Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vlad, mene i Keruma zanima kako izgleda graf od ZVZD. [bye]

zvzd

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

vlad, ajde onda da vidimo i HT i KOEI, pls.
Tnx

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

hdel

laku noć!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


daj vlad stvarno ga pretjeruješ!

Bome ne pretjeruje. Ima nas dosta koji nismo u dionicama i cekamo pravu priliku.
I ja ocekujem INDG na 600-700kn. Ne mora biti , ali sve je moguce…cak oko 500kn.


i, ako se nađe još samo jedan forumaš kojeg ovakve prognoze iritiraju, ja ću održati riječ i neću postati grafove.
nije mi drago biti uzrok nečijih strahova pa čak i eventualnih novčanih gubitaka zbog moguće loših prognoza.
ti, hugo, cakani i hrco za sada.
čekam 5. glas i neću se javljati.
na PM-ove ću pokušati odgovarati kad uzmognem.

Eto me Vlade. 5.glas. Game over.

Ali ne zato što ti svaki graf gleda u bunar, već zato što si za dionicu kojoj sam najviše izložen (ATPL) u zadnjih par mjeseci u _svakoj_ analizi promašio sve što se promašiti dade.

Mislim da nemaš blage veze, i dobro za tebe da ti je samo hobi. Eto zato,NHF [bye]

I'LL BE BACK

otisao sam odredjeni broj poruka unazad. samo oko 10% daju nekakvu procjenu kretanja dionica ili crobexa. nazalost, procjene nisu popracenje obrazlozenjem, sto bi za one koji znaju omogucilo provjeru, a za one koji ne znaju (kao ja) omogucilo ucenje. svjestan sam da su vecina na forumu zeljni samo nekakvog cjenovnog cilja, ma kakav bio i ma kako se doslo do njega. normalno, od procjena bez obrazlozenja puno su gori "zagonetni": znam kamo ide, puno srece, he,he itd. sto je tema za sebe. drugi problem, sto je isto tema za sebe, je sto procjene dolaze od vrlo, vrlo malog broja ljudi, ode jedan i smanjili ste broj trenutnih autora za 1/3 ili 1/4.



i, ako se nađe još samo jedan forumaš kojeg ovakve prognoze iritiraju, ja ću održati riječ i neću postati grafove.
nije mi drago biti uzrok nečijih strahova pa čak i eventualnih novčanih gubitaka zbog moguće loših prognoza.
ti, hugo, cakani i hrco za sada.
čekam 5. glas i neću se javljati.
na PM-ove ću pokušati odgovarati kad uzmognem.

Eto me Vlade. 5.glas. Game over.

Ali ne zato što ti svaki graf gleda u bunar, već zato što si za dionicu kojoj sam najviše izložen (ATPL) u zadnjih par mjeseci u _svakoj_ analizi promašio sve što se promašiti dade.

Mislim da nemaš blage veze, i dobro za tebe da ti je samo hobi. Eto zato,NHF [bye]
[/quote]

sad baš ne bi trebao otići …………..sad treba ostati da pumpa prema gore, padon, crta grafove u uzlaznoj putanji, da narod vidi na kojem targetu se treba iskrcati…………….pa nećemo ga valjda sad pustiti da zbriše kad je tolikih vragolija iscrtao, to nije u redu

sad nek ostane da vidimo što će ostati od njegovog rejtinga kad krenemo prema up
najlakše je sad zbrisati da ga svi zaborave a pogotovo njegove navlakačke i manipulatorske analize

vlad ostani molim te [pray]

ajd sad udrite sa jedinicama, dvije jedinice već daju prolaznu ocjenu……..

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

1. prognoziranje na tržištu koje je plitko i vrlo, vrlo nelikvidno je gotovo uzaludan posao.
2. trgovina dionicama je ozbiljan i skup posao, zar itko normalan može očekivati da netko javno servira poslovne tajne
3. glavnina metoda tehničke analize ne daje prognozu unaprijed, ali daje izvrsnu sliku trenutnog stanja i po tome treba postupati, posebno oni koji imaju male portfelje.

evo, švarcijev 5. glas.
znam da loše prognoze mogu uznemiriti i zato gibam.

kao pokazatelj da švarci govori neistinu prilažem graf atpl od 09.06.
tu je ucrtan H&S, primaran u odnosu na sve kasnije formacije.
pogrešno je bilo što sam mislio da je dno bilo na ca 2270,krajem 7. mjeseca, uz odstupanje od ca 4%.
na žalost, nije.
1. target je dostignut tek prošlog tjedna.

p.s.
bit ću dostupan na pm svim nikovima starijim od 01.08.2008. koji nisu braun i blizanci,hugo i blizanci, cakani i kind.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@zmrklic

malo sam pogledao KODT. Čini mi se da koreliranost s indeksom baš i nije 1.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Vlad ne pričaj gluposti, nego nastavi pisati, mi drhtave ručice njbolje razumijemo tebe i tvoje precizne opise, ovi hrabri "znalci" koji su navukli mnoge da ostanu u dionicama su svojim "znanjem" utjecali ne to da su ljudi ostali u dionicama i popušili!

Mene si spasio na 3800 od ponovnog ulaza, a vjerujem da si me spasio i sada kad neću ovih dana ući, a mislio sam!

New Report

Close