Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad vam se tako sviđaju moje analize, evo jedne skroz friške. Crobex i njegova sudbina na kratki rok.

Nema veze, ja ću pogađati, a vi me častite s jedinicama.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Ako sam dobro shvatio Vlad je negdje uradio analizu kako i Crobex mogao završiti i na 1200 bodova…
Nisam je pronašao pa ako možete je ponoviti da malo bacim oko…
Pozsrav
Bas gledam Amere — strašan, strašan potop

evo sp500 od 28.09., dopunjen 05.09.
prognoza i dalje aktualna.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ako sam dobro shvatio Vlad je negdje uradio analizu kako i Crobex mogao završiti i na 1200 bodova…Nisam je pronašao pa ako možete je ponoviti da malo bacim oko…
Pozsrav
Bas gledam Amere — strašan, strašan potop

nisam

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

MMM,
nismo još probili:
pad nakon proboja treba biti veći od 5% iznosa razine koja se probija da bi se moglo s velikom sigurnošću govoriti o dostizanju targeta.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


evo sp500 od 28.09., dopunjen 05.09.
prognoza i dalje aktualna.

Prema tvojim analizama trenutno je SP500 završio na 1224 bodova, na -3,40%.
Di je dno?

na dnu grafa napisan je target (uz grafičko pojašnjenje): ca 1100.
do targeta se može doći na mnogo načina…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Moze jedan graf Crobex , dax , nasdaq – idemo "znalci"!!

Svježi DAX imaš na 782. stranici. Nasdaq je vrlo sličan DAX-u. A na ovoj straniciu ti je i Crobex. Kako Vlad kaže ne baš 100% siguran (ali recimo 90% da).

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

prije targeta izgledan je odbijanac-realizacija klina.
crveni klin (prikazan na ovom grafu) je na prethodnom grafu prikazan zelenom bojom.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Sama činjenica da je u dotičnom periodu protrgovano s cca 50 dionica KODT, i da se na osnovu toga promijenio "geometrijski pattern" dna s 2000 na 1200 govori o ozbiljnosti te analize.

Da bi metoda davala ispravan rezultat mora se primijeniti na odgovarajućem uzorku.

Ili matematički rečeno pokazuje nestabilnost i divergenciju metode.

sorry stari, ali pojma o pojmu nemaš …
netko ozbiljan bi pogledao graf, pa zatim volume i iz toga izvukao zaključak …

BEZ OBZIRA JEL SE TRGOVALO S MILIJUN DIONICA ILI S JEDNOM DIONICOM GRAF VAM SVE GOVORI. SAMO GA TREBA ZNATI PROČITATI. (ne kažem da ja znam)

i slab promet je signal …
[bye]

I love the Smell of Profits in the Morning

Vlad ja ne bi da nikamo ideš, ali smije se valjda raspravljati.

Ja bi odgovor na moje pitanje ako može:

Vlad nemoj se ljutit – rekao si da je to funkcija cijene u vremenu – dakle to je graf gdje je s lijeve strane history, dakle ubačene vrijednosti za cijene i određene vremenske intervale u prošlosti, a produžetak, odnosno desna strana grafa je predviđanje buduće cijene – kako si došao tih vrijednosti ?

1) računanjem točaka budučeg patterna numerički
2) Uspoređivanjem s raznim grafovima raznih dionica u prošlosti, i birajući najvjerojatniji, odnosno onaj koji se najviše puta u prošlosti pojavio ?


Kad vam se tako sviđaju moje analize, evo jedne skroz friške. Crobex i njegova sudbina na kratki rok.

Nema veze, ja ću pogađati, a vi me častite s jedinicama.

Evo, i ja ću pogađati

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close