Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bravo vladek………….idem odmah pomaknuti naloge na 3.001 i 3.401 kn
ovu analizu je sigurno naručio knele [bye]

nego di je croman, uvijek je dobro čuti i drugo mišljenje, hehe

osim toga, zanima me zakaj nisi uzeo onaj drugi vrh?? manje strm bi bio pad ili ti to nešto friziraš s tim podacima


znam ti ja jednog dobrog frizera…
pazi da te dobro ne ošiša. [smiley] [tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Vlad – ovo s KODT malo briješ [cool]
Al ionako pisanje nema puno utjecaja, na KODT TA ne radi, tako da joj nije ni mjesto na ovom topicu.

radi,radi…mnogi se varaju.
pozdrav!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!



bravo vladek………….idem odmah pomaknuti naloge na 3.001 i 3.401 kn
ovu analizu je sigurno naručio knele [bye]

nego di je croman, uvijek je dobro čuti i drugo mišljenje, hehe

osim toga, zanima me zakaj nisi uzeo onaj drugi vrh?? manje strm bi bio pad ili ti to nešto friziraš s tim podacima


znam ti ja jednog dobrog frizera…
pazi da te dobro ne ošiša. [smiley] [tongue]
[/quote]

pa nagnuo si previše trokut, brate mili, dok si crtao tu analizu, šta se ljutiš……… [smiley]
osim toga croman nam je uvijek nacrtao tri do pet valova, kako sad da ja znam gdje smo [lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Vlad , jako me čudi ovakvo pisanje od tebe, ja sam ipak statističar, i izvini, ali napisao si neistinu.

Zapravo, moram se preformulirati, TA se može primijeniti, ali je interval ocjene pogreške toliko velik, da je izračun matematički neupotrebljiv, nisi napisao neistinu već samo pola istine [cool]



a i btw neke dionice na nekoj cijeni stvarno nemaju smisla s obzirom na DY

koje to još dionice daju solidne dividende osim ht i ernt?
[/quote]

Evo zgodan popis svih poznatih isplaćenih dividendi za naše dionice unatrag par godina…

http://www.mojedionice.com/fund/IzvDioniceDividenda.aspx?idDrz=1

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

diok

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!






a i btw neke dionice na nekoj cijeni stvarno nemaju smisla s obzirom na DY

koje to još dionice daju solidne dividende osim ht i ernt?
[/quote]

kodt će ove godine dat jedno 130-140kn projekcija – isplaćuje 50% dobiti redovno, a ne izvanredne ko ernt il "političkih" 100% ko ht

s time da kodtova dobit u godinama koje slijede će se više nego duplat s obzirom na trenutna rezerviranja koja briju, povećanje kapaciteta, cash flow i realnu profitnu maržu, etc…

prouči!

p.s. stvarno bi volio vidjet facu prodavača koji bi to tržio po 1200, a i ovi sad su već malo komični [smiley]
[/quote]
ne mora biti veliki volumen pri 1200-1400.
ali bi se takvo dno moglo dotaknuti…
panika čuda radi.
[/quote]

po 1200 niko nije dao dionice ni kad je bila ponuda za preuzimanje, no hajde ak ti tak veliš onda dobro, iako si nedavno reko da je 2000 dno! [smiley]
[/quote]
formacije se razvijaju.
u onom trenutku predvidivo dno je bilo 2000.
sada je niže…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Vlad , jako me čudi ovakvo pisanje od tebe, ja sam ipak statističar, i izvini, ali napisao si neistinu.

geometrijske formacije nemaju veze sa statistikom.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

današnj pad na malom volumenu vjerovatno pokazuje da ovo nije i konačan pad.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

E vlad sad si se potpuno diskreditirao, TA nije ništa drugo nego čista statistika, model predviđanja budućnosti baziran na podacima iz prošlosti. Pišeš svašta.
Geometrijske formacije su samo grafički prikaz statističkog izračuna.

vlad al nije mi jasno u trenutku ovakvih manipulacija tržištem, nelikvidnosti i splašenosti ekipe i da ne nabrajam gro neukih ulagača ideš stavljat ovakve paušalne analize kataklizme!

ne razumijem zašto ih ne zadržiš za sebe kad je situacija takva kakva je nego dodatno želiš potaknut rasprodaju jer znaš da ljudi donekle cijene tvoje mišljenje, tj. crtež kakav god on bio!

ja za kodt baš i ne brinem jerbo ću rasprodat sve dionice koje imam, a i prodat stan i kupit još parsto komada ako dođe na te razine!

no i dalje ne razumijem ti motivaciju, tj. cilj tih grafova, ionako mjenjaš slike/mišljenja ko čarape!?

New Report

Close