Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sliku ili podatke?

kako ste jadni.
Svi pizdite na vlada jer je bio u pravu.
Pa ljudi moji ponašate se kao da je on kriv za pad i korekciju.

vlad samo pomaže i piše ono kaj misli, te barem nije kao ja da kenja bez osnove, već vam lijepo stavlja grafove i objašnjava a vi drvlje i kamenje po njemu, umjesto da ste ga slušali.
Vlad nedaj se zaje……

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


tko ima crox za zadnjih godinu dana?

geronimo..
sliku, podatke, rastegnut, smanjen, ovakv i onakav..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Jeli nešto krivo kazano, ili se nekome ne sviđaju zakoni fizike?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Podaci za CROX

http://finance.yahoo.com/q/hp?s=CROXL.VI

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Mig,

1) da i da. Prvo sam si ja objasnio kao nastavak trenda, dakle dolje, drugo ce biti trokut kad Crox lupi u 1810.

2) yahoo nesto steka s volumenima. MOzda je samo do mog kompa?
http://finance.yahoo.com/echarts?s=CROXL.VI#chart6:symbol=croxl.vi;range=1y;indicator=bollinger+volume;charttype=ohlc;crosshair=on;ohlcvalues=1;logscale=on;source=undefined


kako ste jadni.
Svi pizdite na vlada jer je bio u pravu.
Pa ljudi moji ponašate se kao da je on kriv za pad i korekciju.

vlad samo pomaže i piše ono kaj misli, te barem nije kao ja da kenja bez osnove, već vam lijepo stavlja grafove i objašnjava a vi drvlje i kamenje po njemu, umjesto da ste ga slušali.
Vlad nedaj se zaje……


ma ja se ludilo zabavljam!
zar se ne vidi?! [kiss] [lol] [tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Smiješni ste ljudi – ja sam rekao da je čovjek dosta toga dobro napravio, vidio sam ja i bez TA da tržište ide dolje. Štoviše, ja mislim da godinu dana neće bit nikakvog pravog oporavka. Nek dionice će stajat neke padat.

Bez obzira na to – graf za KODT je smeće.

probili prvi target, taman…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

i ja sam reagirao isključivo i jedino zbog grafa za kodt koja je žešća nebuloza, a i btw šta ga nisi vidio onda kad je kodt bio na 3800 il kolko već pa nam tada lijepo stavio projekciju evo prema ovom patternu kodt bi mogao na 1200…

niko ti ništa nebi zamjerio, ioako je kodt na 1200 ko kvadrat stana da neko ide prodavat po 500e, no nebitno, nikad ne kažem da ništa nije nemoguće…

mogu sam nalupat kupnju stavit nalog na 1200 i prodat si 1 dionicu ako sam dovoljno brz pa eto ga na 1200 il 300 di već stavim! [smiley]

teško radit fakin analize – uzmeš knjigu u ruke, proučiš grafove, patterne i štaveć i sam zaključiš što bi moglo bit varijanta 1 2 3…

reci ti nama vlad, tj. nacrtaj graf za 3 mjeseca unaprijed, 6, 12, 24… a ne ono što svi vidimo sad!

pozdrav i molio bi normalan odgovor, a ne s visine!

Jadni su oni koji pišu za ili protiv vlada, a pojma nemaju o ničemu u vezi tih grafova.
Oni koji trguju na osnovu toga, a pojma nemaju o tome, su još jadniji.

Postojala je faza tržišta idealna za trejd. Oni koji su ju propustili gotovo je.
Što čekate da vam vlad kaže kad opet kreće odbijanac, kad će sve mahnito gore ?

@Vlad1111

jel se ovo lagano ostvaruje moja prognoza s početka kolovoza za ADRS? Al, što je, je. Profulao sam rok u kom se trebala ostavriti.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

New Report

Close