Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jos jedan pogled na Crobex (intra) > privitak1

Novi podaci dat ce i novu analizu …ali kako sto sam pisao..bit ce radosti ali muke jos nisu prestale na burzama.

I kad preokret dode idemo na kupnju(svedskih ne HR dionica)

Hoćemo Vlada natrag! Gotovo da smo već na II. targetima na mnogim dionicama, onako kako je Vlad i predvidio!!!

Čini mi se da g. Croman prilagođava svoje analiza prema stanju na burzama. Prvo je govorio o mogućem manjem rastu, ali stanje naeuropskim burzama ga je malo pokolebalo pa je u malo prije otvaranja burze promijeno prognozu da mu ne bi autoritet opet pao. Malo jadno čini mi se.

"Mir s Vama"


Vlad ne pričaj gluposti, nego nastavi pisati, mi drhtave ručice njbolje razumijemo tebe i tvoje precizne opise, ovi hrabri "znalci" koji su navukli mnoge da ostanu u dionicama su svojim "znanjem" utjecali ne to da su ljudi ostali u dionicama i popušili!

Mene si spasio na 3800 od ponovnog ulaza, a vjerujem da si me spasio i sada kad neću ovih dana ući, a mislio sam!

Vlad, podrška i od mene! Pusti drukerske papke neka se.u, oni mi nisu pomogli oko mojih dionica, nego TI! Znam da si uvik dostupan na PM, ali grijota je ostat bez grafova …

nisam bob, ali dylan ...

Evo i moje prognoze od 10.9.

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=2434&pg=797.

Promasio sam 6 kuna, ali valjda mi se oprasta.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Čini mi se da g. Croman prilagođava svoje analiza prema stanju na burzama. Prvo je govorio o mogućem manjem rastu, ali stanje naeuropskim burzama ga je malo pokolebalo pa je u malo prije otvaranja burze promijeno prognozu da mu ne bi autoritet opet pao. Malo jadno čini mi se.

Ako ti se ne svida ono sto pokazujem zatvori oci(ne trebas citati)
A ako tvoj miljenac zeli pisati,nek pise…ko mu brani?


.

Ovako izgleda dio analize od 17.7.2008 … privitak 1
(Ova analiza je videna od dosta svedoka i garantirano ucinjena 17.7.2008)

Ako nam se predstavi svih 12 svjedoka, vidjet ćemo s kojim "uzvišenim" imamo posla!

sonjci ne uzvišuj vlada bez razloga.
Ruku na srce al mogli bi nabrojiti na prste jedne ruke gdje je vlad u zadnjih par mjeseci nešto pogodio.


s takvim stavom ti ne može pomoći ništa …

Evo, ovo mi je Fazan napisao na TA za graf. Malo sam pogrijesio, tek sam pocetnik, ali konacna prognoza ostaje ista.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Zao mi je sto su neki clanovi poceli dijeliti jedinice. Ja sam samo zelio pomoci, no dobro, prestajem i ja davati svoje analize. [bye]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Sakai, počeo si kužit spiku i postotak pogodaka ti je veći nego od nekih TA renomiranih kolega.

Mislim sa je Vlad dobio poštenu zamjenu.

Go Saki !! [lol] [thumbsup]

I'LL BE BACK



.

Ovako izgleda dio analize od 17.7.2008 … privitak 1
(Ova analiza je videna od dosta svedoka i garantirano ucinjena 17.7.2008)

Ako nam se predstavi svih 12 svjedoka, vidjet ćemo s kojim "uzvišenim" imamo posla!

[/quote]


@sonjci

ja tebi nisam duzan nista…ni ciniti analize ni objaviti ko je na mome blogu(ako se oni zele javiti to je njihova stvar…za mene ne trebaju)

kao sto sam pisao…ne branim nikome da pise ..kao sto ja sam odlucujem kada da pisem

New Report

Close