Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oprosti, ali ententinis nikada ne upada bez argumenata, to je kao da kažeš da koza daje vodu, a ne mlijeko, razmisli malo!!!

ovo je jedna od najboljih poredbi sta sam cuo u poslovnome svijetu
svaka vam cast
pofuk


Pa može se valjda raspravljat ententinisu, dajemo svako svoje argumente, ti si upao bez argumenata u vezi ove rasprave.

Kakve vi to argumente imate?
Plačete ko mala djeca:
"Striček vlad molim vas nemojte više pisati da će naše dionice padati,jer mi to ne volimo kad naše dionice padaju"
A drugi argument je:
"Ti vlad nemaš pojma o ničemu i kako možeš napisati takve gluposti i plašiti nas ovdje"

Evo to su vaši argumenti.
Ja barem učim TA i suprostavljam svoje viđenje TA i mišljenje vladu.
S manje ili više uspjeha

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ja mu zamjeram samo jednu stvar……………..slabo mu se ostvaruju prognoze, ja još čekam da padnemo ispod 3.200…………..strpljen-spašen [tongue]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


ja mu zamjeram samo jednu stvar……………..slabo mu se ostvaruju prognoze, ja još čekam da padnemo ispod 3.200…………..strpljen-spašen [tongue]

Ja isto čekam 2500-2800 a kasnije i 1500, mislim indeks, koliko pobjeda, ivek, ententimis prognoziraju. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Gdje sam ja to reko da mnogi vladovi grafovi nisu bili dobri, što likvidnija dionica, to su bili točniji [cool]


Gdje sam ja to reko da mnogi vladovi grafovi nisu bili dobri, što likvidnija dionica, to su bili točniji [cool]

gledajte kolega sve je stvar percepcije

pa mi i jesmo s ovakvom inom i crobexom di je cca na 3200 di smo bili prije u najvećoj panici!

mnoge dionice su i niže nego su tada bile!

no ako mirovinci mogu i žele tržište na 1000 imat će ga jer im je omogućeno tako!


ja mu zamjeram samo jednu stvar……………..slabo mu se ostvaruju prognoze, ja još čekam da padnemo ispod 3.200…………..strpljen-spašen [tongue]

strpljenja…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ja mu zamjeram samo jednu stvar……………..slabo mu se ostvaruju prognoze, ja još čekam da padnemo ispod 3.200…………..strpljen-spašen [tongue]

da pogledo sam sad malo listajuci pa skoro unedogled stranice i nije bas da je vlad bas sve pogadjo
pofuk

mišljenja sam da mi grebemo/hebemo po ili blizu dna – eto vrijeme će pokazat dal sam ja koji si složim tehničku u glavi il vlad koji pomoću alata vidi tnpl i kodt na 2000, odnosno 1200 bio u pravu! [smiley]




Vlad , jako me čudi ovakvo pisanje od tebe, ja sam ipak statističar, i izvini, ali napisao si neistinu.

geometrijske formacije nemaju veze sa statistikom.
[/quote]

Ali isto tako vidio sam mnoge geometrijske formacije koje se nisu ostvarile.Po meni dobro ih je uociti ali da ce se ostvariti vrlo je veliko pitanje.U svakom slucaju treba ih kombinirati sa drugim pokazateljima.A na dionicama koje su nisko likvidne takoreci ih nemamo sa cime kombinirati te je njihova primjena vrlo upitna.
[/quote]
sve ok, osim za nelikvidne.

ja uvijek prvo gledam formacije, ali ulazim i izlazim samo prema indikatorima.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


i sada najozbiljnije ponavljam…ako barem 5 nickova starijih od mjesec dana kaže da ne postam više, prihvaćam.

p.s.
aj barone u akciju. ti ih imaš sigurno više od 10 [tongue]

ajde vlad ne beri brigu… ima nas puno koji volimo pročitati tvoje mišljenje jer sami nismo toliko vični TA. Ja sam jedan od tih….

Iako imam Tisak ( ne previše ) i vjerujem da se tvoje kobno prdviđanje neće ostvariti ni približno, svejedno mi katkat tvoje mišljenje o kretanju pojedine dionice zna donijeti neke koristi ili barem duševni mir , jer mogu znati što očekivati…

Pozdrav i nastavi pisati s argumentima kao i do sada.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close