, objasnjenje za neke valove i zbog cega promjena misljenja? Ako je ovo flat ne bi smio ici previse dole ali onda je cijela korekcija ABC "kratka"?
Nadam se da mozemo argumentirano diskutirati
Koliko je to realno s obzirom na slabi retracement B vala?

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

New Report

Close