Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vlad

Kolega niste mi odgovorili na pitanje ako ono na tnpl nije obrnuti c&h, što je onda?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


E vlad sad si se potpuno diskreditirao, TA nije ništa drugo nego čista statistika, model predviđanja budućnosti baziran na podacima iz prošlosti. Pišeš svašta.
Geometrijske formacije su samo grafički prikaz statističkog izračuna.

skužaj, al ne znaš i ne razumiješ.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad al nije mi jasno u trenutku ovakvih manipulacija tržištem, nelikvidnosti i splašenosti ekipe i da ne nabrajam gro neukih ulagača ideš stavljat ovakve paušalne analize kataklizme!

ne razumijem zašto ih ne zadržiš za sebe kad je situacija takva kakva je nego dodatno želiš potaknut rasprodaju jer znaš da ljudi donekle cijene tvoje mišljenje, tj. crtež kakav god on bio!

ja za kodt baš i ne brinem jerbo ću rasprodat sve dionice koje imam, a i prodat stan i kupit još parsto komada ako dođe na te razine!

no i dalje ne razumijem ti motivaciju, tj. cilj tih grafova, ionako mjenjaš slike/mišljenja ko čarape!?


ja stvarno postam ono što vidim.
nemam nikakvih loših namjera i ne drukam.
ne bih htio nekom ni slučajno zagorčati život.
ako vas ovi grafovi uznemiravaju, napišite slobodno, svaki ponaosob.
bude li više od 5 glasova, prestajem postati grafove, najozbiljnije.
drugi nick neću uzeti jer mi je "rukopis" prepoznatljiv.

p.s.
ove dijelom katastrofične prognoze korespondiraju s mogućnošću zarona grobija ispod 3000 kn…nažalost.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ti ne znaš , skužaj, jer ne znaš algoritme koji stoje iza softwera koji koristiš, a koji su pisali statističari. Ne možeš raditi predikciju patterna na likvidnosti od 10 dionica u 2 dana, to predviđanje ne vrijedi, netko odluči kupiti 100 komada na 2200, i tvoji grafovi ne znače ništa.

Što misliš tko je osnovao u npr. odjel za analizu dionica, Damir Bakić, prešao s PMF-a u ZABU.



Vlad , jako me čudi ovakvo pisanje od tebe, ja sam ipak statističar, i izvini, ali napisao si neistinu.

geometrijske formacije nemaju veze sa statistikom.
[/quote]

Ali isto tako vidio sam mnoge geometrijske formacije koje se nisu ostvarile.Po meni dobro ih je uociti ali da ce se ostvariti vrlo je veliko pitanje.U svakom slucaju treba ih kombinirati sa drugim pokazateljima.A na dionicama koje su nisko likvidne takoreci ih nemamo sa cime kombinirati te je njihova primjena vrlo upitna.

SAM PROTIV SVIH


Ti ne znaš , skužaj, jer ne znaš algoritme koji stoje iza softwera koji koristiš, a koji su pisali statističari. Ne možeš raditi predikciju patterna na likvidnosti od 10 dionica u 2 dana, to predviđanje ne vrijedi, netko odluči kupiti 100 komada na 2200, i tvoji grafovi ne znače ništa.

Što misliš tko je osnovao u npr. odjel za analizu dionica, Damir Bakić, prešao s PMF-a u ZABU.


opet ne razumiješ.
formacije su prikaz cijene u funkciji vremena.
nema statistike.

a formacije djeluju.
stvaraju se i na slabo likvidnim dionicama.
treba ih prepoznati.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

OK ajmo onda reć ovako – te formacije na slabo likvidnim dionicama imaju veliku šansu da se ne ostvare, jer su nepouzdane.

I to je opet statistika, što su grafovi, nego pospojio si određeni broj točaka s crtom, kako si izačunao te točke ? Pomoću statističkog alata, dobio si neke numeričke vrijednosti, i to je onda graf, predviđaš ih prema modelu u prošlosti ……

Dajte ljudi se uozbiljite i ostavite vlada na miru.
Sad je čovjek kriv jer daje točne procjene a vi bi radije pijesak u glavu.
Ista stvar je i sa mnom kad me traže da prestanem pisati da će Fannie i Freddie propasti i da prestanem pisati daće crobex pasti.
Pa ako ja prestanem pisati neće crobex odmah skočiti,inflacija pasti i cvijeće procvjetati.
Isto tako ni vlad ne radi ništa drugo nego vam samo priča o onom što vi ne želite čuti a bojite se da bi se moglo dogoditi.
Čovjek je do sada bio u pravu nebrojeno puta i zna o čemu priča.
Da ste ga prije slušali ne bi ga sad napadali nego hvalili

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

na amozon.com-u imate preko 100 knjiga o TA i tehnikama trgovanja.
isplati se naručiti, pročitati, sublimirati i primjeniti…
ne baš njih sotinjak,ali dovoljan broj.

p.s.
u jednom današnjem postu napisao sam -grobi 3000 kn [shocked] [lol]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Pa može se valjda raspravljat ententinisu, dajemo svako svoje argumente, ti si upao bez argumenata u vezi ove rasprave.


Ti ne znaš , skužaj, jer ne znaš algoritme koji stoje iza softwera koji koristiš, a koji su pisali statističari. Ne možeš raditi predikciju patterna na likvidnosti od 10 dionica u 2 dana, to predviđanje ne vrijedi, netko odluči kupiti 100 komada na 2200, i tvoji grafovi ne znače ništa.

Što misliš tko je osnovao u npr. odjel za analizu dionica, Damir Bakić, prešao s PMF-a u ZABU.


auh kud si ti otiso?????
pa nije bas da vladini grafovi nis ne znace
do sad je i te kak dobro znao pogodit
prolistaj si malo unazad stranice da bi tak nekaj mogao reci
pofuk
prijatno posle podne

Oprosti, ali ententinis nikada ne upada bez argumenata, to je kao da kažeš da koza daje vodu, a ne mlijeko, razmisli malo!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close