Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vlad ajd molim te analiza za LKPC, danke

&


i molim moje forumske neprijatelje da me zatrpaju ašonjama.
što ih je više, to se prognoze bolje ostvaruju [tongue] [kiss] [thumbsup]

Ajde reci jednu koja će gore, za ATPL si rekao da će gore kad ono čuč.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Cromane, može li analiza crobexa kad uloviš vremena, da vidimo što nas po prilici čeka ( ne vjerujem baš vladu i njegovim predviđanjima )

pozdrav


@sanco

Necu ti dat ni razinu ni 1,2,3 ciljeve (grafikone sa detaljima pokazujem samo "after the day")
Ali mogu kazati da po CR_Ewt ima uskoro mogucnost korekcije na gore(rast)…zovimo ga "predah od muka sto dionicari sada osjecaju".

Ali ono dobro ne traje dugo pa posle toga krene ponovo na dole(pad)

ovo gore navedeno je moguci scenario…koji se dosta dobro slaze sa analizom stvorenom 17.7.2008

PS ja sam dao analizu za DDJH gde sam naveo da ta dionica ce ici od ca 170 kuna prema ca 90…pitam se dali su oni sto su videli tu analizu postupili na pravi nacin? posto danas mogu kupiti mnogo jeftinije

have a good day

hvala kolega croman ali ipak vas molim da nam postate ewt crobexa ( kad stignete ) sa sadašnjim datumom…………….nedavno sam kupio knjigu tehnička analiza pa malo proučavam i vaša analiza bi mi dobro došla da bolje shvatim ewt

pozdrav

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



i molim moje forumske neprijatelje da me zatrpaju ašonjama.
što ih je više, to se prognoze bolje ostvaruju [tongue] [kiss] [thumbsup]

Ajde reci jednu koja će gore, za ATPL si rekao da će gore kad ono čuč.[/quote]

ja ću pokušati objasniti…
greška je bila što je formacija bila tik do breakouta,
no, točku preloma formacija nije savladala…
bio sam gotovo siguran da će je savladati, čekao sam moment (dan) potvrde oscilatura, ali…šipak.

za targete navedene zadnjih 10-ak dana breakout točke su savladane.
drugim riječima, ovisno o formaciji (dionici) targeti su vrlo izvjesni (60-80%), a mogu se realizirati u različitim vremenskim intervalima, od nekoliko dana do nekoliko mjeseci…
sve prognoze zadnjih dana temeljene su na pokušaju istovremene upotrebe formacija, fiba, potpora/otpora, ebetea i još nekih malih tajni… jako lijepo je što sam pregled grafa sveo na vrlo kratko vrijeme, svega minutu-dvije. kako? e, to je ploda rada i uočenih kratica…

ne kupujem još ništa.
ima popriličan broj fundamentalno podcjenjenih dionica koje jašu po donjem bollu, ali korekcija nije do kraja odrađena…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

prognoza za ulpl- ocjena 25%…

izgleda da se dionici loše sprema… [undecid]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


prognoza za ulpl- ocjena 25%…

izgleda da se dionici loše sprema… [undecid]

Mislim da je puno ljudi dalo male ocjene, jer su se prerano ukrcali i ne sviđa im se tvoj scenario.


vlad ajd molim te analiza za LKPC, danke

lkpc

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



vlad ajd molim te analiza za LKPC, danke

lkpc
[/quote]

Vlad, kad si već tako široke ruke ajmo jedna za INDG. [wink]

Ova za LKPC me ne oduševljava, ali posve mogući razvoj. Svaka čast, samo nastavi. [thumbsup]

indg

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

daj vlad stvarno ga pretjeruješ!

indg je dokapitalizirana po 1000kn ako se ne varam pa ko bi to išo prodavat sad po tim cijenama!?

pa ovo jadno malo tržište i sve preplašeniju ekipu ćeš uništit u pojam ovakvim analizama!

ne kažem da nije išta od navedenih analiza nemoguće, al koji ego trip imaš od stavljanja toga i korist osim ako stvarno nisi plaćenik ko što mi pričaju da jesi!? [rolleyes]


daj vlad stvarno ga pretjeruješ!

indg je dokapitalizirana po 1000kn ako se ne varam pa ko bi to išo prodavat sad po tim cijenama!?

pa ovo jadno malo tržište i sve preplašeniju ekipu ćeš uništit u pojam ovakvim analizama!

ne kažem da nije išta od navedenih analiza nemoguće, al koji ego trip imaš od stavljanja toga i korist osim ako stvarno nisi plaćenik ko što mi pričaju da jesi!? [rolleyes]


evo, nemam pojma za takve podatke o indg.
samo čitam grafove.
bez ikakvih zlih namjera.

mislim da ne postoji osoba na svijetu koja bi ti mogla reći da sam plaćenik.
osim firme u kojoj radim ( a nije iz financijskog sektora, nije izlistana na burzi i nema nikakve veze sa zbivanjima na burzi) ne plaća me nitko…

p.s.
zašto ovo radim?
TA mi je hobi.
a FA jedna od struka.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close